WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Psychologii Poznawczej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bokus
Barbara Janina 
profesor zwyczajny
   
dr  Domurat
Artur  
adiunkt
22 55 49781,
fax: 22 635 79 91
 
Artur.Domurat@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Haman
Ewa Maria 
asystent
22 55 49774,
fax: 22 635 79 91
 
Ewa.Haman@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Haman
Maciej Władysław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49774,
fax: 22 635 79 91
 
Maciej.Haman@psych.uw.edu.pl
dr  Krajewski
Grzegorz Jan 
adiunkt
   
dr hab.  Rączaszek-Leonardi
Joanna Karolina 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49798,
fax: 22 635 79 91
 
joanna.raczaszek-leonardi@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Tarnowski
Adam  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49777,
fax: 22 635 79 91
 
Adam.Tarnowski@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Wąsowicz-Kiryło
Grażyna Zofia 
adiunkt (hab.)
22 55 49779,
fax: 22 635 79 91
 
Grazyna.Wasowicz-Kirylo@psych.uw.edu.pl

Zakład Teorii Decyzji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Trzcińska
Agata  
asystent
   

Zakład Psycholingwistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bartczak
Marlena Urszula 
asystent
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników