WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Blaszke
Małgorzata  
samodzielny referent
22 55 20228    
mgr  Bogusławska
Ewa  
starszy specjalista
22 55 20282    
mgr  Budziszewska
Anita  
specjalista naukowo-techniczny
   
  Chudzik
Karolina  
referent
   
  Czarkowska
Jolanta  
specjalista
22 55 20225   jczarkow@uw.edu.pl
  Czechowska
Wiesława Marianna 
specjalista
22 55 22922   w.czewchowska@uw.edu.pl
mgr  Domańska
Barbara  
specjalista
22 55 22949   b.domanska@uw.edu.pl
  Fluks
Agnieszka Urszula 
specjalista
22 55 20223   a.fluks@uw.edu.pl
mgr  Fryziak
Małgorzata Joanna 
starszy specjalista
22 55 20218,
fax: 22 826 57 91
 
m.fryziak@uw.edu.pl
mgr  Gołkowska
Monika Małgorzata 
kierownik dziekanatu
22 55 20218,
fax: 22 826 57 91
 
wdinp@uw.edu.pl
mgr  Górecka
Ewa  
starszy referent
22 55 22 942   zaoczne.eu.wdinp@uw.edu.pl
mgr inż.  Grabowski
Adam Ignacy 
Dyrektor Administracyjny
22 55 22946   agrabowski@uw.edu.pl
  Grzybowska
Maria Anna 
referent
   
mgr  Grzywacz
Bogumiła Ewa 
starszy specjalista informatyczny
22 55 22 950   b.e.grzywacz@uw.edu.pl
mgr  Jackiewicz
Jolanta Maria 
starszy specjalista
22 55 20137   jmjackie@uw.edu.pl
mgr  Jędrzejewska
Ewa Paulina 
starszy specjalista
22 828 94 96,
fax: 22 828 94 96
 
ejedrzejewska@uw.edu.pl
mgr  Klugowska
Dorota  
starszy referent
   
mgr  Konarska
Joanna  
specjalista
22 55 22923,
fax: 22 55 22923
 
j.konarska@uw.edu.pl
mgr  Konefał
Teresa  
starszy specjalista
22 55 22 946   t.konefal@uw.edu.pl
mgr  Krześnicka
Joanna Renata 
starszy specjalista
22 55 20237    
  Lesiak
Magdalena  
samodzielny referent
   
mgr  Lompart
Iwona Katarzyna 
starszy referent
   
mgr  Mackiewicz
Ewa Maria 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 22905,
fax: 22 55 22905
 
emmackie@uw.edu.pl
mgr  Malesa
Magdalena  
samodzielny referent
   
mgr  Olejniczak
Anna Paulina 
specjalista
22 55 20234   katedra.eu@wdinp.uw.edu.pl
mgr  Ołówek
Lidia  
starszy specjalista
22 55 20282    
  Ostrowska
Anna  
samodzielny referent
   
mgr  Piecha
Justyna Magdalena 
samodzielny referent
   
  Polak
Monika  
samodzielny referent
22 55 20213   m.polak@uw.edu.pl
mgr  Pożoga
Marcin Paweł 
specjalista
   
mgr  Regulska-Ingielewicz
Barbara Maria 
samodzielny referent
   
  Romanowska
Małgorzata  
starszy referent
22 55 22950,
fax: 22 828 62 21
 
m.romanowska@uw.edu.pl
mgr  Sikorska
Bożena Teresa 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 20187, 22 828 94 99   bsikorska@uw.edu.pl
  Staszak
Sławomir  
starszy specjalista
   
  Surdej
Beata Joanna 
kierownik sekcji
22 55 20220,
fax: 22 828 62 21
 
b.j.surdej@uw.edu.pl
mgr  Szczepański
Jarosław  
samodzielny referent
   
mgr  Tomaszewska
Elżbieta  
starszy specjalista
22 55 22921   e.tomaszewska@uw.edu.pl
  Tomaszewska
Monika Elżbieta 
specjalista
22 55 20187,
fax: 22 828 94 99
 
mtomaszewska@uw.edu.pl
mgr  Urbaniak
Anna  
specjalista
22 55 22924,
fax: 22 55 22942
 
a.urbaniak@uw.edu.pl
mgr  Wacławska
Maria Grażyna 
starszy specjalista
22 55 22928   maryla@id.uw.edu.pl
mgr  Wawrzczyk
Elżbieta Maria 
starszy specjalista
22 55 20282    
mgr  Winiarska
Marzena Alicja 
starszy specjalista
22 55 20286,
fax: 22 826 66 52
 
ips@uw.edu.pl
  Zdziarska
Teresa Elżbieta 
specjalista
22 55 22948   t.zdziarska@uw.edu.pl
mgr  Ziółkowska
Sylwia Dominika 
specjalista
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników