WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Stosunków Międzynarodowych - ISM

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bista
Deepen  
asystent naukowy
   
mgr  Fluda-Sobala
Ewa Teresa 
specjalista w zawodzie
   
mgr  KC
Ashik  
asystent naukowy
   
mgr  Kratiuk
Barbara Katarzyna 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
  Kuśmierska
Magdalena Joanna 
starszy specjalista
   
  Nowak
Angelika Agata 
samodzielny referent
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
a.nowak@uw.edu.pl
mgr  Zgliński
Bartłomiej Karol 
samodzielny referent
   

Zakład Historii i Teorii Stosunków Międzynarodowych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Bieleń
Stanisław Edward 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
s.bielen@uw.edu.pl
dr  Bógdał-Brzezińska
Agnieszka Marta 
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Curanović
Alicja Cecylia 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
a.curanovic@uw.edu.pl
dr  Kaczmarski
Marcin  
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
m.kaczmarski@uw.edu.pl
dr  Raś
Maciej Jerzy 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
maciejras@uw.edu.pl
dr hab.  Szczepanik
Krzysztof Jerzy 
adiunkt (hab.)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
krzysztof.szczepanik@msz.gov.pl
mgr  Wyciechowska
Iwona Elżbieta 
wykładowca
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
i.e.wyciechowska@uw.edu.pl
dr hab.  Zając
Justyna  
adiunkt (hab.)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
j.zajac@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Zięba
Ryszard Kazimierz 
profesor zwyczajny
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
rzieba@uw.edu.pl

Zakład Ekonomii Politycznej Stosunków Międzynarodowych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Aleksy-Szucsich
Agnieszka Monika 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
a.aleksy@uw.edu.pl
dr  Ciechański
Jerzy Wojciech 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Gołota
Łukasz  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Haliżak
Marian Edward 
profesor zwyczajny
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
ehalizak@uw.edu.pl
dr  Jarczewska
Aleksandra Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
ajarczewska@uw.edu.pl
dr  Jędrzejowska
Karina Joanna 
adiunkt
   
mgr  Kosiarski
Jacek  
wykładowca
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
j.kosiarski@uw.edu.pl
dr  Księżopolski
Krzysztof Michał 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
kmksiezopolski@uw.edu.pl
dr  Łukaszewicz
Adriana Magdalena 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Nakonieczna
Justyna  
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
j.nakonieczna@uw.edu.pl
mgr  Piechocińska-Para
Sylwia Emilia 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Ulatowski
Rafał  
adiunkt
   
dr  Wróbel
Anna Magdalena 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
awrobel@uw.edu.pl

Zakład Prawa i Instytucji Międzynarodowych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Gardocki
Sylwester  
adiunkt (hab.)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
s.gardocki@uw.edu.pl
dr  Heidrich
Dorota Ewa 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
d.heidrich@uw.edu.pl
dr  Lackoroński
Bogusław  
adiunkt
   
dr  Marcinkowska
Paula Ewa 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Michałowska
Grażyna  
profesor nadzwyczajny
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
g.michalowska@uw.edu.pl
dr hab.  Rysińska
Irena  
adiunkt (hab.)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
i.rysinska@uw.edu.pl
dr  Schreiber
Hanna  
adiunkt
   

Zakład Studiów Strategicznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Balcerowicz
Bolesław Kazimierz 
profesor zwyczajny
   
dr  Bieńczyk-Missala
Agnieszka  
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
agnieszka.missala@uw.edu.pl
dr  Grzebyk
Patrycja Karolina 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Kuźniar
Roman Józef 
profesor zwyczajny
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
r.kuzniar@uw.edu.pl
dr  Madej
Marek Konrad 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
mkmadej@uw.edu.pl
dr  Pronińska
Kamila Maria 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
k.proninska@uw.edu.pl
dr hab.  Sułek
Mirosław  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
m.sulek@uw.edu.pl
dr  Tabor
Marek Stanisław 
docent
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
m.tabor@uw.edu.pl
dr  Wojciuk
Anna  
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
a.wojciuk@uw.edu.pl

Zakład Integracji Europejskiej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Kardaś
Szymon Jan 
adiunkt
   
dr hab.  Kołodziejczyk
Katarzyna Anna 
adiunkt (hab.)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
k.kolodziejczyk@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Pasztor
Grażyna Maria 
profesor zwyczajny
   
dr hab.  Popławski
Dariusz  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
d.poplawski@uw.edu.pl
dr  Starzyk-Sulejewska
Joanna Katarzyna 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr hab.  Szeptycki
Andrzej Roman 
adiunkt (hab.)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
andrzej.szeptycki@uw.edu.pl

Zakład Studiów Pozaeuropejskich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Gawrycki
Marcin Florian 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
mfgawrycki@uw.edu.pl
mgr  Jaskólska
Aleksandra Katarzyna 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr hab.  Lizak
Wiesław  
adiunkt (hab.)
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
wlizak@uw.edu.pl
dr  Oberda-Monkiewicz
Anita Ewelina 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
aoberda@uw.edu.pl
dr  Solarz
Anna Marta 
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
asolarz@uw.edu.pl
dr  Zajączkowski
Jakub  
adiunkt
22 55 31635,
fax: 22 55 31636
 
j.zajaczkowski@uw.edu.pl
dr  Zaleski
Bogusław Waldemar 
starszy wykładowca (dr)
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników