WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Kultury Polskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Chałupnik
Agata  
adiunkt
22 55 20451,
fax: 22 828 72 83
 
a.chalupnik@uw.edu.pl
dr  Chymkowski
Roman  
adiunkt
22 55 20884,
fax: 22 828 72 83
 
roman.chymkowski@laposte.net
mgr  Kocemba
Joanna Adrianna 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Kubicka
Joanna Renata 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 20209,
fax: 22 828 72 83
 
j.zieba@uw.edu.pl
dr  Kurz
Iwona  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Litwinowicz-Droździel
Małgorzata  
adiunkt
22 55 20209,
fax: 22 828 72 83
 
animacja@uw.edu.pl
dr  Niemojewski
Marcin  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 20884   pasaka@poczta.onet.pl
mgr  Prejs
Hanna Maria 
kierownik sekcji
22 55 22604,
fax: 22 828 72 83
 
ikp.polon@uw.edu.pl
mgr inż.  Warzecha
Maria Krystyna 
specjalista
22 55 24505,
fax: 22 828 72 83
 
m.warzecha@uw.edu.pl
dr  Zimniak-Hałajko
Marta  
adiunkt
22 55 20884,
fax: 22 828 72 83
 
m.zimniak@uw.edu.pl

Zakład Historii Kultury

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Godlewski
Grzegorz Mariusz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 24503   grzegorzgodlewski@o2.pl
dr hab.  Karpowicz
Agnieszka  
adiunkt (hab.)
22 55 24503   agnieszka_karpowicz@wp.pl
dr  Kowalska-Leder
Justyna  
adiunkt
22 55 24503   j.kowalska-leder@uw.edu.pl
dr hab.  Majewski
Paweł Jerzy 
adiunkt (hab.)
22 55 24503   pj.majewski@uw.edu.pl
dr  Piotrowski
Igor Szczepan 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Prejs
Marek  
profesor nadzwyczajny
22 55 24503   marek.prejs@uw.edu.pl
dr  Rakoczy
Marta Katarzyna 
adiunkt
   
dr hab.  Rodak
Paweł Leszek 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 24503   parodak@adm.uw.edu.pl

Zakład Kultury Współczesnej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Grębecka
Zuzanna  
adiunkt
22 55 20884   zuzannagrebecka@poczta.onet.pl
dr  Kobelska
Adela  
asystent
   
dr hab.  Mikołejko
Bogusława Anna 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20884   sardonit@wp.pl
dr  Napiórkowski
Marcin Andrzej 
adiunkt
   
dr  Pessel
Włodzimierz Karol 
adiunkt
22 55 20884   wlodzimierz@pnet.pl

Zakład Teatru i Widowisk

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Dudzik
Wojciech Adam 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20451   wdudzik@uw.edu.pl
dr  Godlewska-Byliniak
Ewelina Matylda 
adiunkt
   
dr  Kanabrodzki
Mateusz Paweł 
adiunkt
22 55 20451   teatrikp.polon@uw.ed.pl
prof. dr hab.  Kolankiewicz
Leszek  
profesor nadzwyczajny
22 55 20451   l.kolankiewicz@uw.edu.pl
dr  Morawski
Piotr  
asystent
   
dr  Sajewska
Dorota Irena 
adiunkt
22 55 20451   dsajewska@gmail.com
dr  Sosnowska
Dorota Ewa 
asystent
   

Zakład Filmu i Kultury Wizualnej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Jaworska
Justyna Anna 
adiunkt
22 55 24504   justjaw@o2.pl
dr hab.  Kuśmierczyk
Seweryn Adam 
adiunkt (hab.)
   
dr  Kwiatkowska
Paulina Dominika 
adiunkt
22 55 24504   paulinakwiat@poczta.onet.pl
dr hab.  Michera
Wojciech Zbigniew 
adiunkt (hab.)
22 55 24504   w.michera@uw.edu.pl
dr  Szewczyk
Matylda Magdalena 
asystent
   

Zakład Antropologii Słowa

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Kaczmarek
Olga Magdalena 
asystent
   

Zespół Animacji Kultury

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Dworakowska
Zofia  
adiunkt
22 55 20451,
fax: 22 828 72 83
 
zofia.dworakowska@op.pl

Administracja Instytutu Kultury Polskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Rymwid-Mickiewicz
Magdalena Maria 
specjalista
22 55 24505   m.mickiewicz@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników