WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Laboratorium Komputerowe Wydziału Matematyki,Inform.i Mech.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr inż.  Bassa
Michał Wiktor 
kierownik laboratorium kopmuterowego
22 55 44391   M.Bassa@mimuw.edu.pl
  Bednarz
Jacek Andrzej 
specjalista informatyk
22 55 44202   J.Bednarz@mimuw.edu.pl
mgr  Bugajski
Łukasz  
technik
   
mgr  Goldman
Bartłomiej  
starszy specjalista informatyczny
   
mgr  Górzyńska-Lengiewicz
Anna Aneta 
technik
22 55 44204   A.Gorzynska@mimuw.edu.pl
  Juzepczuk
Marta  
informatyk
   
  Kamiński
Robert Adam 
starszy mistrz
22 55 44303   R.Kaminski@mimuw.edu.pl
mgr  Karniewski
Łukasz Piotr 
informatyk
   
mgr  Kolanowski
Marcin  
starszy technik
22 55 44204   M.Kolanowski@mimuw.edu.pl
mgr  Kurzydłowski
Michał Marek 
specjalista informatyk
22 55 44224   michalk@mimuw.edu.pl
mgr  Olczak
Anna Barbara 
specjalista informatyk
22 55 44222   A.Olczak@mimuw.edu.pl
mgr  Pochrybniak
Jakub Mateusz 
samodzielny informatyk
22 55 44539   J.Pochrybniak@mimuw.edu.pl
mgr  Rudziński
Jan Henryk 
specjalista w zawodzie
22 55 44222   janek@mimuw.edu.pl
  Rygielski
Wojciech Łukasz 
specjalista informatyk
22 55 44224   W.Rygielski@mimuw.edu.pl
  Tomasiak
Marcin  
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 44515   M.Tomasiak@mimuw.edu.pl
mgr  Turcza
Mateusz Adam 
starszy technik
22 55 44204   M.Turcza@mimuw.edu.pl
  Wilczek
Kamil  
informatyk
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników