WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja - Wydziału Prawa i Administracji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Banaszek
Monika  
specjalista
  m.zawistowska@wpia.uw.edu.pl
mgr  Boruszewska
Iwona Maria 
kierownik sekcji
   
mgr  Bujak
Magdalena Paulina 
samodzielny referent
  registratura@wpia.uw.edu.pl
  Dąbrowska-Bandyra
Jolanta Barbara 
samodzielny referent
  j.bandyra@uw.edu.pl
mgr  Dubielecka
Monika Magdalena 
specjalista
22 55 20811    
dr  Dzienisiuk
Dorota  
starszy specjalista
   
  Gajewska
Anna  
specjalista
22 55 20278, 22 826 99 37    
mgr  Gmiter
Liliana  
starszy referent
   
dr  Godlewska-Bujok
Barbara Katarzyna 
kierownik samodzielnej sekcji
  Barbara.Godlewska-Bujok@adm.uw.edu.pl
mgr  Grochowska
Beata Sylwia 
specjalista
22 55 27 203, 22 55 27 200   beataz@wpia.uw.edu.pl
mgr  Jedlińska-Orzechowska
Katarzyna  
specjalista
   
mgr  Kaliniec
Mirosława Bożena 
specjalista
22 55 22900   m.kaliniec@wpia.uw.edu.pl
mgr  Kaliściak
Magdalena  
specjalista
  m.kalisciak@wpia.uw.edu.pl
  Klabińska
Katarzyna Magdalena 
samodzielny referent
   
mgr  Kłosowska
Iwona Irena 
główny specjalista
22 55 24302   iwona@wpia.uw.edu.pl
mgr  Kozera
Elżbieta Jadwiga 
specjalista
22 55 20395   ekozera@uw.edu.pl
  Lenarczyk
Maria  
specjalista
22 55 20391    
  Lewandowska
Ewa Mirosława 
starszy referent
   
mgr  Majerich
Olga  
specjalista
   
mgr  Malantowicz
Artur  
referent
   
  Matuszewska
Małgorzata Monika 
specjalista
22 55 24 603   m.matuszewska@wpia.uw.edu.pl
  Matysiak
Małgorzata Janina 
specjalista
22 55 24313, 22 55 24322   mmatysiak@wpia.uw.edu.pl
mgr  Matysiak
Aleksandra Bronisława 
specjalista
22 55 20472, 22 55 24320    
mgr  Miksa
Paweł Jerzy 
specjalista
   
mgr  Otko
Irena Alicja 
specjalista
22 826 86 31    
mgr  Otko-Majewska
Dorota  
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 20693   d.otko_majewska@wpia.uw.edu.pl
mgr  Paprocka-Osińska
Agnieszka Ewa 
specjalista
22 55 20479, 22 826 63 82   paproag@wpia.uw.edu.pl
  Pawlak
Elżbieta  
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 20811, 22 55 24318   klinika@wpia.uw.edu.pl
mgr  Piekarska
Bernadeta  
specjalista
  b.piekarska@wpia.uw.edu.pl
mgr  Pietrzak
Paulina Alicja 
specjalista
  p.przedpelska@wpia.uw.edu.pl
mgr  Pluta
Anna  
starszy referent
22 55 20 271   a.pluta@wpia.uw.edu.pl
  Przyborowska
Barbara  
specjalista
22 55 24313, 22 55 24322   bprzyborowska@wpia.uw.edu.pl
  Rudzińska
Danuta Małgorzata 
specjalista
22 55 20399, 22 55 24319   d.m.rudzinska@uw.edu.pl
mgr  Sadowska
Grażyna Małgorzata 
specjalista
22 55 20272, 22 828 07 20   g.sadowska@wpia.uw.edu.pl
mgr  Słyk-Boguta
Hanna Małgorzata 
specjalista
22 55 24304   Hanna.Slyk-Boguta@adm.uw.edu.pl
mgr  Sobiecka
Sylwia Maria 
samodzielny referent
22 55 20 271   s.mitura@wpia.uw.edu.pl
  Sokołowska
Małgorzata Ewa 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 20391   msokolowska@wpia.uw.edu.pl
mgr  Sosnowska
Dorota Hanna 
samodzielny referent
  dorotasosnowska@interia.pl
  Sowiński
Jerzy  
samodzielny referent
   
mgr  Stępień
Grażyna  
samodzielny referent
22 55 20271   helpdesk@wpia.uw.edu.pl
mgr  Szymańczyk
Teresa Janina 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 20486, 22 55 24323   t.szymanczyk@wpia.uw.edu.pl
  Szyszka
Dominika Justyna 
samodzielny referent
  d.szyszka@wpia.uw.edu.pl
mgr  Śmiszek
Krzysztof Jan 
starszy referent
   
mgr  Wardzyńska
Katarzyna Karolina 
samodzielny referent
  k.rudzinska@wpia.uw.edu.pl
mgr  Wawrzeńczyk
Agnieszka Monika 
specjalista
   
mgr  Wiśniewska
Izabela Maria 
specjalista
22 55 20391   izabelaw@wpia.uw.edu.pl
mgr  Wyciszkiewicz
Magdalena  
specjalista
22 55 20391   magdalenap@wpia.uw.edu.pl

Sekcja Ekonomiczno - Finansowa

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Grzywińska
Barbara Grażyna 
główny specjalista
22 55 24 322   b.grzywinska@uw.edu.pl
mgr  Siemaszko
Anna  
samodzielny referent
   
  Wiśniewska
Hanna Ewa 
specjalista
   

Sekcja Obsługi Komputerów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Gomulski
Radosław Piotr 
kierownik sekcji informatycznej
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników