WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Wydawnictwa UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Chołuj
Martyna  
specjalista
22 55 31339,
fax: 22 55 31337
 
martyna.choluj@wuw.pl
mgr  Duracz-Nowak
Anna Barbara 
kierownik działu sprzedaży
22 55 31344,
fax: 22 55 31337
 
a.duracz@uw.edu.pl
  Fedoruc
Ewa Bożena 
specjalista
22 55 31349,
fax: 22 55 31337
 
e.fedoruc@uw.edu.pl
mgr  Jankowiak-Konik
Beata Maria 
starszy redaktor
   
  Kazubek
Robert Marek 
starszy referent
22 55 31333,
fax: 22 55 31337
 
dz.handlowy@uw.edu.pl
mgr  Kędziorek
Anna  
redaktor naczelny
22 55 31320   anna.kedziorek@uw.edu.pl
mgr  Kojder-Demska
Kaja  
starszy redaktor
   
  Kornobis
Urszula Teresa 
specjalista
   
  Obrębska
Barbara Grażyna 
operator składu komputerowego
22 55 31340,
fax: 22 55 31337
 
barbara.o@wuw.pl
  Purtak
Andrzej Franciszek 
specjalista
22 55 31333,
fax: 22 55 31337
 
dz.handlowy@uw.edu.pl
  Rogalska
Iwona Ewa 
specjalista
22 55 31333,
fax: 22 55 31337
 
dz.handlowy@uw.edu.pl
  Różańska
Grażyna Anna 
specjalista
22 55 31341,
fax: 22 55 31337
 
g.rozanska@uw.edu.pl
  Różański
Mieczysław  
specjalista
22 55 31333,
fax: 22 55 31337
 
dz.handlowy@uw.edu.pl
  Sobótka
Alicja  
specjalista
   
  Stawińska
Ewa Monika 
specjalista
22 55 31346,
fax: 22 55 31337
 
e.stawinska@uw.edu.pl
mgr  Szemberg
Anna  
Dyrektor Wydawnictw
22 55 31318, 694 519 357   anna.szemberg@uw.edu.pl
mgr  Szewczyk
Maria Elżbieta 
starszy redaktor
22 55 31342,
fax: 22 55 31337
 
m.szewczyk@uw.edu.pl
mgr  Wielga
Monika  
specjalista
22 55 31318,
fax: 22 55 31337
 
m.wielga@uw.edu.pl
mgr  Wyszyńska
Ewa Joanna 
starszy redaktor
22 55 31345,
fax: 22 55 31337
 
e.wyszynska@uw.edu.pl
mgr  Yamazaki
Małgorzata Ewa 
starszy redaktor
22 55 31345,
fax: 22 55 31337
 
malgorzata.yamazaki@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników