WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Centrum J.Polskiego i Kult.Pol.dla Cudzoziemców "Polonicum"

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Aulak
Jolanta Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
jaulak@aster.pl
mgr  Domańska
Anna  
wykładowca
   
mgr  Fabisiak
Joanna  
wykładowca
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
 
dr hab.  Garncarek
Piotr Konrad 
adiunkt (hab.)
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
p.garncarek@uw.edu.pl
dr  Janowska-Wierzchoń
Barbara Zenona 
starszy wykładowca (dr)
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
b.janowska@uw.edu.pl
mgr  Jelonkiewicz
Mirosław Andrzej 
wykładowca
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
mirekjelon@wp.pl
mgr  Jóźwik
Katarzyna  
wykładowca
   
dr  Kajak
Piotr Zdzisław 
adiunkt
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
p.kajak@uw.edu.pl
dr  Karcz
Andrzej  
wykładowca
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
alk17@wp.pl
mgr  Kiermut
Anna  
wykładowca
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
anna.kiermut@uw.edu.pl
mgr  Kołak-Danyi
Katarzyna  
wykładowca
   
mgr  Kuc
Maria Jolanta 
wykładowca
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
mkuc@uw.edu.pl
dr  Mazanek
Anna  
starszy wykładowca (dr)
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
a.mazanek@uw.edu.pl
dr  Rabczuk
Anna Maria 
adiunkt
   
mgr  Skura
Marta  
wykładowca
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
martaskura@uw.edu.pl
mgr  Stasieczek-Górna
Magdalena Monika 
wykładowca
22 55 21555, 22 55 21533,
fax: 22 55 20563
 
m.stasieczek@uw.edu.pl
dr  Zych
Justyna Magdalena 
wykładowca
   

Administracja CJPiKPdC "Polonicum"

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Maliszewska
Krystyna  
specjalista
22 55 21530   k.maliszewska@uw.edu.pl
dr  Mazurkiewicz
Anna  
specjalista
  a.mazurkiewicz@uw.edu.pl
  Rongers
Łukasz Krzysztof 
samodzielny referent
22 55 21555   lukasz.rongers@uw.edu.pl
mgr  Smulski
Paweł Marek 
samodzielny referent
22 55 21533   pawel.smulski@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników