WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Literatury Polskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Chmurski
Mateusz Jan 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Hoffmann-Piotrowska
Ewa Dorota 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Kowalska
Magdalena  
asystent naukowy
   
dr  Kubas
Magdalena Maria 
asystent naukowy
   
dr  Magnone
Lena Irena 
adiunkt
22 55 21001,
fax: 22 55 21020
 
lena.magnone@uw.edu.pl
dr  Molisak
Alina Anna 
adiunkt
22 55 20574,
fax: 22 55 21020
 
amolisak@uw.edu.pl
dr  Pietrzak
Przemysław Marian 
adiunkt
22 55 20685,
fax: 22 55 21020
 
p.pietrzak@uw.edu.pl
dr  Poniatowska
Izabela  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Tenczyńska
Anna Emilia 
adiunkt
22 55 21016,
fax: 22 55 21020
 
anna.tenczynska@uw.edu.pl
dr  Wietecha
Anna Magdalena 
specjalista inż.-tech.
22 55 21 025   annawietecha@uw.edu.pl
dr  Wróbel
Łukasz Piotr 
adiunkt
22 55 20685,
fax: 22 55 21020
 
wrobel_luk@o2.pl

Zakład Literatury i Kultury Epok Dawnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Głażewski
Jacek PIotr 
adiunkt
22 55 21014   j.glazewski@uw.edu.pl
dr  Kauer-Bugajna
Elżbieta Maria 
docent
22 55 21014   skik@poczta.onet.pl
dr hab.  Krzywy
Roman  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21014   r.krzywy@uw.edu.pl
dr hab.  Rejman-Pietrzykowska
Zofia Genowefa 
adiunkt (hab.)
22 55 20573   z.rejman@uw.edu.pl
dr  Wierzbicka-Trwoga
Krystyna Małgorzata 
adiunkt
   
dr  Wojtkowska-Maksymik
Marta Anna 
adiunkt
22 55 21002   martaw_m@obta.uw.edu.pl

Zespół Badań Literackich nad Historią Kultury Epok Dawnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Rusnak
Radosław  
adiunkt
22 55 21002   rrusnak@uw.edu.pl

Zakład Literatury Romantyzmu

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Fabianowski
Andrzej Antoni 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21000   a.fabianowski@uw.edu.pl
dr hab.  Krysowski
Olaf Andrzej 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21000   o.krysowski@uw.edu.pl
dr  Leszczyński
Marcin  
asystent
   
dr  Łazińska
Barbara Agnieszka 
adiunkt
22 55 21020   barbara.lazinska@uw.edu.pl
dr  Makaruk
Maria  
adiunkt
   
dr hab.  Rzońca
Wiesław Franciszek 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21020   w.rzonca@uw.edu.pl

Zakład Literatury XX i XXI wieku

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Gosk
Hanna Małgorzata 
profesor zwyczajny
22 55 20574   h.gosk@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kowalczyk
Andrzej Stanisław 
profesor nadzwyczajny
22 55 20574   a.s.kowalczyk@uw.edu.pl
dr  Nalewajk-Turecka
Żaneta  
adiunkt
22 55 20574   zaneta_nalewajk@o2.pl
dr  Pawłowski
Łukasz Wojciech 
asystent
   
dr hab.  Potkański
Jan Wojciech 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20574   jan2@go2.pl
dr  Pruszczyński
Robert  
asystent
   
dr  Wierzejska
Jagoda Irena 
adiunkt
   
dr hab.  Wójcik
Tomasz Janusz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20574   tomasz.wojcik@uw.edu.pl
dr hab.  Zieniewicz
Andrzej  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20574   a.zieniewicz@uw.edu.pl

Zakład Literatury i Kultury Drugiej Połowy XIX wieku

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Ihnatowicz
Ewa Jadwiga 
profesor nadzwyczajny
   
dr hab.  Kowalczuk
Urszula  
adiunkt (hab.)
22 55 21001   u.kowalczuk@uw.edu.pl
dr  Książyk
Łukasz Janusz 
adiunkt
22 55 21020   lukasz.ksiazyk@uw.edu.pl
dr hab.  Leszczyński
Grzegorz Maria 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21001, 22 55 21001   grzegorz.leszczynski@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Olszewska
Maria Jolanta 
profesor nadzwyczajny
22 55 21001   olszewskama@poczta.onet.pl
dr  Osiński
Dawid Maria 
adiunkt
22 55 21001   d.osinski@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Paczoska
Ewa  
profesor zwyczajny
   
dr  Szulska
Inesa  
adiunkt
22 55 21001   iszulska@uw.edu.pl

Zakład Poetyki,Teorii Literatury i Metodol.Badań Literackich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Jeziorska-Haładyj
Joanna Marta 
adiunkt
   
dr  Komendant
Tadeusz  
docent
22 55 20315   tadeusz.komendant@stegny.2a.pl
dr  Kremer
Aleksandra Elżbieta 
asystent
   
dr hab.  Sadowski
Witold Bogdan 
adiunkt (hab.)
22 55 20685, 22 55 21009   sadowski@uw.edu.pl
dr  Szczypiorska-Mutor
Magdalena Krystyna 
asystent
   
prof. dr hab.  Ulicka
Danuta Małgorzata 
profesor zwyczajny
22 55 20315   danutaulicka@poczta.onet.pl

Zakład Komparatystyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Dąbrowski
Mieczysław Wiesław 
profesor zwyczajny
   
dr hab.  Kuziak
Michał Włodzimierz 
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Samsel
Karol  
adiunkt
   
dr hab.  Szczęsna
Ewa Krystyna 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21020   e.szczesna@uw.edu.pl

Biblioteka im. Wacława Borowego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Franke
Maria  
kustosz
22 55 20561, 22 55 20571   mafranke@adm.uw.edu.pl

Administracja Instytutu Literatury Polskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Sałkiewicz
Katarzyna Mariola 
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 20786   k.salkiewicz@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników