WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja Wydziału Psychologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bednarska
Elżbieta Stanisława 
Dyrektor Administracyjny
22 55 49710,
fax: 22 635 79 91
 
Elzbieta.Bednarska@psych.uw.edu.pl
  Bilińska
Hanna Krystyna 
specjalista
22 55 49703,
fax: 22 635 79 91
 
dean@psych.uw.edu.pl
mgr  Broniarz
Maria Halina 
samodzielny referent
   
mgr  Cudna
Marta  
specjalista
22 55 49845,
fax: 22 635 79 91
 
marta.cudna@psych.uw.edu.pl
  Dyżakowska
Teresa Bożenna 
specjalista
22 55 49720,
fax: 22 635 79 91
 
badania@psych.uw.edu.pl; teresa.dyzakowska@psych.uw.edu.pl
  Dziedzic
Iwona Anna 
specjalista
22 55 49706,
fax: 22 635 79 91
 
iwona.dziedzic@psych.uw.edu.pl
mgr  Gajewska
Ewa Agnieszka 
kierownik sekcji
22 55 49712,
fax: 22 635 79 91
 
dd@psych.uw.edu.pl; ewa.gajewska@psych.uw.edu.pl
  Gmochowska
Bożena Aldona 
specjalista
22 55 49717,
fax: 22 635 79 91
 
Bozena.Gmochowska@psych.uw.edu.pl
  Lenarcik
Elżbieta  
specjalista
22 55 49720,
fax: 22 635 79 91
 
badania@psych.uw.edu.pl; elzbieta.lenarcik@psych.uw.edu.pl
mgr  Lindenberg
Aleksandra Emilia 
specjalista
22 55 49 845,
fax: 22 635 79 91
 
aleksandra.lindenberg@psych.uw.edu.pl
  Makowska-Bubek
Iwona Janina 
kierownik sekcji
22 55 49715,
fax: 22 635 79 91
 
imb@psych.uw.edu.pl
  Masłowska
Iwona Maria 
specjalista
22 55 49712,
fax: 22 635 79 91
 
dd@psych.uw.edu.pl; iwona.maslowska@psych.uw.edu.pl
mgr  Mizgalska
Agata  
specjalista
   
  Mrozowska
Julita Elżbieta 
specjalista
22 55 49716,
fax: 22 635 79 91
 
Julita.Mrozowska@psych.uw.edu.pl
  Polatyńska
Maria Teresa 
specjalista
22 55 49722,
fax: 22 635 79 91
 
maria.polatynska@psych.uw.edu.pl
  Pozorek
Zofia Barbara 
specjalista
22 55 49713,
fax: 22 635 79 91
 
dd@psych.uw.edu.pl; zofia.pozorek@psych.uw.edu.pl
mgr  Sekścińska
Katarzyna  
specjalista
22 55 49844,
fax: 22 635 79 91
 
katarzyna.sekscinska@psych.uw.edu.pl
mgr  Słupecka
Agnieszka Beata 
specjalista
22 55 49708,
fax: 22 635 79 91
 
Agnieszka.Slupecka@psych.uw.edu.pl
mgr  Sułkowska
Katarzyna  
specjalista
22 55 49719,
fax: 22 635 79 91
 
katarzyna.sulkowska@psych.uw.edu.pl
mgr  Szczęsna
Agnieszka Krystyna 
specjalista
   
mgr  Świerżewska-Chadaj
Dominika  
specjalista
22 55 49708,
fax: 22 635 79 91
 
dominika.swierzewska@psych.uw.edu.pl
  Wagner
Jadwiga Ewa 
specjalista
22 55 49713,
fax: 22 635 79 91
 
dd@psych.uw.edu.pl; jadwiga.wagner@psych.uw.edu.pl
  Winter
Anna Katarzyna 
referent
   
dr  Wojciechowski
Jerzy Wojciech 
starszy referent
   
mgr  Wojnarowska
Agnieszka  
starszy referent
   
  Zielkowska
Zofia Anna 
specjalista
22 55 49714,
fax: 22 635 79 91
 
dd@psych.uw.edu.pl; zofia.zielkowska@psych.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników