WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Instytut Informatyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Acedański
Szymon Piotr 
asystent
   
dr  Apt
Krzysztof Rafał 
profesor wizytujący
   
mgr  Bednarz
Paweł  
asystent naukowy
   
dr  Benke
Marcin  
starszy wykładowca (dr)
22 55 44575   M.Benke@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Bojańczyk
Mikołaj  
profesor nadzwyczajny
22 55 44573   M.Bojanczyk@mimuw.edu.pl
mgr  Brach
Paweł Jarosław 
asystent naukowy
   
dr  Chrząstowski-Wachtel
Piotr Baltazar 
docent
22 55 44433   P.Chrzastowski@mimuw.edu.pl
dr  Chrząszcz
Jacek Ludwik 
adiunkt
22 55 44571   J.Chrzaszcz@mimuw.edu.pl
dr  Clemente
Lorenzo  
adiunkt naukowy
   
dr  Cygan
Marek Adam 
adiunkt
   
dr  Czerwiński
Wojciech Karol 
adiunkt
   
dr  Czyżowicz
Jerzy Lech 
adiunkt naukowy
   
dr  Dąbrowski
Robert  
adiunkt
22 55 44427   R.Dabrowski@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Diks
Krzysztof  
profesor zwyczajny
22 55 44468   K.Diks@mimuw.edu.pl
dr  Dojer
Norbert Artemi 
adiunkt
22 55 44577   N.Dojer@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Dunin-Kęplicz
Barbara Maria 
profesor nadzwyczajny
   
dr hab.  Dziembowski
Stefan Michał 
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Dziubiński
Marcin Konrad 
adiunkt
22 55 44503   M.Dziubinski@mimuw.edu.pl
dr  Engel
Marcin  
docent
22 55 44420   M.Engel@mimuw.edu.pl
dr hab.  Gambin
Anna  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44572   A.Gambin@mimuw.edu.pl
dr  Gawrychowski
Paweł Maciej 
adiunkt naukowy
   
dr  Giannopoulou
Archontia  
adiunkt naukowy
   
dr  Górecki
Paweł Piotr 
adiunkt
22 55 44564   P.Gorecki@mimuw.edu.pl
mgr  Grabowicz
Ilona Ewa 
asystent naukowy
   
dr  Grygiel
Kazimierz Cels 
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Iwanicki
Konrad Stanisław 
adiunkt
   
dr  Jabłonowski
Janusz  
docent
22 55 44569   J.Jablonowski@mimuw.edu.pl
dr  Janowska
Agata  
starszy wykładowca (dr)
22 55 44428   A.Janowska@mimuw.edu.pl
dr  Jaworski
Wojciech Piotr 
adiunkt
22 55 44503   W.Jaworski@mimuw.edu.pl
mgr  Jurkiewicz
Zbigniew Witold 
wykładowca
22 55 44439   Z.Jurkiewicz@mimuw.edu.pl
dr  Kamat
Vikram  
adiunkt naukowy
   
dr hab.  Kamiński
Marcin  
adiunkt (hab.)
   
dr  Kazana
Tomasz Piotr 
asystent
   
dr hab.  Klin
Bartosz Marcin 
adiunkt (hab.)
22 55 44568   B.Klin@mimuw.edu.pl
dr  Kopczyński
Eryk Wacław 
adiunkt
22 55 44502   E.Kopczynski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Kowalik
Łukasz Maciej 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44431   L.Kowalik@mimuw.edu.pl
dr hab.  Kowaluk
Mirosław Eugeniusz 
adiunkt (hab.)
22 55 44431   M.Kowaluk@mimuw.edu.pl
dr  Kubica
Marcin Tomasz 
starszy wykładowca (dr)
   
mgr  Kucharczyk
Paweł Jan 
starszy referent inż.-tech.
22 55 44403   P.Kucharczyk@mimuw.edu.pl
dr hab.  Lasota
Sławomir Grzegorz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44573   S.Lasota@mimuw.edu.pl
mgr  Leniowski
Dariusz Tomasz 
asystent naukowy
   
dr  Madalińska-Bugaj
Ewa Bożenna 
starszy wykładowca (dr)
   
prof. dr hab.  Madey
Jan Ryszard 
profesor zwyczajny
22 55 44435   J.Madey@mimuw.edu.pl
dr  Malinowski
Adam Paweł 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44569   A.Malinowski@mimuw.edu.pl
dr  Manuel
Amaldev  
adiunkt naukowy
   
dr  Mądry
Aleksander Łukasz 
adiunkt naukowy
   
dr  Michalak
Tomasz Paweł 
adiunkt
22 55 44220   T.Michalak@mimuw.edu.pl
dr  Miłkowska
Mirosława Elżbieta 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44437   M.Milkowska@mimuw.edu.pl
dr  Mincer-Daszkiewicz
Janina Zofia 
docent
22 55 44223   J.Mincer-Daszkiewicz@mimuw.edu.pl
dr hab.  Mucha
Marcin Ireneusz 
adiunkt (hab.)
22 55 44418   M.Mucha@mimuw.edu.pl
dr  Murlak
Filip Marek 
adiunkt
22 55 44503   F.Murlak@mimuw.edu.pl
dr hab.  Nguyen
Anh Linh  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44440   N.A.Linh@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Niwiński
Damian Tadeusz 
profesor zwyczajny
22 55 44460   D.Niwinski@mimuw.edu.pl
dr  Obremski
Maciej Łukasz 
asystent
   
mgr  Pacuk
Andrzej Krzysztof 
asystent naukowy
   
dr  Paperman
Charles  
adiunkt naukowy
   
dr  Parys
Paweł  
adiunkt
22 55 44502   P.Parys@mimuw.edu.pl
dr  Pawlewicz
Jakub Jacek 
adiunkt
22 55 44422   J.Pawlewicz@mimuw.edu.pl
dr  Peczarski
Marcin Piotr 
adiunkt
22 55 44416   M.Peczarski@mimuw.edu.pl
dr  Pilipczuk
Michał Paweł 
adiunkt naukowy
   
dr  Pilipczuk
Marcin Łukasz 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Plandowski
Wojciech Jerzy 
profesor nadzwyczajny
22 55 44422   W.Plandowski@mimuw.edu.pl
dr  Radoszewski
Jakub Jan 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Rytter
Wojciech Maciej 
profesor zwyczajny
22 55 44117   W.Rytter@mimuw.edu.pl
dr  Rządca
Krzysztof  
adiunkt
   
dr hab.  Sankowski
Piotr  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44418   P.Sankowski@mimuw.edu.pl
dr hab.  Schubert
Aleksy Andrzej 
adiunkt (hab.)
22 55 44575   A.Schubert@mimuw.edu.pl
dr  Sroka
Jacek Andrzej 
adiunkt
22 55 44220   J.Sroka@mimuw.edu.pl
mgr  Startek
Michał Piotr 
asystent
   
dr hab.  Stencel
Krzysztof Jan 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 44416   K.Stencel@mimuw.edu.pl
dr hab.  Szafran
Krzysztof  
starszy wykładowca (dr)
22 55 44208   K.Szafran@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Szałas
Andrzej Piotr 
profesor zwyczajny
22 55 44424   A.Szalas@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Tarlecki
Andrzej  
profesor zwyczajny
22 55 44475   A.Tarlecki@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Tiuryn
Jerzy  
profesor zwyczajny
22 55 44212   J.Tiuryn@mimuw.edu.pl
dr  Toruńczyk
Szymon Abram 
adiunkt
22 55 44502   S.Torunczyk@mimuw.edu.pl
dr  Tuszyńska
Irina  
adiunkt naukowy
   
prof. dr hab.  Tyszkiewicz
Jerzy Paweł 
profesor nadzwyczajny
22 55 44430   J.Tyszkiewicz@mimuw.edu.pl
prof. dr hab.  Urzyczyn
Paweł Jacek 
profesor zwyczajny
22 55 44570   P.Urzyczyn@mimuw.edu.pl
dr  Waleń
Tomasz Andrzej 
adiunkt
22 55 44431   T.Walen@mimuw.edu.pl
dr  Walukiewicz-Chrząszcz
Daria Monika 
starszy wykładowca (dr)
22 55 44571   D.Walukiewicz@mimuw.edu.pl
  Węgrzycki
Karol Zbigniew 
informatyk
   
dr  Wilczyński
Bartosz Zbigniew 
adiunkt
22 55 44572   B.Wilczynski@mimuw.edu.pl
dr  Winter
Joost  
adiunkt naukowy
   
mgr  Wygocki
Piotr Wojciech 
asystent naukowy
   
mgr  Zaborowski
Rafał Donald 
asystent naukowy
   
mgr  Zaroda
Artur  
wykładowca
22 55 44437   A.Zaroda@mimuw.edu.pl
dr  Zhang
Qiang  
adiunkt naukowy
   
dr  Zych
Anna Katarzyna 
adiunkt
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników