WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Dział Zamówień Publicznych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Baran
Agata Jadwiga 
specjalista
22 55 23 240,
fax: 22 55 22 507
 
agata.baran@adm.uw.edu.pl
mgr  Bińkowski
Szymon Wojciech 
starszy specjalista
22 55 22533,
fax: 22 55 22507
 
sbinkowski@adm.uw.edu.pl
mgr  Chudzicka
Paulina Marta 
starszy specjalista
22 55 20831,
fax: 22 55 22507
 
Paulina.Chudzicka@adm.uw.edu.pl
mgr  Galińska
Izabela  
starszy specjalista
22 55 20831,
fax: 22 55 22507
 
Izabela.Talarek@adm.uw.edu.pl
mgr  Giers-Dzięgielewska
Agnieszka  
starszy referent
22 55 22532   agiers@adm.uw.edu.pl
  Królikowska
Silvana Małgorzata 
specjalista
22 55 22510,
fax: 22 55 22507
 
Silvana.Krolikowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Kubiak
Mariola  
z-ca kierownika działu
22 55 20 360,
fax: 22 55 22 507
 
mariolak@adm.uw.edu.pl
mgr  Kur
Anna  
specjalista
22 55 -20-831   anna.kur@adm.uw.edu.pl
mgr inż.  Skonecka
Marcin  
kierownik działu
22 55 20618,
fax: 22 55 22507
 
Marcin.Skonecka@adm.uw.edu.pl
mgr  Strzemieczna
Justyna  
specjalista
22 55 23 240   j.strzemieczna@adm.uw.edu.pl
mgr  Śleszyńska-Uziębło
Katarzyna Cyryla 
specjalista
22 55 20242,
fax: 22 55 22507
 
Katarzyna.Sleszynska-Uzieblo@adm.uw.edu.pl
  Świderska
Agnieszka  
samodzielny referent
   
mgr  Zawistowska
Agnieszka Katarzyna 
starszy specjalista
22 55 22508,
fax: 22 55 22507
 
Agnieszka.Zawistowska@adm.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników