WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Dziennikarstwa

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Antonenko
Vitalii  
referent techniczny
   
  Balcerzak
Adam Piotr 
starszy referent techniczny
   
mgr  Brzezińska
Iwona  
specjalista
22 55 20283,
fax: 22 55 20237
 
 
  Filipczyk
Sebastian Józef 
starszy portier
   
mgr  Krawczyk
Anna  
starszy specjalista
22 55 20294   akrawczyk@uw.edu.pl
mgr  Maciszewska
Teresa Maria 
specjalista inż.-tech.
   
mgr  Oblas-Fadlallah
Halina Grażyna 
samodzielny referent
22 55 20293,
fax: 22 55 20237
 
redakcja@redakcjapdf.pl
mgr  Roguski
Marcin Tadeusz 
specjalista informatyk
22 55 20267,
fax: 22 55 20237
 
rambo@id.uw.edu.pl
mgr  Siwek
Joanna  
starszy specjalista
22 55 20294   biuro@id.uw.edu.pl
inż.  Wysocki
Janusz  
starszy specjalista w zawodzie
22 55 23940,
fax: 22 55 20237
 
jwysocki@uw.edu.pl
mgr  Zawiśliński
Stanisław Krzysztof 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Żochowska
Silwana  
specjalista
   

Zakład Historii Mediów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Grzelewska
Danuta Józefa 
docent
22 55 20232,
fax: 22 55 20237
 
grzelewska@op.pl
prof. dr hab.  Habielski
Rafał Artur 
profesor zwyczajny
22 55 20232,
fax: 22 55 20237
 
r.habielski@acn.waw.pl
prof. dr hab.  Jabłonowski
Marek  
profesor zwyczajny
22 826 93 66,
fax: 22 55 20237
 
mjablonowski@id.uw.edu.pl
dr  Kamińska-Chełminiak
Kamila Anna 
adiunkt
   
dr hab.  Kozieł
Andrzej Kazimierz 
adiunkt (hab.)
22 55 20232,
fax: 22 55 20237
 
akoziel@id.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Władyka
Wiesław Zygmunt 
profesor zwyczajny
22 55 20283,
fax: 22 55 20237
 
wladyka@polityka.com.pl

Zakład Prawa Mediów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Błeszyńska
Katarzyna Irena 
adiunkt
22 826 95 55,
fax: 22 55 20237
 
katarzyna@bleszynski.pl
dr  Kakareko
Ksenia  
asystent
   
dr hab.  Kononiuk
Tadeusz Jerzy 
adiunkt (hab.)
22 826 95 55,
fax: 22 55 20237
 
tkon@id.uw.edu.pl
dr  Łoszewska-Ołowska
Maria Magdalena 
adiunkt
22 826 95 55,
fax: 22 55 20237
 
m_olowska@id.uw.edu.pl
dr  Mąkosa-Stępkowska
Barbara  
docent
22 826 95 55,
fax: 22 55 20237
 
bmakosa@ursynow.waw.pl
dr  Zaremba
Michał Sebastian 
adiunkt
22 826 95 55,
fax: 22 55 20237
 
mzaremba@id.uw.edu.pl

Zakład Systemów Medialnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Adamowski
Janusz Włodzimierz 
profesor nadzwyczajny
22 55 20218   j.w.adamowski@uw.edu.pl
dr  Gajlewicz-Korab
Katarzyna  
adiunkt
22 55 20283,
fax: 22 55 20237
 
k.gajlewicz@id.uw.edu.pl
dr  Głowacki
Michał  
adiunkt
   
dr hab.  Jaskiernia
Alicja  
adiunkt (hab.)
22 55 20237,
fax: 22 55 20237
 
a.jaskier@gmail.com
dr  Szurmiński
Łukasz  
adiunkt
22 55 20237,
fax: 22 55 20237
 
lukasz.szurminski@id.uw.edu.pl,

Zakład Geneologii i Fotografii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Brzeziński
Paweł  
starszy referent techniczny
22 55 20178    
mgr  Lewicki
Marcin Sebastian 
wykładowca
   
dr hab.  Sonczyk
Wiesław Stanisław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20283,
fax: 22 55 20237
 
w.sonczyk@wp.pl
dr  Sternak
Wojciech  
asystent
   
dr  Szylko-Kwas
Joanna  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Wolny-Zmorzyński
Kazimierz Andrzej 
profesor nadzwyczajny
   
mgr  Zapolska-Downar
Anna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Zbroziński
Piotr  
wykładowca
   
mgr  Zwierz
Sławomir Kazimierz 
wykładowca
   
dr  Żak
Paweł  
adiunkt
   

Zakład Komuniikacji Społecznej i Public Relations

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Barlik
Jacek  
adiunkt
   
dr  Brylska
Karolina  
asystent
   
dr  Gackowski
Tomasz Andrzej 
adiunkt
22 552 02 49   tomasz.gackowski@id.uw.edu.pl
dr  Głodowski
Włodzimierz  
starszy wykładowca (dr)
22 826 83 47,
fax: 22 55 20237
 
wloglo@op.pl
dr  Jabłoński
Wojciech Rafał 
adiunkt
   
dr  Jupowicz-Ginalska
Anna Dagmara 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Olędzki
Jerzy Stanisław 
profesor nadzwyczajny
22 826 83 47,
fax: 22 55 20237
 
j.oledzki@uw.edu.pl
dr  Przybysz
Łukasz Wojciech 
asystent
   
dr  Świątecki
Andrzej Wojciech 
starszy wykładowca (dr)
22 826 83 47,
fax: 22 55 20237
 
a.swiatecki@id.uw.edu.pl
dr  Waszkiewicz-Raviv
Alicja  
adiunkt
   

Zakład Technologii Informacyjnych Mediów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Cetera
Wiesław Władysław 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Gogołek
Włodzimierz Witold 
profesor zwyczajny
22 826 83 47,
fax: 22 55 20237
 
wg@id.uw.edu.pl
dr  Kowalik
Krzysztof Grzegorz 
adiunkt
   
dr hab.  Kowalski
Tadeusz Stanisław 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20283,
fax: 22 55 20237
 
t.s.kowalski@uw.edu.pl
dr  Tumiłowicz
Bronisław Aleksander 
starszy wykładowca (dr)
   

Zakład Języka i Retoryki Mediów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bloch
Jagoda  
adiunkt
22 55 20281,
fax: 22 55 20237
 
jagoda.bloch@id.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Bralczyk
Jerzy  
profesor zwyczajny
   
dr  Kaszewski
Krzysztof  
adiunkt
   
dr  Lewandowska-Jaros
Dorota Joanna 
adiunkt
22 55 22908,
fax: 22 55 20237
 
d.lewandowska@uw.edu.pl
dr  Majkowska
Grażyna Wiesława 
docent
22 55 22908,
fax: 22 55 20237
 
gmajkowska@poczta.onet.pl
prof. dr hab.  Marcjanik-Dąbkowska
Małgorzata  
profesor zwyczajny
22 55 20281,
fax: 22 55 20237
 
m.marcjanik@id.uw.edu.pl
dr hab.  Pawelec
Radosław Robert 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 21017, 22 55 21021   r.pawelec@neostrada.pl

Zakład Antropologii Mediów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Cieślak
Robert Waldemar 
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Kowalski
Michał  
adiunkt
   
mgr  Miller
Zbigniew Marek 
starszy wykładowca
   
dr  Orłowska
Paulina  
adiunkt
   
dr  Pęczak
Mirosław Tadeusz 
wykładowca
   
dr hab.  Wasilewski
Jacek  
adiunkt (hab.)
22 55 20281,
fax: 22 55 20237
 
jacekwas@id.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników