WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Ochrony Środowiska i Zasobów Naturalnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Cabalski
Krzysztof Marek 
wykładowca
22 55 40608   Krzysztof.Cabalski@uw.edu.pl
dr hab.  Falkowska
Ewa  
adiunkt (hab.)
22 55 40605   Ewa.Falkowska@uw.edu.pl
dr hab.  Łuczak-Wilamowska
Beata Ewa 
adiunkt
22 55 40606   B.LuczakW@uw.edu.pl
dr  Pilichowska-Kazimierska
Ewa Julia 
docent
22 55 40607   Ewa.Kazimierska@uw.edu.pl
mgr  Radzikowski
Michał Paweł 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 40610   Michal.Radzikowski@uw.edu.pl
dr  Rydelek
Paweł Jerzy 
adiunkt
22 55 40617   Pawel.Rydelek@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Tatur
Andrzej Edward 
profesor nadzwyczajny
22 55 40611   a.tatur@uw.edu.pl
dr  Wasiłowska
Agnieszka Łucja 
adiunkt
   
  Woźny
Czesław  
technik
22 55 40616   czeslaw.wozny@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników