WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Fizyki Teoretycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Bednorz
Adam Mikołaj 
adiunkt (hab.)
22 55 32 918   abednorz@fuw.edu.pl
mgr  Czachorowski
Paweł  
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 32 660    
dr  Enomoto
Seishi  
adiunkt naukowy
22 55 32 836   Seishi.Enomoto@fuw.edu.pl
dr  Gruziel
Magdalena Marta 
specjalista w zawodzie
22 55 32 908   magdalena.gruziel@fuw.edu.pl
dr hab.  Jakubczyk
Paweł Marek 
adiunkt (hab.)
22 55 32 918   pjak@fuw.edu.pl
mgr  Klimczewski
Paweł Marek 
starszy wykładowca
22 55 32 840   Pawel.Klimczewski@fuw.edu.pl
dr  Makuch
Karol  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 908   kmakuch@fuw.edu.pl
mgr  Siklitckaia
Aleksandra  
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 32 744    
dr  Tańska
Lidia  
główny specjalista
22 55 32 638   Lidia.Tanska@fuw.edu.pl
mgr  Wienczek
Albert Tadeusz 
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 32 660    
mgr  Zientkiewicz
Magdalena Anna 
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 32 660    

Katedra Teorii Cząstek i Oddziaływań Elementarnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Badziak
Marcin  
adiunkt
22 55 32 847   mbadziak@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Bartelski
Jan Andrzej 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 837|   Jan.Bartelski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Grządkowski
Bohdan Tadeusz 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 848   Bohdan.Grzadkowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Lalak
Zygmunt Adam 
profesor zwyczajny
22 55 32 839   Zygmunt.Lalak@fuw.edu.pl
dr  McGarrie
Moritz  
adiunkt naukowy
22 55 32 819   Moritz.McGarrie@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Meissner
Krzysztof Antoni 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 844   Krzysztof.Meissner@fuw.edu.pl
dr  Nakonieczny
Łukasz Adrian 
adiunkt naukowy
22 55 32 819    
prof. dr hab.  Olechowski
Marek  
profesor nadzwyczajny
22 55 32 846   Marek.Olechowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Pawełczyk
Jacek Ludwik 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 835   Jacek.Pawelczyk@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Pokorski
Stefan  
profesor zwyczajny naukowy
22 55 32 917   Stefan.Pokorski@fuw.edu.pl
dr hab.  Rosiek
Janusz Andrzej 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 32 821   Janusz.Rosiek@fuw.edu.pl
dr  Turzyński
Krzysztof Jan 
adiunkt
22 55 32 836   turzyn@fuw.edu.pl

Katedra Teorii Oddziaływań Silnych i Elektrosłabych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Chankowski
Piotr Henryk 
profesor nadzwyczajny
55 32 816   Piotr.Chankowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Głazek
Stanisław Dobiesław 
profesor nadzwyczajny
55 32 824   Stanislaw.Glazek@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Kalinowski
Jan Henryk 
profesor zwyczajny
22 55 32 842   Jan.Kalinowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Krawczyk
Maria Teresa 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 833   Maria.Krawczyk@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Misiak
Mikołaj Krzysztof 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 823   Mikolaj.Misiak@fuw.edu.pl
dr  Rolbiecki
Krzysztof Piotr 
adiunkt
22 55 32 840   krzysztof.rolbiecki@fuw.edu.pl

Zakład Teorii Struktury Jąder Atomowych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Dobaczewski
Jacek Jan 
profesor zwyczajny
22 55 32 974   Jacek.Dobaczewski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Nazarewicz
Witold  
profesor nadzwyczajny
22 55 32 973   Witold.Nazarewicz@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Satuła
Wojciech  
profesor zwyczajny
22 55 32 973   Wojciech.Satula@fuw.edu.pl
dr  Szpak
Bartłomiej Tomasz 
adiunkt naukowy
  bartlomiej.szpak@fuw.edu.pl
dr  Tarpanov
Dimitar  
adiunkt naukowy
22 55 32 966   Dimitar.Tarpanov@fuw.edu.pl
dr hab.  Werner
Tomasz Ralf 
adiunkt (hab.)
22 55 32 966   Tomasz.Werner@fuw.edu.pl

Katedra Teorii Względności i Grawitacji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Alesci
Emanuele  
adiunkt naukowy
22 55 32 967   emanuele.alesci@fuw.edu.pl
dr  Kamiński
Wojciech Jerzy 
adiunkt
22 55 32 946   wkaminsk@fuw.edu.pl
mgr  Kucharski
Piotr Jan 
asystent naukowy
22 55 32 962   PJF.Kucharski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Lewandowski
Jerzy Krzysztof 
profesor zwyczajny
22 55 32 958   Jerzy.Lewandowski@fuw.edu.pl
dr  Manabe
Masahide  
adiunkt naukowy
22 55 32 962   Masahide.Manabe@fuw.edu.pl
dr  Nawata
Satoshi  
adiunkt naukowy
22 55 32 962    
dr hab.  Okołów
Andrzej  
adiunkt (hab.)
22 55 32 947   Andrzej.Okolow@fuw.edu.pl
dr hab.  Sułkowski
Piotr  
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 32 814   piotr.sulkowski@fuw.edu.pl
dr  Szereszewski
Adam  
adiunkt
22 55 32 947   Adam.Szereszewski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Tafel
Jacek Andrzej 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 972   Jacek.Tafel@fuw.edu.pl

Katedra Optyki Kwantowej i Fizyki Atomowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Ahmadi
Mehdi  
adiunkt naukowy
22 55 32 744    
prof. dr hab.  Banaszek
Konrad Kamil 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 923   Konrad.Banaszek@fuw.edu.pl
dr  Chęcińska
Agata Anna 
adiunkt naukowy
22 55 32 926   agata.checinska@fuw.edu.pl
dr  Chwedeńczuk
Jan Aleksander 
adiunkt
22 55 32 932   jan.chwedenczuk@fuw.edu.pl
dr hab.  Demkowicz-Dobrzański
Rafał Robert 
adiunkt (hab.)
22 55 32 922   Rafal.Demkowicz-Dobrzanski@fuw.edu.pl
dr hab.  Dragan
Andrzej  
adiunkt (hab.)
22 55 32 926   dragan@fuw.edu.pl
dr hab.  Idziaszek
Zbigniew Stanisław 
adiunkt naukowy
   
mgr  Jachura
Michał  
asystent naukowy
22 55 32 969   michal.jachura@fuw.edu.pl
mgr  Jarzyna
Marcin  
asystent naukowy
22 55 32 930   mjarz@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Kamiński
Jerzy Zdzisław 
profesor zwyczajny
22 55 32 921   Jerzy.Kaminski@fuw.edu.pl
dr hab.  Krajewska
Katarzyna  
adiunkt (hab.)
22 55 32 920   Katarzyna.Krajewska@fuw.edu.pl
dr  Krych
Michał  
adiunkt naukowy
22 55 32 930   krych@fuw.edu.pl
dr  Łach
Grzegorz Euzebiusz 
adiunkt naukowy
22 55 32 946    
mgr  Markiewicz
Marcin Marek 
asystent naukowy
22 55 32 922   marcin.markiewicz@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Pachucki
Krzysztof Michał 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 931   Krzysztof.Pachucki@fuw.edu.pl
dr  Shadman
Zahra  
adiunkt naukowy
22 55 32 920   Zahra.Shadman@fuw.edu.pl
dr  Szańkowski
Piotr  
adiunkt naukowy
22 55 32 963   piotr.szankowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Trippenbach
Marek  
profesor zwyczajny
22 55 32 520, 22 55 32 518   Marek.Trippenbach@fuw.edu.pl
dr  Zwierz
Marcin  
adiunkt naukowy
22 44 32 913   Marcin.Zwierz@fuw.edu.pl

Katedra Fizyki Materii Skondensowanej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bardyszewski
Witold  
profesor zwyczajny
55 32 914   Witold.Bardyszewski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Byczuk
Krzysztof Wojciech 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 912   Krzysztof.Byczuk@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Cichocki
Bogdan Jakub 
profesor zwyczajny
22 55 32 724   Bogdan.Cichocki@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Dietl
Tomasz  
profesor zwyczajny
22 55 32 924   dietl@ifpan.edu.pl
dr  Gonzalez Szwacki
Nevill Rafael 
adiunkt naukowy
22 55 32 902   Nevill.Gonzalez@fuw.edu.pl
dr  Kwiatkowski
Kamil  
adiunkt naukowy
22 55 32 913   kamil@igf.fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Majewski
Jacek Adam 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 924   Jacek.Majewski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Napiórkowski
Marek Maria 
profesor zwyczajny
22 55 32 927   Marek.Napiorkowski@fuw.edu.pl
dr  Osselin
Florian Jean Michael 
adiunkt naukowy
22 55 32 910, +48 692 414 692   florian.osselin@gmail.com
mgr  Petrus
Karine  
asystent naukowy
22 55 32 910   karine.petrus@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Piasecki
Jarosław Paweł 
profesor zwyczajny naukowy
22 55 32 917   Jaroslaw.Piasecki@fuw.edu.pl
dr  Popielska
Magdalena  
adiunkt naukowy
22 55 32 902   birowska@fuw.edu.pl
dr hab.  Szymczak
Piotr Aleksander 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 32 909   Piotr.Szymczak@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Tworzydło
Jakub  
profesor nadzwyczajny
22 55 32 919   Jakub.Tworzydlo@fuw.edu.pl
dr  Wohlfeld
Krzysztof  
adiunkt
22 55 32 847   krzysztof.wohlfeld@fuw.edu.pl

Pracownia Fizyki Komputerowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Klimczewski
Paweł Marek 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 840   Pawel.Klimczewski@fuw.edu.pl

Sekretariat Instytutu Fizyki Teoretycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Dzięcielska
Monika Mirosława 
samodzielny referent
22 55 32 950   Monika.Dziecielska@fuw.edu.pl
  Mazur
Olga Irena 
specjalista
22 55 32 949   Olga.Mazur@fuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników