WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja Wydziału Fizyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Bławdziewicz-Gizińska
Agnieszka  
referent
  ablaw@fuw.edu.pl
mgr  Ciechańska
Agnieszka  
samodzielny referent
22 55 32 565   Agnieszka.Ciechanska@fuw.edu.pl
mgr inż.  Dąbrowski
Andrzej Marek 
kierownik obiektu
22 55 46 802   Andrzej.Dabrowski@fuw.edu.pl
mgr  Dębska
Agata Beata 
starszy specjalista
22 55 32 641   Agata.Debska@fuw.edu.pl
mgr  Filiks
Małgorzata  
specjalista
22 55 32 408   Malgorzata.Filiks@fuw.edu.pl
  Janusik
Katarzyna Alicja 
samodzielny referent
22 55 32 566   katarzyna.janusik@fuw.edu.pl
  Jarzyna
Oskar  
specjalista
22 55 32 641   Oskar-Jan.Jarzyna@fuw.edu.pl
mgr  Kaźmierczak
Ewa  
samodzielny referent
22 55 32 515   ewazulewska@interia.pl
mgr  Kocielnik
Bogumiła Agnieszka 
specjalista
22 55 32 619   bogumila.kocielnik@fuw.edu.pl
  Kuciak
Dorota Dominika 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 32 414   kuciak@fuw.edu.pl
mgr  Lykhodyed
Antonina  
specjalista
22 55 32 419   Antonina@fuw.edu.pl
  Łupińska
Małgorzata  
starszy specjalista
22 55 32 509   Malgorzata.Lupinska@fuw.edu.pl
mgr inż.  Małecki
Stanisław  
kierownik działu
22 55 32 617   Stanislaw.Malecki@fuw.edu.pl
  Mazurek
Stanisław Robert 
starszy mistrz
22 55 32 417   mazurek@fuw.edu.pl
mgr  Meissner
Agata Dorota 
starszy specjalista
22 55 32 573    
  Melon
Małgorzata  
specjalista
22 55 32 411   m.melon@uw.edu.pl
  Milewska
Ewa Dorota 
samodzielny referent
22 55 32 616   ewa.milewska@fuw.edu.pl
mgr  Miszczak
Marta  
specjalista
22 55 32 407   marta.miszczak@fuw.edu.pl
  Morawska
Kornelia  
referent
22 55 32 418   Kornelia.Morawska@fuw.edu.pl
  Nowak
Marzena  
samodzielny referent
22 55 32 639   Roman.Nowak@fuw.edu.pl
mgr  Nowicki
Piotr  
specjalista
22 55 32 619   piotr.nowicki@fuw.edu.pl
  Nowosielska
Krystyna  
samodzielny referent
22 55 32 563   krystyna.nowosielska@fuw.edu.pl
mgr  Sęczkowska
Paulina  
starszy referent
22 55 32 562   paulina.seczkowska@fuw.edu.pl
mgr inż.  Siedlecki
Jacek  
Dyrektor Administracyjny
22 55 32 615   jacek.siedlecki@fuw.edu.pl
mgr  Sosińska
Iwona Elżbieta 
specjalista
22 55 32 567   Iwona.Sosinska@fuw.edu.pl
mgr  Stachura
Joanna Pia 
starszy specjalista
22 55 32 571   Joanna.Stachura@fuw.edu.pl
  Szczygliński
Piotr Jacek 
referent inż.-tech.
22 55 32 445    
mgr  Szczytko
Małgorzata Ewa 
specjalista
22 55 32 569   malgorzata.szczytko@fuw.edu.pl
mgr  Trippenbach
Małgorzata Krystyna 
specjalista
22 55 32 572   Malgorzata.Trippenbach@fuw.edu.pl
mgr  Wiślicz-Iwańczyk
Luiza Katarzyna 
specjalista
22 55 32 637   luiza.wislicz@fuw.edu.pl
  Woźniak
Wiesława Ewa 
specjalista
22 55 32 564   Wieslawa.Wozniak@fuw.edu.pl
  Wójcik
Krystyna  
kierownik sekcji
22 55 32 570   wojcik@fuw.edu.pl
mgr  Zduńczuk
Mateusz  
starszy specjalista
22 55 32 510   mzdunczuk@samorzad.uw.edu.pl
mgr  Zwoleńska-Nowak
Ewa  
samodzielny referent
22 55 32 935   ewa.zwolenska@fuw.edu.p
inż.  Żurawska
Renata Ewa 
starszy specjalista
22 55 32 413   Renata.Zurawska@fuw.edu.pl

Administracja Pasteura 7

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr inż.  Abramczuk
Anna Monika 
starszy specjalista
22 55 32 514   Anna.Abramczuk@fuw.edu.pl
mgr  Czajkowska
Beata  
starszy specjalista
22 55 32 568   Beata.Czajkowska@fuw.edu.pl
mgr  Grabowska
Beata  
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 32 511   beata@fuw.edu.pl
  Walisiewicz
Ewa  
samodzielny referent
22 55 32 508   ewa.walisiewicz@fuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników