WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Filologii Klasycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Gładowska
Beata Teresa 
lektor
22 55 20166,
fax: 22 55 22903
 
bgladowska@poczta.onet.pl
dr  Lew
Agnieszka Paulina 
bibliotekarz
22 55 20145,
fax: 22 55 22903
 
a.lew@uw.edu.pl
mgr  Rybacka
Karolina Marianna 
samodzielny referent
   

Zakład Języków i Literatur Klasycznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Jakielaszek
Jarosław Leonard 
adiunkt (hab.)
22 55 20869, 22 55 21020,
fax: 22 55 20869
 
jakielaszek@uw.edu.pl
dr  Kozłowski
Jan Marcin 
adiunkt
22 55 22903   janmkozlowski@hotmail.com
dr  Kwapisz
Jan Jakub 
adiunkt
22 55 22903   jan.kwapisz@uw.edu.pl
dr hab.  Mielczarski
Cyprian Piotr 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22903   cyprianifk@poczta.onet.pl
dr  Pietruczuk
Katarzyna  
asystent
   
dr  Staniszewski
Maciej Jerzy 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20261   mstaniszewski@poczta.onet.pl
prof. dr hab.  Szymański
Mikołaj Jerzy 
profesor nadzwyczajny
22 55 20261   mszym@kki.net.pl
mgr  Wysocka-Mielczarska
Małgorzata Magdalena 
starszy wykładowca
   
dr  Zagórski
Mariusz Piotr 
adiunkt
22 55 22903   mzagorski@uw.edu.pl

Zakład Studiów nad Renesansem

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Milewska-Waźbińska
Barbara  
profesor zwyczajny
22 55 20488   wazbinska@uw.edu.pl
dr hab.  Olszaniec
Włodzimierz  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20125   w.olszaniec@uw.edu.pl
dr  Rzepkowski
Krzysztof Mieczysław 
adiunkt
22 55 22903   rzepkowski@uw.edu.pl
mgr  Sutkowska
Dorota Anna 
wykładowca
22 55 22903, 22 55 20166   ifk@uw.edu.pl

Zakład Dydaktyki i Metodyki Języka Łacińskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bohdanowicz
Ludmiła  
specjalista w zawodzie
22 55 22903    
dr  Brzuska
Barbara Regina 
docent
22 55 22903, 22 55 20125   brzuska@uw.edu.pl
mgr  Grześczak
Inga Joanna 
wykładowca
22 55 22903   ingagrzesczak@wp.pl
mgr  Mikuła
Monika Maria 
wykładowca
22 55 22903, 22 55 20166   monika@webmedia.pl
dr  Popiołek
Magdalena Maria 
wykładowca
22 55 20166   magdalena_popio?ek@yahoo.co.uk
mgr  Poszepczyńska
Maria  
lektor
22 55 20166, 22 55 20125, 22 55 22903   m.poszepczynska@uw.edu.pl
mgr  Stachowicz-Garstka
Agnieszka  
lektor
22 55 20166, 22 55 22903   a.garstka@op.pl
dr  Zawadzka
Magdalena  
wykładowca
22 55 22903   m.zawadzka@uw.edu.pl
mgr  Żółtowska
Iwona Zofia 
wykładowca
22 55 22903    

Biblioteka Instytutu Filologii Klasycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Pludra-Żuk
Paulina  
bibliotekarz
   
mgr  Wierzbicka
Barbara  
kustosz
22 55 20145   ifkbiblioteka@uw.edu.pl

Administracja Instytutu Filologii Klasycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Radina
Oksana  
starszy referent
22 55 20125   ifk@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników