WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Makroekonomii i Teorii Handlu Zagranicznego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Brzozowski
Michał Piotr 
starszy wykładowca (dr)
22 55 49159, 22 55 49168   brzozowski@wne.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Cieślik
Andrzej  
profesor nadzwyczajny
22 55 49159, 22 55 49168   cieslik@wne.uw.edu.pl
dr  Gierałtowski
Paweł Konrad 
adiunkt
22 55 49159, 22 55 49168   p.gieraltowski@uw.edu.pl
dr  Goczek
Łukasz  
adiunkt
22 55 49159, 22 55 49168   lgoczek@wne.uw.edu.pl
dr  Grotkowska
Gabriela Elżbieta 
adiunkt
22 55 49159, 22 55 49168   ggrotkowska@wne.uw.edu.pl
dr  Gruszczyński
Marcin Paweł 
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Hagemejer
Jan Włodzimierz 
adiunkt
22 55 49159, 22 55 49168   jhagemejer@wne.uw.edu.pl
dr hab.  Kubielas
Stanisław Tadeusz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49159, 22 55 49168   kubielas@wne.uw.edu.pl
dr  Liwiński
Jacek  
adiunkt
22 55 49159, 22 55 49168   jacek.liwinski@wp.pl
dr  Mackiewicz-Łyziak
Joanna  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Michałek
Jan Jakub 
profesor zwyczajny
22 55 49159, 22 55 49168   michalek@wne.uw.edu.pl
dr  Mycielska
Dagmara  
adiunkt
   
mgr inż.  Ntambi
Steven Jeremy 
asystent naukowy
   
mgr  Rodriguez Blanco
Denisse Yvett 
asystent naukowy
   
dr  Rokicki
Bartłomiej Krzysztof 
adiunkt
22 55 49159, 22 55 49168   brokicki@wne.uw.edu.pl
mgr  Ronen
Eyal  
asystent naukowy
   
dr hab.  Socha
Mieczysław Wacław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49159, 22 55 49168   mwsocha@uw.edu.pl
dr  Szczygielski
Krzysztof Stanisław 
adiunkt
   
dr hab.  Sztandar-Sztanderska
Urszula Aniela 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49141, 22 831 44 06, 22 831 11 19   sztanderska@wne.uw.edu.pl
dr hab.  Śledziewska
Katarzyna Jadwiga 
adiunkt (hab.)
22 55 49159, 22 55 49168   k.sledziewska@uw.edu.pl
dr  Wincenciak
Leszek Eugeniusz 
adiunkt
22 55 49159, 22 55 49168   lwincenciak@wne.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników