WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja Wydziału Biologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Byliniak
Anna  
kierownik sekcji
22 55 42510   abyliniak@biol.uw.edu.pl
mgr  Cichocki
Marcin Jacek 
starszy specjalista
22 55 41 028,
fax: 22 55 41 024
 
mcichocki@biol.uw.edu.pl
mgr  Fluks
Ewa Katarzyna 
starszy specjalista
22 55 42 530   ekf@biol.uw.edu.pl
  Gąsiorowska
Anna  
referent
   
  Grajewska
Ewa  
specjalista
22 55 42514   egrajewska@biol.uw.edu.pl
  Hytra
Sławomira  
specjalista
22 55 41 023   slawa@biol.uw.edu.pl
mgr  Jankowska
Monika Agnieszka 
kierownik sekcji
22 55 42516   m.jankowska@uw.edu.pl
  Kamykowska
Barbara Maria 
specjalista
22 55 42020   ibersek@biol.uw.edu.pl
  Kawczyńska
Grażyna  
kierownik dziekanatu
22 55 41105,
fax: 22 55 41106
 
gk@biol.uw.edu.pl
mgr  Kołakowska
Agnieszka Monika 
starszy specjalista
22 55 42514   akolakowska@biol.uw.edu.pl
dr  Kostrzewska-Szlakowska
Iwona Maria 
specjalista
   
  Kowalska
Krystyna Kazimiera 
specjalista
22 55 41204   kowalska@biol.uw.edu.pl
mgr  Kral
Ewa Grażyna 
kierownik sekcji
22 55 41 108,
fax: 22 55 42 502
 
fundusze@biol.uw.edu.pl
  Kulesza
Alicja  
samodzielny referent
22 55 42514    
mgr  Kurowska
Emilia Wiesława 
starszy specjalista
22 55 41104,
fax: 22 55 41106
 
emilia.kurowska@biol.uw.edu.pl
mgr  Kwiatkowska-Dąbrowska
Marzena Bogumiła 
specjalista
22 55 41144   marzena@mail.biol.uw.edu.pl
mgr  Majtyka
Magdalena Dominika 
samodzielny referent
22 55 30500   instbot@biol.uw.edu.pl
dr  Meronka
Robert Andrzej 
starszy informatyk
22 55 46460, 22 55 46401   meron@biol.uw.edu.pl
mgr inż.  Michalak
Maciej  
starszy asystent informatyczny
22 55 42506   maciej.michalak@biol.uw.edu.pl
  Nowowiejski
Jacek Józef 
starszy asystent informatyczny
22 55 42506   jacekn@biol.uw.edu.pl
  Olszewski
Igor Ludwik 
specjalista
22 55 42509   igor.olszewski@biol.uw.edu.pl
  Pirecka
Urszula Bożena 
specjalista
22 55 42513   u.pirecka@mimuw.edu.pl
  Różecka
Bożena Maria 
specjalista
22 55 42515   kasa@biol.uw.edu.pl
  Rybak
Joanna Maria 
referent
   
  Składanowska
Beata Małgorzata 
specjalista
22 55 42511   bs@biol.uw.edu.pl
dr  Sobolewska-Bereza
Magdalena Ewa 
Dyrektor Administracyjny
22 55 41107   dyrektor.admin@biol.uw.edu.pl
  Strzałkowska
Edyta Anna 
specjalista
22 55 41 023    
  Uliasz
Izabela Anna 
starszy referent
   
mgr  Woźniak
Marek Janusz 
starszy specjalista informatyczny
22 55 42506   woreczko@biol.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników