WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Psychologii Klinicznej Dziecka i Rodziny

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Chrząstowski
Szymon Krzysztof 
adiunkt
22 55 49748,
fax: 22 635 79 91
 
Szymon.Chrzastowski@psych.uw.edu.pl
dr  Dragan
Małgorzata Janina 
adiunkt
22 55 49744,
fax: 22 635 79 91
 
malgorzata.dragan@psych.uw.edu.pl
dr  Gambin
Małgorzata  
asystent
   
dr  Gracka-Tomaszewska
Milena Anna 
starszy wykładowca (dr)
22 55 49771,
fax: 22 635 79 91
 
Milena.Gracka-Tomaszewska@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Kmita
Grażyna Iwona 
adiunkt (hab.)
22 55 49752,
fax: 22 635 79 91
 
Grazyna.Kmita@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Maryniak
Agnieszka Maria 
profesor nadzwyczajny UW
   
dr hab.  Radoszewska
Joanna Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 49772,
fax: 22 635 79 91
 
Joanna.Radoszewska@psych.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Schier
Katarzyna  
profesor nadzwyczajny
22 55 49743,
fax: 22 635 79 91
 
Katarzyna.Schier@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Święcicka
Małgorzata Janina 
adiunkt (hab.)
22 55 49757,
fax: 22 635 79 91
 
Malgorzata.Swiecicka@psych.uw.edu.pl
dr  Toeplitz-Winiewska
Małgorzata Helena 
starszy wykładowca (dr)
22 55 49744,
fax: 22 635 79 91
 
Malgorzata.Toeplitz-Winiewska@psych.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników