WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Biuro Promocji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bocian
Piotr Feliks 
starszy specjalista
22 55 24063,
fax: 22 55 24029
 
piotr.bocian@uw.edu.pl
mgr  Burczyńska
Marzena Marta 
starszy specjalista
22 55 24032,
fax: 22 55 24029
 
m.burczynska@uw.edu.pl
mgr  Burkot
Joanna Halina 
specjalista
22 55 20853   j.burkot@uw.edu.pl
mgr  Ignatowicz-Bocian
Agata Justyna 
starszy specjalista
22 55 24062,
fax: 22 55 24029
 
a.ignatowicz@uw.edu.pl
mgr  Kowalska
Aleksandra Stanisława 
specjalista
   
mgr  Kucharyk
Grzegorz Stanisław 
starszy referent
22 55 24064,
fax: 22 55 24029
 
gsk@adm.uw.edu.pl
  Madej
Ewa Bianka 
specjalista
22 55 24030,
fax: 22 55 24029
 
ewunia@adm.uw.edu.pl
  Miksa
Magdalena Jolanta 
starszy specjalista
22 55 24060,
fax: 22 55 24029
 
m.miksa@adm.uw.edu.pl
mgr  Oździńska
Joanna Bogusława 
starszy specjalista
22 55 20601, 22 55 20342,
fax: 22 55 24000
 
jonaoz@adm.uw.edu.pl
mgr  Polak
Aneta Klaudia 
kierownik biura
22 55 24031,
fax: 22 55 24029
 
a.polak@uw.edu.pl
  Sekh
Eduard  
starszy referent
   
mgr  Wójcicka-Zapotoczny
Dorota  
specjalista
22 55 24 061,
fax: 22 55 24 029
 
d.zapotoczny@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników