WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Zoologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Doligalska
Maria Joanna 
profesor nadzwyczajny
   
mgr  Górecki
Grzegorz Jacek 
specjalista naukowo-techniczny
87 421 52 45, 87 421 51 80   urwitalt@biol.uw.edu.pl

Zakład Cytologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Archacka
Karolina Anna 
adiunkt
   
dr  Brzóska-Wójtowicz
Edyta Elżbieta 
adiunkt
22 55 42203   edbrzoska@biol.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Ciemerych-Litwinienko
Maria Anna 
profesor nadzwyczajny
22 55 42216   ciemerych@biol.uw.edu.pl
dr  Czerwińska
Areta Magda 
asystent
   
dr  Grabowska
Iwona  
adiunkt
22 55 42203   igrabowska@biol.uw.edu.pl
  Jańczyk-Ilach
Katarzyna Beata 
specjalista w zawodzie
22 55 42202   kilach@biol.uw.edu.pl
mgr  Stremińska
Władysława  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 42202   krymar@biol.uw.edu.pl
dr  Zimowska-Wypych
Małgorzata  
asystent
22 55 42203   mzimowska@biol.uw.edu.pl

Zakład Ekologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Dmowski
Krzysztof  
docent
22 55 46408   kadm@biol.uw.edu.pl
dr  Gortat
Tomasz  
adiunkt
22 55 46410   tomgo@biol.uw.edu.pl
dr  Gryczyńska
Alicja Anna 
adiunkt
22 55 46411   alicja@biol.uw.edu.pl
mgr  Karolewski
Marek Antoni 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46421   karol@biol.uw.edu.pl
dr  Kloch
Agnieszka Maja 
adiunkt naukowy
   
prof. dr hab.  Kozakiewicz
Michał Witold 
profesor zwyczajny
22 55 46400,
fax: 22 55 46400
 
kozak@biol.uw.edu.pl
dr  Mikoszewski
Antoni Stefan 
starszy wykładowca (dr)
22 55 46419   mikst@biol.uw.edu.pl
dr  Ostrowski
Marek Adam 
starszy wykładowca (dr)
   
  Rybińska
Anna Aleksandra 
specjalista w zawodzie
22 55 46414   arybinska@biol.uw.edu.pl
dr  Sokół
Miłosława  
adiunkt
22 55 46416   milka@biol.uw.edu.pl
dr  Tykarski
Piotr Jan 
starszy wykładowca (dr)
   

Zakład Embriologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Ajduk
Anna Maria 
adiunkt
22 55 41239   aajduk@biol.uw.edu.pl
dr hab.  Borsuk
Ewa Anita 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 41213   borsuk@biol.uw.edu.pl
mgr  Bożyk
Katarzyna Teresa 
asystent naukowy
   
  Dubak
Zofia  
specjalista w zawodzie
22 55 41242   dubak@biol.uw.edu.pl
mgr  Filimonow
Katarzyna Teresa 
asystent naukowy
   
mgr  Humięcka
Monika  
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Maleszewski
Marek Andrzej 
profesor nadzwyczajny
22 55 41210   maleszewski@biol.uw.edu.pl
mgr  Maluchnik
Dariusz Tomasz 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 41217   maluchnik@biol.uw.edu.pl
dr  Suwińska
Aneta  
adiunkt
22 55 41212   asuwinska@biol.uw.edu.pl
dr  Szczepańska
Katarzyna Bożena 
adiunkt
22 55 41239   kasiasz@biol.uw.edu.pl
mgr  Szpila
Marcin  
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Tarkowski
Andrzej Krzysztof 
profesor zwyczajny naukowy
   
dr  Waksmundzka
Małgorzata Joanna 
docent
22 55 41213   waksmundzka@biol.uw.edu.pl

Zakład Hydrobiologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Dawidowicz
Piotr  
profesor nadzwyczajny
22 55 46432   p.dawidowicz@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Gliwicz
Zbigniew Maciej 
profesor zwyczajny naukowy
   
dr  Kołodziejczyk
Andrzej  
docent
22 55 46431   a.kolodziejczyk@uw.edu.pl
dr hab.  Koperski
Paweł Tomasz 
adiunkt (hab.)
22 55 46441   koper@hydro.biol.uw.edu.pl
dr  Kozakiewicz
Anna Sylwia 
docent
22 55 46417   myszak@biol.uw.edu.pl
mgr  Maszczyk
Piotr Mariusz 
technik
   
  Melaniuk
Jolanta Katarzyna 
starszy technik
22 55 46425   j.melaniuk@uw.edu.pl
dr  Mikulski
Andrzej Władysław 
adiunkt
22 55 46437   a.mikulski@uw.edu.pl
  Minkowska
Elżbieta  
specjalista w zawodzie
22 55 46425   e.minkowska@uw.edu.pl
dr  Pietrzak
Barbara Anna 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Pijanowska
Joanna Elżbieta 
profesor nadzwyczajny
22 55 46434, 22 55 41103, 22 55 41104   dziekan@biol.uw.edu.pl
mgr  Radzikowski
Jacek Piotr 
asystent naukowy
   
mgr  Rojek
Maciej Józef 
asystent naukowy
   
dr hab.  Ślusarczyk
Mirosław Stanisław 
adiunkt (hab.)
22 55 46439   m.slusarczyk@uw.edu.pl

Zakład Immunologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bocian
Katarzyna  
adiunkt
22 55 41127   kbocian@biol.uw.edu.pl
dr hab.  Drela
Nadzieja  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 41126   ndrela@biol.uw.edu.pl
dr  Kiernozek
Ewelina Agnieszka 
specjalista naukowo-techniczny
   
prof. dr hab.  Korczak-Kowalska
Grażyna Irena 
profesor nadzwyczajny
22 55 41125   gkorczak-k@biol.uw.edu.pl
dr  Kozłowska
Ewa Maria 
docent
22 55 41126   ekozlowska@biol.uw.edu.pl
  Malchar
Lidia Maria 
specjalista w zawodzie
22 55 41128   lmalchar@biol.uw.edu.pl

Zakład Parazytologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Bajer
Anna  
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Bednarska
Małgorzata Joanna 
adiunkt
22 55 41141   mabed@biol.uw.edu.pl
mgr  Brodaczewska
Klaudia Klarysa 
asystent
   
dr  Donskow-Łysoniewska
Katarzyna  
adiunkt
22 55 41115   zuzia@biol.uw.edu.pl
mgr  Laskowska
Marzena  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 41141   maryl@biol.uw.edu.pl
dr  Welc-Falęciak
Renata Anna 
adiunkt
   

Zakład Paleobiologii i Ewolucji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bernatowicz
Piotr Paweł 
adiunkt
22 55 46452   p.p.bernatowicz@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Dzik
Jerzy  
profesor zwyczajny
22 55 46422   dzik@biol.uw.edu.pl
mgr  Moczyński
Maciej Piotr 
specjalista w zawodzie
22 55 46450   ewolucja@biol.uw.edu.pl

Stacja Terenowa w Urwitałcie im. prof. K. Dobrowolskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Duszak
Stanisław  
pracownik gospodarczy
   
  Gadomska
Jadwiga  
pracownik gospodarczy
   
mgr  Zaborowska
Anna Dorota 
specjalista naukowo-techniczny
87 421 52 45, 87 421 51 80   urwitalt@biol.uw.edu.pl

Zakład Fizjologii Zwierząt

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Adamska
Iwona  
adiunkt naukowy
   
dr hab.  Bębas
Piotr  
adiunkt (hab.)
22 55 41051,
fax: 22 55 41030
 
piotrbe@biol.uw.edu.pl
dr  Jabłonka
Jan Antoni 
adiunkt
   
dr  Joachimiak
Ewa  
adiunkt
22 55 41021   ejoachimiak@biol.uw.edu.pl
dr  Kotwica-Rolińska
Joanna  
adiunkt
22 55 41035   askako@biol.uw.edu.pl
dr  Majewski
Paweł Marek 
adiunkt
22 55 41051   pmajew@biol.uw.edu.pl
dr  Markowska
Magdalena Aleksandra 
adiunkt
22 55 41022   markosia@biol.uw.edu.pl
dr  Polańska
Marta Anna 
adiunkt
22 55 41022   martap@biol.uw.edu.pl
dr  Skawina
Aleksandra Halina 
adiunkt
   
  Szczuka
Tomasz Antoni 
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 41033   tomaszcz@biol.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników