WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Slawistyki Zachodniej i Południowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Dębowska
Joanna Anna 
starsza woźna
22 55 20205,
fax: 22 55 21522
 
 
dr  Gálisová
Anna  
lektor
   
  Gołębiewska
Jadwiga  
starsza woźna
22 55 20205,
fax: 22 55 21522
 
 
  Karwowska
Katarzyna  
starszy referent
22 55 20311   slavist@uw.edu.pl
dr  Kobylińska
Anna Katarzyna 
adiunkt
22 55 21551,
fax: 22 55 21522
 
a.kobylinska@uw.edu.pl
dr  Królak
Joanna Ewa 
asystent
   
dr  Molas
Jerzy Wojciech 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 20732   jmolas@wp.pl
dr hab.  Pająk
Patrycjusz Przemysław 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Siedlecka
Sylwia Lidia 
adiunkt
   
dr hab.  Sosnowska
Danuta Krystyna 
adiunkt (hab.)
22 847 08 72   .sosnowska@uw.edu.pl

Zakład Slawistyki Zachodniej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Filipowicz
Marcin Łukasz 
adiunkt (hab.)
22 55 21551   marcin.filipowicz@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Goszczyńska
Joanna  
profesor nadzwyczajny
22 55 20732   joanna.goszczynska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Greń
Zbigniew Florian 
profesor zwyczajny
22 55 20428   zbigniew.gren@uw.edu.pl
dr  Hebal-Jezierska
Milena Agnieszka 
adiunkt
22 55 21551   milena.hebal-jezierska@uw.edu.pl
mgr  Jakubowska
Anna Magdalena 
lektor
22 55 21551   ajakubowska@uw.edu.pl
dr  Kaczmarska
Elżbieta Halina 
adiunkt
22 55 20546   e.h.kaczmarska@uw.edu.pl
dr  Kulmiński
Robert Sebastian 
adiunkt
22 55 21551   r.kulminski@uw.edu.pl
mgr  Piotrowska-Małek
Teresa Maria 
wykładowca
22 55 20570   teresa.piotrowska@uw.edu.pl

Zakład Slawistyki Południowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bogusławska
Magdalena  
adiunkt
22 55 21551   m.boguslawska@uw.edu.pl
dr hab.  Darasz
Zdzisław  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21563   z.darasz@uw.edu.pl
dr  Doliński
Ignacy Maciej 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20732   i.m.dolinski@uw.edu.pl
dr  Falski
Maciej  
adiunkt
22 55 21551   mfalski@uw.edu.pl
dr hab.  Mindak-Zawadzka
Jolanta Maria 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21564, 22 55 20311   jmmindak@uw.edu.pl

Zakład Literatur i Kultur Słowiańskich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Pallasová
Eva  
lektor
   

Zakład Języków i Kultur Słowiańskich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Ilieva-Cygan
Yordanka  
lektor
   
mgr  Šavrljuga
Mirela  
lektor
   
mgr  Vuković
Tijana  
lektor
   
dr  Witkowska
Tatiana  
lektor
   

Biblioteka Instytutu Slawistyki Zachodniej i Południowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Kłos
Zdzisław  
kustosz
22 55 20549    

Administracja Instytutu Slawistyki Zachodniej i Połudn.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Burczycka
Bożena Wiesława 
specjalista
22 55 20546   burczycka@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników