WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Mikrobiologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Kranc
Magdalena  
specjalista
22 55 41404   magdalena.kranc@biol.uw.edu.pl
  Świątkowska
Anna Maria 
technik
22 55 41328    
  Zapaśnik
Katarzyna Agnieszka 
specjalista w zawodzie
22 55 41328    

Zakład Genetyki Bakterii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Baj
Jadwiga  
docent
22 55 41403   bajja@biol.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Bartosik
Dariusz  
profesor nadzwyczajny
22 55 41318   bartosik@biol.uw.edu.pl
dr  Dziewit
Łukasz Jacek 
adiunkt
22 55 41344   ldziewit@biol.uw.edu.pl
dr  Godlewska
Renata Alicja 
adiunkt
22 55 41317   renatag@biol.uw.edu.pl
dr  Grudniak
Anna Maria 
adiunkt
22 55 41322   grudam@biol.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Jagusztyn-Krynicka
Elżbieta Katarzyna 
profesor zwyczajny
22 55 41216, 22 55 40715   kjkryn@biol.uw.edu.pl
dr  Łasica
Anna Maria 
adiunkt
22 55 41222   alasica@biol.uw.edu.pl
  Prochwicz
Emilia Dominika 
technik
   
mgr  Romaniuk
Krzysztof Mariusz 
asystent naukowy
   
dr  Szuplewska
Magdalena Wanda 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Wolska
Krystyna Izabella 
profesor nadzwyczajny
22 55 41302   izabelaw@biol.uw.edu.pl
dr  Wyszyńska
Agnieszka Krystyna 
adiunkt
22 55 41340   agawysz@biol.uw.edu.pl

Zakład Mikrobiologii Stosowanej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bielecki
Jacek Edward 
profesor nadzwyczajny
22 55 41304   jbielecki@biol.uw.edu.pl
dr hab.  Brzostek
Katarzyna  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 41310   kbrzostek@biol.uw.edu.pl
dr n. med.  Jagielski
Tomasz  
adiunkt
   
mgr  Kopera
Adam  
specjalista w zawodzie
22 55 41420   a.kopera@biol.uw.edu.pl
dr  Korsak
Dorota  
adiunkt
22 55 41326   d.korsak@uw.edu.pl
dr  Krawczyk-Balska
Agata Edyta 
adiunkt
22 55 41326   akra@biol.uw.edu.pl
dr  Miernik
Antoni Tomasz 
starszy wykładowca (dr)
22 55 41431   a.miernik@biol.uw.edu.pl
dr hab.  Popowska
Magdalena Anna 
adiunkt (hab.)
22 55 41320   magdapop@biol.uw.edu.pl
dr  Raczkowska
Adrianna Dorota 
adiunkt
22 55 41316   araczko@biol.uw.edu.pl
dr  Rzeczycka
Marzenna  
starszy wykładowca (dr)
22 55 41414   m.rzeczycka@biol.uw.edu.pl
dr  Stachowiak
Radosław  
adiunkt
22 55 41312   radeks@biol.uw.edu.pl
mgr  Suszek
Agnieszka Małgorzata 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 41414   a.suszek@biol.uw.edu.pl

Zakład Wirusologii Ogólnej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Adamczyk-Popławska
Monika Julita 
starszy wykładowca (dr)
22 55 41419   poplawa@biol.uw.edu.pl
mgr  Kłyż
Aneta Monika 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 41411   a.klyz@biol.uw.edu.pl
dr  Kwiatek
Agnieszka  
adiunkt
22 55 41421   akwiat@biol.uw.edu.pl
dr  Radlińska
Monika Anna 
starszy wykładowca (dr)
22 55 41419   m.radlinska@bioinfo.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników