WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bojakowska-Radwan
Karolina  
specjalista
   
dr  Ćwiok
Mikołaj Stefan 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 649   Mikolaj.Cwiok@fuw.edu.pl
mgr  Denkiewicz-Kuczewska
Małgorzata Anna 
specjalista
22 55 40725,
fax: 22 55 40730
 
mdenkiewicz@uott.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Dominik
Wojciech Marian 
główny specjalista
   
dr  Dwiliński
Robert Tomasz 
Dyrektor
   
mgr  Gulda
Krzysztof Maciej 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr inż.  Jankowski
Dominik Adam 
specjalista
(22) 55 40 725   djankowski@uott.uw.edu.pl
inż.  Juszczyszyn
Elżbieta Katarzyna 
starszy specjalista
22 55 40725,
fax: 22 55 40730
 
ejuszczyszyn@uott.uw.edu.pl
dr  Krawczyk
Tomasz Jacek 
specjalista
(22) 55 40 727   tkrawczyk@uott.uw.edu.pl
  Musiał
Piotr Paweł 
starszy specjalista
(22) 55 40 747   pmusial@uott.uw.edu.pl
mgr  Olejnik
Janina Renata 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 40712,
fax: 22 55 40730
 
rolejnik@uott.uw.edu.pl
mgr  Otulak
Agnieszka  
starszy specjalista
22 55 40726,
fax: 22 55 40730
 
aotulak@uott.uw.edu.pl
mgr  Sierpińska
Anna Eliza 
specjalista
22 55 40729,
fax: 22 55 40730
 
akulas@uott.uw.edu.pl
mgr  Stypułkowski
Tomasz  
specjalista
   
  Szczepanik
Bożena Jolanta 
specjalista
22 55 40 730,
fax: 22 55 40 730
 
bszczepanik@uott.uw.edu.pl
mgr inż.  Żak
Agata Magdalena 
specjalista
(22) 55 40 727   azak@uott.uw.edu.pl>
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników