WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Zakład Geografii Miast i Organizacji Przestrzennej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Angiel
Joanna  
adiunkt (hab.)
22 55 21513   j.angiel@uw.edu.pl
dr  Awramiuk-Godun
Alina  
adiunkt
22 55 21513    
dr  Dudek-Mańkowska
Sylwia Monika 
adiunkt
   
dr  Fuhrmann
Magdalena Maria 
adiunkt
   
dr  Grochowski
Mirosław  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20637, 22 55 21520   m.grochowski@uw.edu.pl
mgr  Korzeniecka
Agata Maria 
starszy referent inż.-tech.
   
prof. dr hab.  Lisowski
Andrzej Stanisław 
profesor zwyczajny
22 55 20675   aslisows@uw.edu.pl
dr  Mantey
Dorota Aneta 
adiunkt
   
dr  Osiński
Stanisław Eugeniusz 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20637, 22 55 21520   seosinsk@uw.edu.pl
dr  Pieniążek
Marek  
adiunkt
22 55 20637   mapi@uw.edu.pl
dr hab.  Wilk
Waldemar Wincenty 
adiunkt (hab.)
22 55 20637, 22 55 21520   wwwilk@uw.edu.pl

Zakład Geografii Turyzmu i Rekreacji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Derek
Marta Joanna 
adiunkt
   
dr  Duda-Gromada
Katarzyna  
adiunkt
   
dr hab.  Durydiwka
Małgorzata  
adiunkt (hab.)
22 55 20675   mdurydiwka@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kowalczyk
Andrzej  
profesor zwyczajny
22 55 21512   akowalczyk@uw.edu.pl
dr hab.  Kulczyk
Sylwia  
adiunkt (hab.)
22 55 20755   skulczyk@uw.edu.pl
dr  Madurowicz
Mikołaj  
adiunkt
22 55 20626   mm@uw.edu.pl
mgr  Rucińska
Kinga Helena 
starszy specjalista
22 55 21512   kingar@uw.edu.pl

Zakład Rozwoju i Polityki Lokalnej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Dąbrowska
Anna Julia 
asystent
   
dr hab.  Dziemianowicz
Wojciech  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20650   w.dziemianowicz@uw.edu.pl
dr  Gendźwiłł
Adam  
adiunkt
   
dr  Krukowska
Joanna Monika 
adiunkt
   
dr  Lackowska
Marta Maria 
adiunkt
22 55 20650   m.lackowska@uw.edu.pl
dr  Łukomska
Julita  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Swianiewicz
Paweł Krzysztof 
profesor zwyczajny
22 55 20629   pswian@uw.edu.pl
mgr  Szajewska
Natalia  
asystent naukowy
   
dr  Szmigiel-Rawska
Katarzyna Natalia 
adiunkt
22 55 20650   k.szmigiel@uw.edu.pl
mgr  Szturo-Over
Maria Magdalena 
starszy referent
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników