WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Psychologii Osobowości

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Baran
Tomasz Jerzy 
adiunkt
22 55 49834,
fax: 22 635 79 91
 
Tomasz.Baran@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Czapiński
Janusz  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49820,
fax: 22 635 79 91
 
Janusz.Czapinski@psych.uw.edu.pl
dr  Kobylińska
Dorota  
adiunkt
22 55 49826,
fax: 22 635 79 91
 
Dorota.Kobylinska@psych.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kofta
Mirosław  
profesor zwyczajny
   
dr hab.  Maison
Dominika Agnieszka 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49827,
fax: 22 635 79 91
 
Dominika.Maison@psych.uw.edu.pl
dr hab.  Maliszewski
Norbert Ernest 
adiunkt (hab.)
22 55 49826,
fax: 22 635 79 91
 
Norbert.Maliszewski@psych.uw.edu.pl
dr  Narkiewicz-Jodko
Władysław  
adiunkt
22 55 49835,
fax: 22 635 79 91
 
Wladyslaw.Narkiewicz-Jodko@psych.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Nowak
Andrzej  
profesor zwyczajny
22 55 49730,
fax: 22 635 79 91
 
Andrzej.Nowak@psych.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników