WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Metodologii Badań Europejskich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Czaputowicz
Jacek Krzysztof 
profesor nadzwyczajny UW
   

Zakład Historii Europy

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Borkowski
Paweł Janusz 
adiunkt (hab.)
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
pborkowski@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Skrzypek
Andrzej Józef 
profesor zwyczajny
   
dr  Zamęcki
Łukasz  
adiunkt
   

Zakład Prawa i Instytucji Europejskich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Czub
Jarosław Filip 
adiunkt
   
mgr  Dłuski
Sebastian Andrzej 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Poboży
Monika Anna 
adiunkt
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
monika.pobozy@gmail.com
dr hab.  Wawrzyk
Piotr  
adiunkt (hab.)
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
piotr_wawrzyk@wp.pl
dr hab.  Witkowska
Marta  
adiunkt (hab.)
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
m.witkowska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Wojtaszczyk
Konstanty Adam 
profesor nadzwyczajny
22 55 20234, 22 55 23730,
fax: 22 55 22941
 
wojtaszczyk@adm.uw.edu.pl

Zakład Polityk Unii Europejskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Grosse
Tomasz  
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Nadolska
Jadwiga Karolina 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Nowak-Far
Artur  
profesor nadzwyczajny
   
dr hab.  Szewior
Krzysztof  
adiunkt (hab.)
   

Zakład Europejskich Studiów Subregionalnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Babić
Marko  
adiunkt
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
mbabic@uw.edu.pl
dr  Biskup
Przemysław Bartłomiej 
adiunkt
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
p.b.biskup@uw.edu.pl
dr  Lewandowski
Wojciech Janusz 
adiunkt
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
w.lewandowski@uw.edu.pl
dr  Miecznikowska
Justyna Maria 
adiunkt
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
j.miecznikowska@uw.edu.pl
dr  Mizerska-Wrotkowska
Małgorzata Ewa 
adiunkt
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
m.mizerska-wrotkowska@uw.edu.pl
dr hab.  Tymanowski
Józef Feliks 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
j.tymanowski@uw.edu.pl
dr hab.  Wojnicki
Jacek  
profesor nadzwyczajny UW
   

Zakład Kultury Komunikowania i Marketingu Europejskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Jas-Koziarkiewicz
Marta Katarzyna 
adiunkt
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
martjas@uw.edu.pl
dr hab.  Stasiak-Jazukiewicz
Ewa Maria 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20234, 22 55 23731,
fax: 22 55 22941
 
e.stasiak-jazukiewicz@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników