WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Psychologii Społecznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Barlińska
Julia Izabela 
asystent
   
dr hab.  Czarnota-Bojarska
Joanna Matylda 
adiunkt (hab.)
22 55 49816,
fax: 22 635 79 91
 
Joanna.Czarnota-Bojarska@psych.uw.edu.pl
dr  Grzesiak-Feldman
Monika Agnieszka 
adiunkt
22 55 49823,
fax: 22 635 79 91
 
Monika.Grzesiak-Feldman@psych.uw.edu.pl
dr  Jochemczyk
Łukasz Wojciech 
adiunkt
22 55 49824,
fax: 22 635 79 91
 
lukasz.jochemczyk@psych.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Lewicka
Maria Antonina 
profesor nadzwyczajny
22 55 49822,
fax: 22 635 79 91
 
Maria.Lewicka@psych.uw.edu.pl
dr  Pietrzak
Janina  
adiunkt
22 55 49821,
fax: 22 635 79 91
 
Janina.Pietrzak@psych.uw.edu.pl
dr  Prusik
Monika  
asystent
   
dr  Prusik
Monika  
specjalista
   
dr  Rutkowska
Dorota Katarzyna 
adiunkt
22 55 49819,
fax: 22 635 79 91
 
Dorota.Rutkowska@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Szuster-Kowalewicz
Anna Dorota 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49817,
fax: 22 635 79 91
 
Anna.Szuster-Kowalewicz@psych.uw.edu.pl
dr  Zając
Jan Mateusz 
adiunkt
22 55 49730,
fax: 22 635 79 91
 
jan.zajac@psych.uw.edu.pl
dr  Zinserling
Irena Inga 
wykładowca
22 55 49823,
fax: 22 635 79 91
 
Irena.Zinserling@psych.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników