WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Metod Matematycznych Fizyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Charzyński
Szymon  
adiunkt
22 55 32 940   Szymon.Charzynski@fuw.edu.pl
dr  De Lucas Araujo
Javier  
adiunkt
22 55 32 945   Javier.de.Lucas@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Dereziński
Jan  
profesor nadzwyczajny
2 255 32 954   Jan.Derezinski@fuw.edu.pl
dr hab.  Grabowska
Katarzyna  
adiunkt (hab.)
22 55 32 939   Katarzyna.Konieczna@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Jezierski
Jacek  
profesor nadzwyczajny
22 55 32 953   Jacek.Jezierski@fuw.edu.pl
dr  Kasprzak
Paweł Łukasz 
adiunkt
22 55 32 941   Pawel.Kasprzak@fuw.edu.pl
dr  Kościelecki
Marcin Telesfor 
starszy wykładowca (dr)
22 55 32 943   Marcin.Koscielecki@fuw.edu.pl
  Kuncewicz
Aleksandra  
starszy referent
22 55 32 951   kmmfsekr@fuw.edu.pl
dr hab.  Nieszporski
Maciej Zenon 
adiunkt (hab.)
22 55 32 943   maciejun@fuw.edu.pl
dr hab.  Pusz
Wiesław  
starszy wykładowca (dr)
22 55 32 952   Wieslaw.Pusz@fuw.edu.pl
dr hab.  Sołtan
Piotr Mikołaj 
adiunkt (hab.)
22 55 32 941   Piotr.Soltan@fuw.edu.pl
dr  Suszek
Rafał Roman 
adiunkt
22 55 32 940   suszek@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Urbański
Paweł Wojciech 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 939   Pawel.Urbanski@fuw.edu.pl
dr hab.  Wojtkiewicz
Jerzy Jacek 
adiunkt (hab.)
22 55 32 945   Jacek.Wojtkiewicz@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Woronowicz
Stanisław  
profesor zwyczajny naukowy
22 55 32 952   stanislaw.woronowicz@fuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników