WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Mikroekonomii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Aksman
Ewa  
adiunkt (hab.)
22 55 49149   aksman@wne.uw.edu.pl
dr  Bartczak
Anna Małgorzata 
adiunkt
22 55 49149, 22 55 49157   bartczak@wne.uw.edu.pl
dr hab.  Czajkowski
Mikołaj  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49149   miq@wne.uw.edu.pl
dr  Giergiczny
Marek  
adiunkt
22 55 49149   mgiergiczny@wne.uw.edu.pl
dr hab.  Kiuila
Olga  
adiunkt (hab.)
   
dr  Kopczewski
Tomasz  
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Krawczyk
Michał Wiktor 
adiunkt
22 55 49149   mkrawczyk@wne.uw.edu.pl
dr  Kukla-Gryz
Anna Ewa 
adiunkt
22 55 49149   akukla@wne.uw.edu.pl
dr  Kusztelak
Przemysław Franciszek 
adiunkt
   
dr  Sobolewski
Maciej Mieczysław 
adiunkt
22 55 49149   maciej.sobolewski@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Żylicz
Tomasz  
profesor zwyczajny
22 55 49 157, wew. 22 55 49 149, 22 831 47 25, 22 55 32 664   tzylicz@wne.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników