WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Nauk Prawno-Administracyjnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Banasiński
Cezary Andrzej 
docent
22 55 24381   c.banasinski@wpia.uw.edu.pl
dr  Bitner
Michał Wojciech 
adiunkt
22 55 24365   m.bitner@wpia.uw.edu.pl
dr  Bodnar
Adam Piotr 
adiunkt
22 55 24359   a.bodnar@wpia.uw.edu.pl
dr  Cherka
Maksymilian Marek 
adiunkt
22 55 24361   m.cherka@wpia.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Czechowski
Paweł Roger 
profesor zwyczajny
22 55 20462   p.czechowski@wpia.uw.edu.pl
dr  Dubowik
Anna  
adiunkt
22 55 24377   a.dubowik@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Dyl
Marcin Kazimierz 
adiunkt (hab.)
22 55 20816   m.dyl@wpia.uw.edu.pl
dr  Dzienisiuk
Dorota  
adiunkt
22 55 20781   d.dzienisiuk@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Gersdorf
Małgorzata Maria 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20386   m.gersdorf@wpia.uw.edu.pl
dr  Glibowski
Krzysztof Marcin 
starszy wykładowca (dr)
22 55 24360   k.glibowski@wpia.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Gronkiewicz-Waltz
Hanna Beata 
profesor nadzwyczajny
22 55 24383   hwaltz@wpia.uw.edu.pl
dr  Grzybowski
Marek Tomasz 
docent
22 55 20814   m.grzybowski@wpia.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Jagielski
Jacek  
profesor zwyczajny
22 55 24358   j.jagielski@wpia.uw.edu.pl
dr  Karwat
Piotr Wojciech 
adiunkt
22 55 24365   pkarwat@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Kornberger-Sokołowska
Elżbieta  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 24366   e.kornberger_sokolowska@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Latos-Miłkowska
Monika Zofia 
adiunkt (hab.)
22 55 20781   m.latos_milkowska@wpia.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Litwińczuk
Hanna Elżbieta 
profesor zwyczajny
22 55 24368   h.litwinczuk@wpia.uw.edu.pl
dr  Maćkowiak
Jarosław Maciej 
docent
22 55 24356   j.mackowiak@wpia.uw.edu.pl
dr  Marciniuk
Konrad Bartłomiej 
adiunkt
22 55 24379   k.marciniuk@wpia.uw.edu.pl
dr  Mednis
Arwid Tadeusz 
docent
22 55 20427   a.mednis@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Modzelewski
Witold Stanisław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 24337   w.modzelewski@wpia.uw.edu.pl
dr  Niziołek
Magdalena Monika 
adiunkt
22 55 20427   m.niziolek@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Pisarczyk
Łukasz Marek 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 24376   l.pisarczyk@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Przybysz
Piotr Marek 
adiunkt (hab.)
22 55 24363   p.przybysz@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Rączka
Krzysztof Wojciech 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20386   k.raczka@wpia.uw.edu.pl
dr  Skoczyński
Jacek Kazimierz 
starszy wykładowca (dr)
22 55 24376   j.skoczynski@wpia.uw.edu.pl
dr  Stefańska
Ewa Leokadia 
starszy wykładowca (dr)
22 55 24357   e.stefanska@wpia.uw.edu.pl
dr  Szafrański
Dariusz Jerzy 
adiunkt
22 55 24380   d.szafranski@wpia.uw.edu.pl
dr  Szafrański
Adam Włodzimierz 
adiunkt
22 55 24359   adam.szafranski@uw.edu.pl
dr hab.  Szczepańska
Magdalena Natalia 
adiunkt (hab.)
22 55 24384   m.szczepanska@wpia.uw.edu.pl
dr  Szubiakowski
Marek Rafał 
docent
22 55 24356   marszu@wpia.uw.edu.pl
dr  Ślifirczyk
Maciej Kazimierz 
adiunkt
22 55 24365   m.slifirczyk@wpia.uw.edu.pl
dr  Waluga
Marek Antoni 
docent
22 55 24364   m.waluga@wpia.uw.edu.pl
dr  Wąsowski
Krzysztof Andrzej 
adiunkt
22 55 20816   k.wasowski@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Wiktorowska
Aleksandra Feliksa 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 24369   a.wiktorowska@wpia.uw.edu.pl
dr  Wojciechowski
Paweł  
adiunkt
22 55 24379   p.wojciechowski@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Wyrzykowski
Mirosław  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 24382   wyrzyk@wpia.uw.edu.pl

Katedra Prawa i Postępowania Administracyjnego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Elżanowski
Filip Marek 
adiunkt
22 55 24361    
prof. dr hab.  Lang
Jacek Marian 
profesor zwyczajny
22 55 24362   jacek.lang@wpia.uw.edu.pl
dr  Pudzianowska
Dorota Maria 
adiunkt
   
dr hab.  Stankiewicz
Rafał Robert 
adiunkt (hab.)
22 55 24361   r.stankiewicz@wpia.uw.edu.pl
dr hab.  Wajda
Paweł Augustyn 
adiunkt (hab.)
22 55 24356   p.wajda@wpia.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Wierzbowski
Marek Jakub 
profesor zwyczajny
22 55 20441   m.wierzbowski@wpia.uw.edu.pl
dr  Wojciechowska
Karolina Barbara 
adiunkt
22 55 24357   k.zielinska@wpia.uw.edu.pl
dr  Zalasińska
Katarzyna  
adiunkt
   

Zakład Nauki Administracji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Sześciło
Dawid Łukasz 
adiunkt
   

Zakład Prawa Administracyjnego Gospodarczego i Bankow.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Jaroszyński
Krzysztof Maurycy 
adiunkt
22 55 24381    
dr  Widawski
Paweł Konrad 
adiunkt
   

Katedra Prawa Rolnego i Systemu Ochrony Żywności

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Korzycka-Iwanow
Małgorzata  
profesor nadzwyczajny
22 55 24378   m.korzycka@uw.edu.pl
dr  Niewiadomski
Adam Michał 
adiunkt
   

Katedra Prawa Finansowego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Chojna-Duch
Elżbieta Irena 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20396    
dr  Konieczny
Witold Jerzy 
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Supera-Markowska
Maria Alicja 
adiunkt
22 55 24 364   maria.supera@imfib.com
dr  Tetłak
Karolina Maria 
adiunkt
   

Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Barzycka-Banaszczyk
Małgorzata Zofia 
starszy wykładowca (dr)
22 55 24377   m.barzycka_banaszczyk@wpia.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Florek
Ludwik  
profesor zwyczajny
22 55 20781   lflorek@wpia.uw.edu.pl
dr  Grzebyk
Piotr  
adiunkt
   
dr  Raczkowski
Michał  
adiunkt
22 55 20386   m.raczkowski@wpia.uw.edu.pl
dr  Zwolińska
Agnieszka Wioletta 
adiunkt
   

Katedra Prawa Ubezpieczeń

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Jędrasik-Jankowska
Inetta  
profesor zwyczajny
22 55 24384   i.jedrasik_jankowska@wpia.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników