WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Genetyki i Biotechnologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bartnik
Ewa Maria 
profesor zwyczajny
22 592 22 47   ebartnik@igib.uw.edu.pl
mgr  Borowski
Łukasz Stanisław 
asystent naukowy
   
dr  Borsuk
Piotr Adam 
starszy wykładowca (dr)
22 592 32 31   borsuk@ibb.waw.pl
mgr  Chlebowska
Justyna Julita 
technik
   
prof. dr hab.  Dadlez
Michał Lech 
profesor nadzwyczajny
   
dr  Drążkowska
Karolina Wanda 
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Dziembowski
Andrzej Stanisław 
profesor nadzwyczajny
22 592 32 37   andrzejd@ibb.waw.pl
dr  Dzikowska
Agnieszka Ewa 
docent
22 592 22 42   adzik@ibb.waw.pl
prof. dr hab.  Golik
Paweł Zygmunt 
profesor nadzwyczajny
22 592 32 34   pgolik@igib.uw.edu.pl
dr  Golisz
Anna Małgorzata 
asystent naukowy
22 592 22 45    
dr  Gozdek
Agnieszka Krystyna 
asystent naukowy
   
dr  Hoffman-Zacharska
Dorota Maria 
adiunkt
22 592 22 45   dhoffman@ibb.waw.pl
dr  Kolondra
Adam  
technik
   
dr  Koper
Michał Aleksander 
adiunkt
22 592 22 42   mkoper@ibb.waw.pl
dr  Kosicki
Konrad Mikołaj 
adiunkt
   
mgr  Krzysztoń
Michał Adam 
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Kufel
Joanna  
profesor nadzwyczajny
22 592 22 45   kufel@ibb.waw.pl
dr  Łabędzka-Dmoch
Karolina Elżbieta 
adiunkt
   
dr  Małecki
Michał Grzegorz 
adiunkt
   
dr  Mroczek
Seweryn  
adiunkt
   
dr inż.  Mysłajek
Robert Wojciech 
adiunkt naukowy
   
dr  Pastucha
Anna Marta 
asystent naukowy
   
dr  Piątek
Katarzyna Joanna 
specjalista
   
dr  Sasin-Kurowska
Joanna Magdalena 
adiunkt naukowy
   
dr  Sobczak
Adam  
asystent naukowy
22 592 32 37    
prof. dr hab.  Stępień
Piotr Paweł 
profesor zwyczajny
22 592 22 40   stepien@ibb.waw.pl
dr  Szczęsny
Roman Józef 
asystent naukowy
   
  Szyszka
Jolanta Bożena 
starszy technik
22 592 22 44   jolas@ibbrain.ibb.waw.pl
  Tomczyk
Anna Barbara 
starszy mistrz
22 592 31 36    
dr hab.  Tomecki
Rafał Bogusław 
adiunkt (hab.)
   
dr hab.  Tońska
Katarzyna  
adiunkt (hab.)
22 592 22 39   kaska@ibb.waw.pl
prof. dr hab.  Tudek
Barbara Alicja 
profesor zwyczajny
22 592 33 34   tudek@ibb.waw.pl
dr  Wawer
Izabela Krystyna 
asystent naukowy
22 592 22 45    
dr  Zakrzewska-Płaczek
Monika Anna 
asystent naukowy
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników