WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Pion Prorektora ds. Studentów i Jakości Kształcenia

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Lompart
Artur Piotr 
główny specjalista
22 55 27 009, +48 728 910 750   a.lompart@uw.edu.pl

Sekretariat Prorektora ds. Studenckich i Jakości Kształcenia

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Jakubowski
Aleksander  
specjalista
   
dr  Kaleta
Krzysztof Janusz 
specjalista
   
mgr  Pławska
Karolina  
specjalista
22 55 20 354   sekretariatstud@adm.uw.edu.pl
  Polkowska
Agata Elżbieta 
woźna
   

Biuro Spraw Studenckich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Basisty
Katarzyna Anna 
starszy referent
   
  Bobis
Mariola  
specjalista
22 55 20789,
fax: 22 55 24025
 
mariola.bobis@adm.uw.edu.pl
  Broszkiewicz
Grażyna Anna 
specjalista
22 55 24022,
fax: 22 55 24022
 
grazyna.broszkiewicz@adm.uw.edu.pl
mgr inż.  Chmielewska
Katarzyna  
starszy referent
22 55 20468   kchmielewska@adm.uw.edu.pl
mgr  Figiel
Anna Agnieszka 
starszy referent
22 55 20557   afigiel@adm.uw.edu.pl
mgr  Furman
Natalia Alicja 
referent
22 55 24 020,
fax: 22 55 24 025
 
n.furman@adm.uw.edu.pl
mgr  Gajda
Katarzyna Weronika 
samodzielny referent
   
mgr  Grzyb
Martyna Emilia 
starszy referent
22 55 20744   martyna.grzyb@adm.uw.edu.pl
  Jędrzejewska
Katarzyna Dorota 
specjalista
22 55 20789, 22 55 24004,
fax: 22 55 24025
 
katarzyna.jedrzejewska@adm.uw.edu.pl
mgr  Kaczmarska
Agnieszka Anna 
kierownik biura
22 55 20557, wew. 468,
fax: 22 55 24025
 
agnieszkak@adm.uw.edu.pl
  Kamaszewska
Grażyna Ewa 
specjalista
22 55 20440, 22 55 20744,
fax: 22 55 24025
 
grazyna.kamaszewska@adm.uw.edu.pl
mgr  Kazanecki
Roman  
specjalista informatyk
22 55 24023,
fax: 22 55 24025
 
roman.kazanecki@adm.uw.edu.pl
mgr  Kośka
Ewa  
z-ca kierownika biura
22 55 20440,
fax: 22 55 20744
 
ekoska@adm.uw.edu.pl
mgr  Kujawa
Martyna  
starszy referent
22 55 20744   mkujawa@adm.uw.edu.pl
dr  Linek
Ewa  
samodzielny referent
22 55 24077   elinek@adm.uw.edu.pl
mgr inż.  Malec
Katarzyna  
specjalista
22 55 24020,
fax: 22 55 24025
 
katarzyna.malec@adm.uw.edu.pl
mgr  Nurkiewicz
Paweł Zbigniew 
samodzielny referent
22 55 20440,
fax: 22 55 24025
 
pnurkiewicz@adm.uw.edu.pl
mgr  Oliwa
Katarzyna  
z-ca kierownika biura
22 55 20468, 22 55 20557, 22 55 24004,
fax: 22 55 24025
 
katarzyna.oliwa@adm.uw.edu.pl
mgr  Pawlak
Sebastian  
kierownik sekcji
22 55 20424,
fax: 22 55 24025
 
spawlak@adm.uw.edu.pl
  Pawlus-Kurzyna
Elżbieta  
kierownik sekcji
22 55 20447,
fax: 22 55 24025
 
elzbieta.pawlus@adm.uw.edu.pl
  Piekun-Kalińska
Anna Dagmara 
specjalista
22 55 20424   apiekun@adm.uw.edu.pl
  Staniszewska
Izabela Maria 
specjalista
22 55 20447,
fax: 22 55 24025
 
izabela.staniszewska@adm.uw.edu.pl
  Staszczyk
Ewa Renata 
kierownik sekcji
22 55 20557, 22 55 24004,
fax: 22 55 24025
 
ewa.staszczyk@adm.uw.edu.pl
mgr  Talaczyńska
Agata  
starszy referent
22 55 20557   a.suchodolska2@adm.uw.edu.pl
mgr  Wielądek
Magdalena  
specjalista
22 55 20 757,
fax: 22 55 24 025
 
magdalena.wieladek@adm.uw.edu.pl
mgr  Wilczewski
Dominik Jan 
starszy referent
   

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Barabasz
Sławomir Stanisław 
starszy specjalista
22 55 24057   s.barabasz@uw.edu.pl
  Boguta
Dariusz Piotr 
kierowca
   
mgr  Bysko
Agnieszka Anna 
specjalista
22 55 24221   a.bysko@uw.edu.pl
mgr  Chyliński
Michał  
starszy referent
   
  Drzazga
Zbigniew Ryszard 
specjalista informatyk
22 55 20843, 22 55 20392   Zbigniew.Drzazga@uw.edu.pl
  Gorgolik
Rafał  
specjalista informatyk
22 55 25383, 22 55 20392   r.gorgolik@uw.edu.pl
mgr  Klimczak
Patrycja  
samodzielny referent
   
mgr  Kończyk
Donata  
z-ca kierownika biura
22 55 24223   donata.konczyk@uw.edu.pl
  Król
Edyta Katarzyna 
specjalista
   
  Kuczyńska
Elżbieta Leokadia 
programista
22 55 24222   bon@uw.edu.pl
mgr  Lik
Dorota Paulina 
specjalista
   
mgr  Lipner
Urszula  
specjalista
22 55 24221   bon@uw.edu.pl
mgr  Nurzyński
Tomasz Krzysztof 
specjalista
22 55 24224   t.nurzynski@uw.edu.pl
mgr  Piekarski
Sylwester  
specjalista informatyk
22 55 25383   s.piekarski@uw.edu.pl
  Rogowski
Janusz Kazimierz 
kierowca
  bon@uw.edu.pl
  Rosochacka
Aleksandra Janina 
starszy referent
   
inż.  Rymkiewicz
Jacek Marek 
specjalista informatyk
22 55 20843   j.rymkiewicz@uw.edu.pl
mgr  Szymańska
Anna  
z-ca kierownika biura
22 55 20277   Anna.Szymanska@uw.edu.pl
mgr  Tertelis
Paweł Antoni 
specjalista informatyk
   
mgr  Wdówik
Paweł Adam 
kierownik biura
22 55 24222   Pawel.Wdowik@uw.edu.pl
mgr inż.  Zeszczuk
Judyta  
starszy referent
   
  Zgódka
Wojciech  
kierowca
  bon@uw.edu.pl
  Zwoliński
Waldemar  
kierowca
   

Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Chabros
Anna  
specjalista
22 55 20763   achabros@adm.uw.edu.pl
mgr  Niepiekło
Monika Lidia 
specjalista
22 55 20763,
fax: 22 55 20729
 
monika.niepieklo@uw.edu.pl
mgr  Piasecka
Marta  
kierownik biura
22 55 20763, 22 55 20585,
fax: 22 55 20729
 
mpiaseck@uw.edu.pl
  Zwardoń
Ewelina Agnieszka 
starszy referent
   

Klub Absolwenta

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Dopierała
Piotr Mariusz 
specjalista
22 55 20728,
fax: 22 55 21571
 
piotrek@adm.uw.edu.pl
mgr  Wierzchoń-Sarnecka
Monika Julia 
z-ca kierownika
22 55 20728,
fax: 22 55 20729
 
monika.wierzchon@uw.edu.pl

Biuro ds. Rekrutacji

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Buchowiecka
Ewa Wiktoria 
samodzielny referent
   
mgr  Burakowska
Monika  
specjalista
22 55 24048,
fax: 22 55 24050
 
admission@uw.edu.pl
mgr  Cholawo-Sosnowska
Kamila  
z-ca kierownika biura
22 55 24047,
fax: 22 55 24050
 
k.cholawo-sosnowska@uw.edu.pl
mgr  Grach
Beata  
specjalista
22 55 24044,
fax: 22 55 24050
 
b.grach@uw.edu.pl
mgr  Ignatowicz
Robert Włodzimierz 
specjalista informatyk
22 55 24 051,
fax: 22 55 24 050
 
r.ignatowicz@uw.edu.pl
mgr  Ligęza
Agnieszka  
specjalista
22 55 24045,
fax: 22 55 24050
 
agnieszka.ligeza@uw.edu.pl
mgr  Łapczyński
Piotr  
specjalista
22 55 24042,
fax: 22 55 24050
 
rekrutacja@adm.uw.edu.pl
mgr  Parczyńska
Agnieszka Anna 
specjalista
22 55 24041,
fax: 22 55 24050
 
rekrutacja@adm.uw.edu.pl
  Rybkowska
Monika Magdalena 
referent
22 55 24 563   m.rybkowska@uw.edu.pl
mgr  Schittler
Karolina Maria 
specjalista
22 55 24049,
fax: 22 55 24050
 
k.schittler@uw.edu.pl
  Szewczuk-Patrzykont
Mirosława Bogumiła 
kierownik biura
22 55 24046,
fax: 22 55 24050
 
mirka@adm.uw.edu.pl

Biuro ds. Realizacji Procesu Bolońskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Lewkowicz
Józefa Anna 
główny specjalista
   
mgr  Mieszała
Agata  
główny specjalista
22 55 21402,
fax: 22 55 21401
 
amieszal@uw.edu.pl
mgr  Pawlina
Monika Maria 
starszy specjalista
22 55 21405,
fax: 22 55 21401
 
monika.pawlina@adm.uw.edu.pl
mgr  Żyła
Monika  
specjalista
22 55 21402,
fax: 22 55 21401
 
mzyla@adm.uw.edu.pl

Pracownia Ewaluacji Jakości Kształcenia na UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bożykowski
Marek  
referent
   
  Chełminiak
Marta Magdalena 
samodzielny referent
22 55 23 343   m.chelminiak@uw.edu.pl
mgr  Izdebski
Albert Miłowit 
z-ca kierownika
   
dr  Jasiński
Mikołaj Karol 
kierownik
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników