WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Centrum Nowych Technologii UW CeNT

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Antosiewicz
Tomasz Jan 
adiunkt naukowy
22 55 43 677   t.antosiewicz@cent.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Augustyński
Jan Witold 
profesor zwyczajny naukowy
22 55 40 815   j.augustynski@cent.uw.edu.pl
mgr  Bagińska-Socha
Ludmiła  
samodzielny referent
22 55 43 601, wew. 22 55 43 600   l.baginska-socha@cent.uw.edu.pl
dr  Barczuk
Piotr Juliusz 
asystent naukowy
22 55 40 815   p.barczuk@cent.uw.edu.pl
mgr  Bieńkowski
Krzysztof Mateusz 
asystent naukowy
22 55 40 815   kbienkowski@cent.uw.edu.pl
dr  Bojarska
Elżbieta Jolanta 
asystent naukowy
22 55 40 779    
mgr inż.  Borowiec
Marta Zofia 
asystent naukowy
22 55 40 841   m.borowiec@cent.uw.edu.pl
mgr  Brach
Bartosz Waldemar 
samodzielny referent
22 55 43 621   b.brach@cent.uw.edu.pl
mgr  Chlebowska
Justyna Julita 
referent inż.-tech.
   
mgr inż.  Chmieliński
Sebastian Napoleon 
samodzielny referent inż.-techn.
22 55 40 796   s.chmielinski@cent.uw.edu.pl
dr  Darżynkiewicz
Zbigniew Marek 
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Darżynkiewicz
Edward Bolesław 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Dass
Rupashree  
asystent naukowy
22 55 40 811   r.dass@cent.uw.edu.pl
mgr  Daszkowska
Aneta  
specjalista
22 55 43 622   a.daszkowska@cent.uw.edu.pl
mgr  Dąbrowska
Zofia  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 40 812   z.dabrowska@cent.uw.edu.pl
dr hab.  Derzsi
Mariana  
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 40 828   m.derzsi@cent.uw.edu.pl
dr hab.  Długosz
Maciej Jan 
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 43 692   m.dlugosz@cent.uw.edu.pl
dr  Dwiliński
Robert Tomasz 
Zastępca Dyrektora
   
dr  Dziembowska
Magdalena  
adiunkt naukowy
22 55 43 660    
mgr  Ferenc-Mrozek
Aleksandra  
specjalista naukowo-techniczny
55 22 40 790    
dr  Fijałkowski
Karol Jan 
asystent naukowy
22 55 40 840   karol.fijalkowski@cent.uw.edu.pl
dr  Ginalski
Krzysztof Flawiusz 
adiunkt naukowy
22 55 40 833   kginal@cent.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Grochala
Wojciech Rafał 
profesor nadzwyczajny naukowy
22 55 40 828   w.grochala@cent.uw.edu.pl
dr  Grzela
Renata Joanna 
adiunkt naukowy
   
dr  Horeglad
Paweł Filip 
adiunkt naukowy
22 55 43 760   p.horeglad@cent.uw.edu.pl
mgr  Jabłonka-Gronowska
Ewa  
samodzielny referent
22 55 43 620   e.jablonka-gronowska@cent.uw.edu.pl
dr  Jaroń
Tomasz  
asystent naukowy
22 55 40 840   t.jaron@cent.uw.edu.pl
mgr  Jarosz
Bogusław Adam 
specjalista
22 55 43 625   b.jarosz@cent.uw.edu.pl
mgr  Jaskulska
Agata  
asystent naukowy
   
mgr inż.  Jastrzębska
Ewa Grażyna 
z-ca dyrektora centrum
22 55 43 610   jastrz@cent.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Jażdżewski
Krystian Arseniusz 
profesor nadzwyczajny naukowy
22 55 43 699   k.jazdzewski@cent.uw.edu.pl
dr hab.  Jemielity
Jacek  
profesor nadzwyczajny naukowy UW
22 55 40 774    
  Kania
Jakub  
młodszy informatyk
22 55 43 604   j.kania@cent.uw.edu.pl
dr hab.  Kargul
Joanna Monika 
profesor nadzwyczajny naukowy UW
   
dr  Kazimierczuk
Krzysztof  
adiunkt naukowy
22 55 43 669   k.kazimierczuk@cent.uw.edu.pl
dr  Kniżewski
Łukasz  
asystent naukowy
22 55 40 839   l.knizewski@cent.uw.edu.pl
  Kogut
Jan  
starszy informatyk
   
mgr  Kuchta
Krzysztof  
asystent naukowy
   
dr  Kurzydłowski
Dominik Krzysztof 
asystent naukowy
22 55 40 813   d.kurzydlowski@cent.uw.edu.pl
dr  Kutner
Jan Adam 
asystent naukowy
22 55 40 841   j.kutner@cent.uw.edu.pl
dr  Leszczyński
Piotr Jerzy 
adiunkt naukowy
22 55 40 840   piotr.leszczynski@cent.uw.edu.pl
dr  Malinowski
Przemysław Jan 
asystent naukowy
22 55 40 813   p.malinowski@cent.uw.edu.pl
mgr  Marzec
Katarzyna  
specjalista
22 55 43 622   k.marzec@cent.uw.edu.pl
mgr inż.  Matejuk
Tomasz Marek 
starszy specjalista informatyczny
22 55 43 650   tmatejuk@cent.uw.edu.pl
dr  Matelska
Dorota Maria 
asystent naukowy
   
dr  Maximova
Ksenia  
asystent naukowy
22 55 40 790   k.maximova@cent.uw.edu.pl
  Mazzocco
Giovanni  
referent techniczny
   
mgr  Michałowski
Tomasz  
asystent naukowy
   
  Munio
Łukasz  
informatyk
   
mgr  Musielak
Olga  
asystent naukowy
   
dr  Niewieczerzał
Szymon  
adiunkt naukowy
22 55 40 827   s.niewieczerzal@cent.uw.edu.pl
  Nowakowska
Aleksandra  
referent
   
mgr  Nowakowska
Aneta  
specjalista
22 55 43 626   a.nowakowska@cent.uw.edu.pl
dr  Nowakowski
Michał Eligiusz 
asystent naukowy
   
dr hab.  Nowis
Dominika  
profesor nadzwyczajny naukowy UW
   
  Osiak
Izabela Elzbieta 
specjalista
22 55 43 622   i.osiak@cent.uw.edu.pl
mgr  Ossowska
Katarzyna Maria 
asystent naukowy
   
dr hab.  Pawlak
Dorota Anna 
profesor nadzwyczajny naukowy UW
   
  Pelc
Katarzyna  
referent
22 55 43 603, wew. 22 55 43 600   k.pelc@cent.uw.edu.pl
dr hab.  Plewczyński
Dariusz Michał 
adiunkt naukowy (hab.)
22 874 93 36   darman@icm.edu.pl
dr  Popović
Danijela  
adiunkt naukowy
22 592 32 33   d.popovic@cent.uw.edu.pl
mgr  Prełowska
Monika Katarzyna 
asystent naukowy
   
mgr inż.  Rola-Wawrzecka
Małgorzata Jolanta 
referent
   
mgr inż.  Rzepniewska
Agata  
specjalista
22 55 43 622   a.rzepniewska@cent.uw.edu.pl
mgr inż.  Rzeszowski
Sławomir Jan 
starszy informatyk
22 55 43 645   s.rzeszowski@cent.uw.edu.pl
mgr inż.  Sarnowska
Marta  
referent techniczny
22 55 40 815   m.sarnowska@cent.uw.edu.pl
dr  Setny
Piotr Mikołaj 
adiunkt naukowy
22 55 43 689   piotr.setny@cent.uw.edu.pl
dr  Shchukina
Alexandra  
asystent naukowy
   
dr  Skrzypczak
Magdalena Olga 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Sobczak
Mateusz  
asystent naukowy
   
dr  Solarska
Renata Anna 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 40 815   r.solarska@cent.uw.edu.pl
dr  Steczkiewicz
Kamil  
asystent naukowy
22 55 40 839   k.steczkiewicz@cent.uw.edu.pl
dr  Szarek
Paweł Krzysztof 
adiunkt naukowy
22 55 40 813   p.szarek@cent.uw.edu.pl
inż.  Szymański
Andrzej  
specjalista inż.-tech.
   
dr hab.  Trylska
Joanna Dominika 
profesor nadzwyczajny naukowy UW
22 55 43 683   joanna@cent.uw.edu.pl
dr  Trzaskowski
Bartosz  
adiunkt naukowy
22 55 43 672   b.trzaskowski@cent.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Węgleński
Piotr  
profesor zwyczajny naukowy
22 592 22 43, wew. 22 55 40 808   piotr.weglenski@adm.uw.edu.pl
dr hab.  Wiśniewska
Marta Barbara 
profesor nadzwyczajny naukowy UW
22 55 43 690   m.wisniewska@cent.uw.edu.pl
dr  Wojciechowska
Monika  
asystent naukowy
22 55 40 811   m.wojciechowska@cent.uw.edu.pl
mgr inż.  Wojciechowski
Leszek  
referent inż.-tech.
22 55 43 860   l.wojciechowski@cent.uw.edu.pl
dr  Wojtczak
Błażej Andrzej 
adiunkt naukowy
   
dr  Wójcicka
Anna Maria 
adiunkt naukowy
   
dr  Zhao
Yani  
asystent naukowy
   
mgr inż.  Zieliński
Paweł  
programista
22 55 40 821   p.zielinski@cent.uw.edu.pl
mgr inż.  Zubek
Julian Zygmunt 
referent techniczny
   
dr  Żelazowski
Przemysław Michał 
adiunkt naukowy
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników