WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Językoznawstwa Ogólnego, Wschodnioazjatyckiego Porównawczego i Bałtystyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Aleksa
Irena  
wykładowca
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
irena.leks22@gmail.com
dr  Birgiel
Nijola  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
nijolei@wp.pl
mgr  Grzybowska
Marta Dominika 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
prof. dr hab.  Holvoet
Axel Georges 
profesor nadzwyczajny
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
axel.holvoet@uw.edu.pl
dr hab.  Huszcza
Romuald  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
rhuszcza@gmail.com
mgr  Kowal
Bartłomiej Witold 
lektor
   
dr  Kozak
Mirijana  
wykładowca
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
mirijana@wp.pl
prof. dr hab.  Linde-Usiekniewicz
Jadwiga  
profesor nadzwyczajny
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
jlinde@uw.edu.pl
mgr  Łozińska
Sylwia  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Michaliszyn
Monika Iwona 
adiunkt
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
m.michaliszyn@uw.edu.pl
mgr  Rembiałkowska
Agnieszka Emilia 
lektor
   
dr  Romančuk
Ana  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
a.romancuk@uw.edu.pl
dr  Rutkowski
Paweł  
adiunkt
22 55 20869,
fax: 22 55 20869
 
p.rutkowski@uw.edu.pl
dr  Tabor-Książyk
Joanna  
adiunkt
   
dr  Wojciechowski
Bartosz Teodor 
specjalista naukowo-techniczny
   

Zakład Językoznawstwa Ogólnego i Wschodnioazjatyckiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Niciński
Konrad Krzysztof 
asystent
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników