WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Administracja Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Czarkowska
Aneta Dorota 
samodzielny referent
22 55 44120   A.Czarkowska@mimuw.edu.pl
mgr inż.  Wajszczyk
Anna Maria 
specjalista
   

Dziekanat Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr inż.  Bankiewicz
Ewa Dorota 
starszy specjalista
22 55 44214   E.Bankiewicz@mimuw.edu.pl
mgr  Gamrat
Maria Anna 
specjalista
22 55 44217   M.Gamrat@mimuw.edu.pl
  Kozyrewa-Karpińska
Lija  
samodzielny referent
22 55 44214   L.Karpinska@mimuw.edu.pl
  Malińska
Wanda Barbara 
specjalista
22 55 44 003   W.Malinska@mimuw.edu.pl
  Niewolewska
Małgorzata Dorota 
specjalista
22 55 44483   M.Niewolewska@mimuw.edu.pl

Sekcja Studencka Wydziału Matematyki, Informatyki i Mech.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Jułkowska
Marta Bożena 
samodzielny referent
   
  Nowicka
Danuta Elżbieta 
kierownik sekcji
22 55 44217   D.Nowicka@mimuw.edu.pl
mgr  Nowicka
Małgorzata Agnieszka 
samodzielny referent
   
  Wrzosek
Ewa Wiesława 
samodzielny referent
22 55 44217   E.Wrzosek@mimuw.edu.pl

Sekcja Finansowa Wydziału Matematyki, Informatyki i Mech.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Ciesiołka
Beata Małgorzata 
specjalista
   
  Gendera
Grażyna Zofia 
specjalista
   
mgr  Kusińska
Anna Maria 
specjalista
   
  Nojszewska
Grażyna  
specjalista
22 55 44116   G.Nojszewska@mimuw.edu.pl
  Osuch
Agnieszka Katarzyna 
samodzielny referent
   
mgr  Wiśniewska
Ewelina Alicja 
specjalista
   
mgr  Zabielska
Bożena Zofia 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 44110   bzabielska@mimuw.edu.pl

Sekcja Gospodarcza Wydziału Matematyki, Informatyki i Mech.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Chrzczanowicz
Ryszard  
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 44191   R.Chrzczanowicz@mimuw.edu.pl
  Podlasińska
Magdalena  
specjalista
22 55 44118   M.Podlasinska@mimuw.edu.pl
  Pruszczyk
Maciej  
samodzielny referent
22 55 44000    
  Rybak
Zbigniew  
specjalista
   

Sekcja Obsługi Badań Wydziału Matematyki, Inform. i Mech.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Adamiak
Daniel Dawid 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 44297   D.Adamiak@mimuw.edu.pl
  Biernacka
Joanna Urszula 
specjalista
   
mgr  Koślacz
Małgorzata  
specjalista
22 55 44297   M.Koslacz@mimuw.edu.pl
mgr  Nowińska
Marlena Wioleta 
samodzielny referent
   
mgr  Puchalska-Farah
Ewa Helena 
starszy specjalista
22 55 44206   e.puchalska@mimuw.edu.pl
mgr  Radzikowska
Beata Hanna 
specjalista
   
mgr  Szwaranowicz
Magdalena Maria 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 44298   mszwaranowicz@mimuw.edu.pl
mgr  Zielińska
Iwona Wiesława 
specjalista
   

Sekretariat Instytutów Wydziału Matematyki, Inform. i Mech.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Dąbrowska
Maria Teresa 
specjalista
   
  Dykałowicz
Małgorzata Alina 
samodzielny referent
22 55 44112   M.Kotulska@mimuw.edu.pl
mgr  Krzak
Łucja Zofia 
specjalista
   
  Smoderek
Małgorzata  
kierownik sekcji
22 55 44484   M.Smoderek@mimuw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników