WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej im. K. Michałowskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Lach
Katarzyna  
adiunkt naukowy
   
dr  Majcherek
Grzegorz Wojciech 
adiunkt naukowy
(+0203) 483 67 29,
fax: 22 628 45 23
 
g.majcherek@uw.edu.pl
dr  Pawlicki
Franciszek Marian 
adiunkt naukowy
22 55 31331,
fax: 22 628 45 23
 
f.pawlicki@uw.edu.pl
dr  Pieńkowska
Agnieszka  
adiunkt
22 55 31330,
fax: 22 628 45 23
 
a.pienkowska@uw.edu.pl
dr  Rutkowski
Łukasz Rafał 
adiunkt
22 55 31331,
fax: 22 628 45 23
 
lrrutkow@uw.edu.pl
dr  Szafrański
Zbigniew Eugeniusz 
asystent naukowy
(+202) 24 156 278   z.szafranski@uw.edu.pl
dr  Then-Obłuska
Joanna Agnieszka 
adiunkt naukowy
   
dr  Wygnańska
Zuzanna Joanna 
adiunkt naukowy
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
zjwygnan@uw.edu.pl

CAŚ im. K.Michałowskiego w Warszawie

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Czyżewska-Zalewska
Ewa Irena 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
  Domańska
Halina Ewa 
specjalista
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Kucharczyk
Renata Barbara 
specjalista naukowo-techniczny
(+0203) 483 67 29, 22 55 31328, 22 826 52 16,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
  Madaj
Beata Izabella 
specjalista
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Mahler
Robert Juliusz 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
r.mahler@uw.edu.pl
mgr  Maślak
Szymon Mikołaj 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 31330,
fax: 22 628 45 23
 
szymonmaslak@uw.edu.pl
mgr  Mierzejewska
Marta Anna 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
mmierzejewska@uw.edu.pl
mgr  Momot
Marta Anna 
specjalista w zawodzie
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Południkiewicz
Anna Teresa 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
  Puszkarski
Marek  
specjalista w zawodzie
22 55 31330,
fax: 22 628 45 23
 
pcma@uw.edu.pl
mgr  Szczepkowska
Joanna Katarzyna 
kierownik samodzielnej sekcji
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
j.k.szczepkowska@uw.edu.pl
mgr  Szymczak
Agnieszka  
samodzielny referent
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
agnieszka.szymczak@uw.edu.pl
dr  Wicenciak
Urszula Kazimiera 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Wolski
Dariusz Janusz 
specjalista informatyk
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
dwolski@uw.edu.pl
mgr  Zych
Iwona Liliana 
specjalista naukowo-techniczny
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
i.zych@uw.edu.pl

CAŚ im. K.Michałowskiego - Stacja w Kairze

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Dybich
Mariusz Ignacy 
specjalista w zawodzie
(+202) 24 159 898,
fax: (+20 2) 2290 44 59
 
cairo.pcma@uw.edu.pl
dr hab.  El-Tayeb
El Sheikh Mahmoud 
adiunkt naukowy (hab.)
22 826 52 16, 22 55 31328,
fax: 22 628 45 23
 
mahmoudeltayeb@hotmail.com
mgr  Szafrańska
Grażyna Katarzyna 
specjalista
(+202) 24 156 278,
fax: (+20 2) 2290 44 59
 
cairo.pcma@uw.edu.pl

Centrum Europejskie UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Adamczyk
Artur Mariusz 
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.adamczyk@uw.edu.pl
  Augustynowicz
Małgorzata Maria 
starszy specjalista
22 55 33 308, 22 55 33 301,
fax: 22 55 33 301
 
m.augustynowicz@uw.edu.p
dr  Barburska
Olga Maria 
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
olga.barburska@uw.edu.pl
mgr  Bartuszek
Przemysław Tadeusz 
kustosz
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
p.bartuszek@uw.edu.pl
dr  Chmielewska
Agnieszka Dorota 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.chmielewska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Czapliński
Władysław Andrzej 
profesor zwyczajny
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
wczaplinski@uw.edu.pl
dr  Dąbrowska-Kłosińska
Patrycja Karolina 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
p.dabrowska@uw.edu.pl
dr inż.  Dubel
Przemysław Marek 
adiunkt
   
dr  Dziewulska
Agata Magda 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.dziewulska@uw.edu.pl
dr  Gagatek
Wojciech Remigiusz 
adiunkt
   
dr hab.  Góralczyk
Bogdan Jacek 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
b.goralczyk@uw.edu.pl
dr hab.  Harasimowicz
Andrzej Krzysztof 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
aharasimowicz@uw.edu.pl
mgr  Jurkiewicz-Eckert
Dorota Anna 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 33308, 22 845 19 07, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
d.eckert@uw.edu.pl
dr hab.  Kozłowski
Paweł  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
k.wielecki@uw.edu.pl
mgr  Kramek
Ewa  
specjalista
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
kramek@uw.edu.pl
dr  Kurkowska
Mirella Beata 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
mkurkowska@uw.edu.pl
dr hab.  Milczarek
Dariusz Tadeusz 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
d.milczarek@uw.edu.pl
dr  Misiuna
Bohdan Zygmunt 
starszy wykładowca (dr)
   
prof. dr hab.  Misztal
Bronisław  
profesor wizytujący
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
p.kozlowski@uw.edu.pl
dr  Ogonowska
Anna Dorota 
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.ogonowska@uw.edu.pl
dr hab.  Olszak
Marcin  
adiunkt (hab.)
   
dr  Ostrowska
Anna Maria 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.m.ostrowska@uw.edu.pl
dr  Pacek
Małgorzata Danuta 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
m.pacek@uw.edu.pl
  Pięciurek
Jolanta Marianna 
specjalista
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
jpieciurek@uw.edu.pl
dr  Planavova-Latanowicz
Jana  
docent
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
j.latanowicz@uw.edu.pl
dr  Rakusa-Suszczewski
Mikołaj Jan 
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
m.rakusa-suszczewski@uw.edu.pl
mgr  Sacharuk
Agnieszka Ewa 
kustosz
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
a.sacharuk@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Sadurski
Wojciech Jerzy 
profesor nadzwyczajny
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
europauw@uw.edu.pl
mgr  Sołtysiak
Dorota  
kustosz
22 55 33304,
fax: 22 55 33301
 
d.soltysiak@uw.edu.pl
  Wojciechowska-Danilczuk
Violetta Sylwia 
specjalista
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
v.danilczuk@uw.edu.pl
dr  Zajączkowski
Kamil  
adiunkt
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
kamilzaj@hot.pl
dr  Ziewiec-Skokowska
Gabriela Maria 
adiunkt
   
mgr  Żyła
Roman Antoni 
z-ca dyr. ds. administracyjnych
22 55 33308, 22 55 33301,
fax: 22 55 33301
 
r.zyla@uw.edu.pl

Centrum Otwartej i Multimedialnej Edukacji (COME)

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Barbasiewicz
Anna  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   a.barbasiewicz@uw.edu.pl
dr  Bednarczyk
Izabella Magdalena 
adiunkt naukowy
22 55 43 802   i.m.bednarczyk@uw.edu.pl
mgr  Dłutowska
Justyna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   j.dlutowska@uw.edu.pl
mgr  Eljaszuk
Magdalena Justyna 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   me@uw.edu.pl
mgr  Galbarczyk
Monika  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   m.galbarczyk@uw.edu.pl
  Gołębiowski
Marcin Jarosław 
programista
22 55 43 802    
  Jędraszko
Magdalena  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   m.jedraszko@uw.edu.pl
mgr  Jonatowska
Justyna Ewa 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   j.jonatowska@uw.edu.pl
  Kozłowski
Paweł  
specjalista
22 55 43 802   pawel.kozlowski@uw.edu.pl
dr  Krawczyk
Tomasz Mikołaj 
z-ca dyr. ds. administracyjnych
22 55 43 802   t.krawczyk@uw.edu.pl
mgr  Mazurek
Katarzyna Iwona 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   k.mazurek@uw.edu.pl
mgr inż.  Michałowicz
Bartłomiej  
asystent naukowy
22 55 43 802    
mgr  Pacholak
Anna Monika 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   a.pacholak@uw.edu.pl
mgr inż.  Serafińska-Misiak
Anna Emilia 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   a.serafinska@uw.edu.pl
mgr  Sidor
Dorota Aleksandra 
asystent naukowy
22 55 43 802    
mgr  Staszak-Kuźma
Katarzyna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   k.staszak@uw.edu.pl
mgr  Wilkin
Maria  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   mwilkin@uw.edu.pl
mgr  Żukowska
Anna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 43 802   azukowska@uw.edu.pl

Administracja COME

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Komorowski
Sebastian  
programista
   
  Pindelska
Marzenna Jadwiga 
specjalista
22 55 43 802   m.j.pindelska@uw.edu.pl
  Szabłowska
Małgorzata Teresa 
samodzielny referent
22 55 43 802   m.szablowska@uw.edu.pl

Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Cieślak
Rafał Mateusz 
adiunkt
   
dr  Feldo
Katarzyna Barbara 
adiunkt
   
dr  Marczewska
Beata Ewa 
adiunkt naukowy
22 55 31437,
fax: 22 625 30 34
 
csstirl@uw.edu.pl

Administracja CSSTiRL

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Janczak
Teresa  
starszy specjalista
22 55 31436,
fax: 22 55 31 436
 
csstirl@uw.edu.pl
mgr  Strzelecka
Bogumiła  
starszy specjalista
22 55 31440,
fax: 22 55 31 440
 
csstirl@uw.edu.pl
mgr  Tuczapska
Ewa  
starszy specjalista
   

Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matem.i Komput.(ICM)

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bakalarski
Grzegorz  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 91 40   g.bakalarski@icm.edu.pl
dr hab.  Bała
Piotr Stanisław 
profesor nadzwyczajny naukowy UW
  bala@icm.edu.pl
mgr inż.  Bałdysz
Zofia Maria 
referent techniczny
   
mgr  Bartkiewicz
Dominik  
programista
22 874 92 22    
mgr  Bartska
Joanna  
specjalista
22 874 94 24    
dr  Batorski
Dominik Maria 
adiunkt naukowy
22 874 94 08   db@uw.edu.pl
mgr  Bąbel
Jarosław  
specjalista programista
22 874 94 18    
dr  Benedyczak
Krzysztof Kamil 
adiunkt naukowy
   
  Będźkowski
Piotr  
młodszy informatyk
   
dr hab.  Biecek
Przemysław  
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 44558   P.Biecek@mimuw.edu.pl
inż.  Bierzuński
Konrad  
młodszy informatyk
22 874 93 93    
mgr inż.  Błażejczyk
Tomasz  
starszy programista
22 874 94 18    
mgr  Bogacewicz
Roman  
główny specjalista informatyczny
22 874 94 07   r.bogacewicz@net.icm.edu.pl
dr  Bojanowski
Michał Jan 
adiunkt naukowy
   
dr  Bolikowski
Łukasz Jerzy 
adiunkt naukowy
22 874 94 19   bolo@icm.edu.pl
mgr  Borcz
Marcelina  
samodzielny informatyk
   
mgr  Borucki
Bartosz Antoni 
specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 38   babor@icm.edu.pl
inż.  Bul
Agnieszka Marianna 
starszy specjalista
22 874 94 31   a.bul@icm.edu.pl
mgr  Cetnar
Tamara Barbara 
Zastępca Dyrektora
22 874 94 00, 22 874 94 69    
prof. dr hab.  Chałasiński
Grzegorz Mieczysław 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
inż.  Chochół
Mateusz  
informatyk
22 874 93 93    
mgr  Chodorowska
Krystyna Monika 
programista
   
mgr  Chojnowski
Maciej Antoni 
samodzielny referent techniczny
   
mgr inż.  Chwieduk
Michał Witold 
referent techniczny
   
inż.  Cierpiatka
Piotr  
starszy referent
22 874 94 22    
mgr  Cytowski
Maciej Wacław 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 91 69   m.cytowski@icm.edu.pl
  Czeczko
Artur Jan 
specjalista informatyk
22 874 94 19   a.czeczko@net.icm.edu.pl
  Czekirda
Kamil  
informatyk
   
mgr  Czerniawska-Szejda
Dominika  
samodzielny referent
22 874 94 27    
mgr  Dąbrowska
Agnieszka Anna 
specjalista
22 874 94 20   a.dabrowska@icm.edu.pl
mgr inż.  Dendek
Piotr  
programista
22 874 94 19    
mgr  Dominiak
Karolina Irmina 
referent
   
mgr  Drewek
Mirosław  
starszy specjalista
22 874 94 64    
mgr inż.  Dumiszewski
Łukasz  
starszy programista
22 874 94 09    
  Duńczewski
Paweł  
informatyk
22 874 94 25    
mgr  Fabiszewska
Karolina  
starszy specjalista
22 874 94 36   k.fabiszewska@icm.edu.pl
mgr  Fedoryszak
Mateusz Piotr 
programista
   
mgr  Fenrich
Wojciech Jan 
starszy referent
22 874 94 08    
dr  Filipek
Kamil Rafał 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr inż.  Filocha
Maciej Szymon 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 91 03   m.filocha@icm.edu.pl
mgr  Gazda
Adam  
kierownik działu
22 874 91 01    
dr  Gokieli
Maria Klara 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Grochowski
Paweł Artur 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 94 16    
dr  Gruziel
Magdalena Marta 
specjalista w zawodzie
22 874 92 22   magd@icm.edu.pl
mgr  Hallay-Suszek
Marta Anna 
starszy referent inż.-tech.
22 874 94 63   hallay@icm.edu.pl
mgr  Herman-Iżycki
Leszek Julian 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 91 27   leszek@icm.edu.pl
dr  Hodur
Richard  
adiunkt naukowy
  hodur@icm.edu.pl
dr  Hoffman-Sommer
Marta  
specjalista
   
mgr inż.  Horst
Marek  
specjalista informatyk
22 874 94 19    
mgr  Hury
Wojciech Adam 
starszy programista
22 874 94 19   whury@icm.edu.pl
dr  Jakubiak
Bogumił Jerzy 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Jaranowski
Szymon  
informatyk
22 874 91 69    
mgr  Jarosz
Magdalena Zofia 
kierownik samodzielnej sekcji
22 874 94 37,
fax: 22 55 40801
 
M.Jarosz@icm.edu.pl
mgr  Jeżewska
Joanna Paulina 
specjalista
22 874 91 00    
mgr inż.  Jędraszczyk
Joanna Katarzyna 
samodzielny referent
22 874 92 00    
mgr inż.  Jurkiewicz
Wojciech Jerzy 
specjalista
   
dr  Jurkiewicz
Jakub Łukasz 
programista
22 874 94 25    
mgr  Kalisz
Michał  
starszy programista
22 874 94 18    
  Kalwarczyk
Izabela  
samodzielny referent
22 874 94 62    
mgr  Kałuża
Łukasz  
samodzielny referent techniczny
22 874 93 90    
dr  Kantiem
Kerstin  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 40   kerstin@icm.edu.pl
mgr inż.  Kapiński
Norbert Michał 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Kielan
Joanna Krystyna 
starszy referent techniczny
   
dr  Kizilova
Nataliya  
adiunkt naukowy
   
mgr inż.  Kleyny
Barbara  
starszy specjalista
22 874 94 15   basiak@icm.edu.pl
mgr inż.  Kluszczyński
Rafał  
informatyk
   
mgr  Kmieć
Piotr  
kierownik samodzielnej sekcji
22 874 91 19, 22 874 94 12   p.kmiec@icm.edu.pl
mgr  Kobos
Mateusz  
programista
22 874 94 19    
mgr  Kołodziejczyk
Alicja  
starszy specjalista
   
inż.  Komar
Michał  
programista
   
  Konefał
Włodzimierz  
specjalista
22 874 94 06   w.konefal@icm.edu.pl
mgr  Kopczyński
Ireneusz Ryszard 
specjalista
   
mgr  Kopeć
Jacek Maksymilian 
samodzielny referent techniczny
22 55 46 889   jkopec@icm.edu.pl
inż.  Kowalski
Mikołaj Paweł 
młodszy informatyk
   
mgr  Król
Kamil Łukasz 
referent
   
prof. dr hab.  Krukowski
Stanisław  
profesor zwyczajny naukowy
   
mgr  Kulczycka-Mierzejewska
Katarzyna Anna 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Kulka
Agata Magdalena 
radca prawny
   
  Kupczyk
Adrian Andrzej 
informatyk
   
mgr  Kursa
Miron  
specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 85    
mgr inż.  Kwiatkowska
Iwona  
kierownik samodzielnej sekcji
22 874 94 11    
dr  Kwiatkowski
Kamil  
starszy referent
   
inż.  Kwiatkowski
Przemysław Andrzej 
starszy specjalista
   
dr  Laskowski
Jacek Wojciech 
specjalista
   
  Lewandowski
Tomasz  
referent
   
dr  Liszewska
Małgorzata  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 91 47    
inż.  Ładyński
Piotr Julian 
młodszy informatyk
22 874 93 93    
inż.  Łochowski
Andrzej Tadeusz 
referent techniczny
   
dr inż.  Łopuszyński
Michał Cezary 
starszy specjalista w zawodzie
22 874 94 19   lopusz@icm.edu.pl
  Łucka
Martyna  
referent
   
mgr  Łukow
Jarosław Marcin 
informatyk
   
mgr  Łukowski
Dawid Mieczysław 
programista
   
  Majcher
Agnieszka Joanna 
starszy referent
22 874 91 00    
  Maksymiuk
Monika  
młodszy programista
22 874 94 18    
dr  Malawko
Jan Władysław 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 92 01    
mgr  Marchwiany
Maciej Edward 
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 32 906   memar@fuw.edu.pl
mgr  Marczak
Grzegorz  
informatyk
   
mgr  Maszkowski
Rafał Zyndram 
główny specjalista informatyczny
22 874 91 25   rzm@icm.edu.pl
  Mądry
Krzysztof  
młodszy programista
22 874 94 18    
mgr  Melonek
Małgorzata  
starszy specjalista w zawodzie
22 874 91 47   mmelonek@icm.edu.pl
mgr  Mikołajczuk
Magdalena  
specjalista
22 874 94 32    
dr  Mizerski
Jeremi Kaj 
adiunkt naukowy
  j.mizerski@icm.edu.pl
mgr  Mozga
Magdalena  
starszy specjalista
22 874 94 26    
mgr  Nazaruk
Mirosław  
starszy administrator sieci komputerowej
22 874 91 20   mirnaz@icm.edu.pl
mgr inż.  Neumann
Mateusz Adam 
administrator sieci komputerowej
22 874 94 25    
mgr  Niegowski
Arkadiusz Piotr 
starszy informatyk
22 874 91 60   A.Niegowski@icm.edu.pl
prof. dr hab.  Niezgódka
Marek  
profesor nadzwyczajny
22 874 94 00, 22 874 94 10   marekn@icm.edu.pl
  Niezgódka
Bartosz Andrzej 
specjalista w zawodzie
22 874 91 47   barn@icm.edu.pl
  Nowacka
Urszula  
referent
   
mgr  Nowakowski
Kamil Łukasz 
specjalista
22 874 94 35    
dr  Nowiński
Krzysztof Stefan 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 32    
mgr  Nowiński
Aleksander Władysław 
starszy programista
22 874 94 09   axnow@icm.edu.pl
dr  Nowosielski
Jędrzej Marek 
starszy referent
   
mgr  Oniszczuk
Michał Jerzy 
programista
   
mgr inż.  Paciorek
Robert Ryszard 
specjalista programista
22 874 91 29    
mgr inż.  Pawełczak
Łukasz  
młodszy programista
   
  Pawlik
Małgorzata  
specjalista
22 874 94 17    
dr  Piechota
Jacek  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 31   jp@icm.edu.pl
mgr inż.  Plebanek
Jacek Wiesław 
specjalista programista
22 874 94 19    
  Politowski
Michał Dominik 
programista
22 874 94 25   mpol@icm.edu.pl
dr  Psoda
Anna Magdalena 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 94 65   psoda@icm.edu.pl
mgr inż.  Ptasińska
Maria Anna 
starszy referent
22 874 93 31    
mgr  Raczkowska
Joanna  
samodzielny referent
   
mgr  Radomska
Magdalena  
starszy specjalista
22 874 94 21   m.radomska@icm.edu.pl
dr  Radomski
Jan Paweł 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 85   janr@icm.edu.pl
dr inż.  Rakowski
Franciszek Maria 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 85   rakowski@icm.edu.pl
mgr  Rakusa-Suszczewski
Jakub Michał 
starszy specjalista
22 874 93 39    
mgr  Regulska
Krystyna  
starszy specjalista
   
lek. med.  Regulski
Piotr Arkadiusz 
referent techniczny
   
mgr inż.  Remiszewski
Maciej  
Zastępca Dyrektora
   
dr hab.  Rosini
Massimiliano Daniele 
adiunkt naukowy (hab.)
22 874 93 85    
  Rościszewski
Antoni Stefan 
programista
   
inż.  Rowicki
Radosław Kornel 
starszy specjalista informatyczny
22 874 92 92   kornel@icm.edu.pl
dr hab.  Rudnicki
Witold  
adiunkt naukowy (hab.)
22 874 93 33   rudnicki@icm.edu.pl
  Sabat
Dominik  
młodszy informatyk
   
mgr  Semeniuk
Marcin  
specjalista informatyk
22 874 93 93    
dr  Siewicz
Krzysztof  
programista
22 874 94 05    
inż.  Skomiał
Jarosław  
informatyk
22 874 93 93    
mgr  Skrajna-Iwańczyk
Luiza Katarzyna 
specjalista
   
  Skrzeczkowski
Jarosław  
informatyk
22 874 93 90    
mgr  Skupińska
Wiesława Ewa 
specjalista
22 874 94 03   wskupins@icm.edu.pl
  Smoliński
Krzysztof  
informatyk
22 874 92 50    
dr  Sołtys
Jakub  
starszy referent inż.-tech.
22 874 93 31    
dr inż.  Sot
Robert  
Zastępca Dyrektora
22 874 94 02   rsot@icm.edu.pl
mgr  Starczewski
Michał Adam 
samodzielny referent
   
mgr  Stefanik
Agnieszka Ewelina 
informatyk
   
mgr  Stępińska-Ustasiak
Lidia Elżbieta 
specjalista
   
mgr  Stolarek
Marcin  
programista
22 874 92 22    
mgr  Strybel
Maciej  
referent
22 874 92 02    
mgr  Sylwestrzak
Andrzej Wojciech 
Zastępca Dyrektora
22 874 94 14   w.sylwestrzak@icm.edu.pl
dr inż.  Szafranek
Karolina Zofia 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Szafranek
Ewa Maria 
starszy specjalista
22 874 94 13   ewasz@icm.edu.pl
mgr  Szpak
Marcin  
programista
   
mgr  Szpindler
Maciej  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 91 46   mszpindl@icm.edu.pl
mgr  Szprot
Jakub Michał 
specjalista
22 874 94 04   jszprot@icm.edu.pl
mgr  Szymanowska
Hanna Maria 
starszy specjalista
22 874 92 01   hannasz@icm.edu.pl
dr  Szymańska
Zuzanna Katarzyna 
adiunkt naukowy
22 874 93 85   mysz@icm.edu.pl
mgr  Śmiałecka
Eliza Magdalena 
starszy referent
22 874 92 03    
mgr  Tarnopolski
Konrad Aleksander 
starszy referent
22 874 94 23    
mgr inż.  Tęcza
Paweł Marek 
główny specjalista informatyczny
22 874 91 40   p.tecza@net.icm.edu.pl
mgr  Tkaczyk
Dominika Beata 
starszy programista
22 874 94 19    
dr  Trykozko
Anna Elżbieta 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 93 40   a.trykozko@icm.edu.pl
mgr  Turcza
Mateusz Adam 
informatyk
   
mgr inż.  Tymków
Sebastian Aleksander 
starszy programista
22 874 91 28    
dr  Ukleja
Artur  
specjalista
22 874 92 00    
mgr  Waglowski
Piotr  
specjalista
   
mgr  Walkowiak
Sławomir  
starszy programista
22 874 93 34   paukel@icm.edu.pl
mgr inż.  Waśkiewicz
Łukasz  
programista
22 874 94 18    
dr  Wendykier
Piotr Maciej 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Wiechowska
Jolanta Alicja 
samodzielny referent
22 874 93 30   j.wiechowska@icm.edu.pl
mgr  Włodarska
Dorota Anna 
specjalista
   
mgr  Wojtasik
Hubert Benedykt 
starszy specjalista
22 874 94 33   h.wojtasik@icm.edu.pl
prof. dr hab.  Wojtaszczyk
Przemysław Jacek 
profesor zwyczajny naukowy
   
mgr  Wolicka
Beata Danuta 
starszy specjalista
22 874 94 30   b.wolicka@icm.edu.pl
  Wójcik
Anna  
referent techniczny
   
mgr  Zamłyńska
Katarzyna Maria 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 874 94 18   kzaml@icm.edu.pl
dr  Zieliński
Jakub Dymitr 
specjalista naukowo-techniczny
   

Kolegium Międzyw.Indywid.Studiów Matematyczno-Przyrodniczych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Komorowska-Ozimek
Małgorzata Jadwiga 
specjalista
22 55 40717   m.komorowska@uw.edu.pl
mgr  Posiadała
Kamila  
samodzielny referent
   
mgr  Szczuka
Hanna Teresa 
starszy specjalista
22 55 40715   h.szczuka@uw.edu.pl
  Szepielow
Jadwiga Maria 
specjalista
22 55 40716,
fax: 22 55 40716
 
j.szepielow@uw.edu.pl

Środowiskowe Laboratorium Ciężkich Jonów w UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr inż.  Abraham
Tomasz Jakub 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Antczak
Mariusz  
starszy technik
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr inż.  Bednarek
Andrzej Bogdan 
starszy specjalista naukowo-techn.kier.zespołem
22 55 46330   bednarek@nov.slcj.uw.edu.pl
  Bracha
Tomasz  
starszy mistrz
22 55 46123   bracha@nov.slcj.uw.edu.pl
  Budziszewski
Marek  
starszy mistrz
22 55 46110   bogdan@slcj.uw.edu.pl
dr  Choiński
Jarosław  
adiunkt naukowy
22 55 46217   jch@nov.slcj.uw.edu.pl
  Czwarnok
Przemysław Paweł 
mistrz
   
  Figat
Marek Stanisław 
mistrz
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr  Gmaj
Przemysław Wojciech 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Górecki
Andrzej  
starszy technik
   
inż.  Jakubowski
Andrzej Piotr 
specjalista w zawodzie kier. zespołem
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Jasiński
Piotr  
mistrz
22 55 46049   pierr@nov.slcj.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Jastrzębski
Jerzy Witold 
profesor zwyczajny naukowy
   
  Kalisiewicz
Wiesław Dariusz 
starszy technik
22 55 46222   kalis@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr  Kaźmierczak
Urszula Marzena 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Kilian
Krzysztof Piotr 
adiunkt naukowy
22 55 46214   kilian@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr inż.  Kisieliński
Maciej  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Kopik
Robert  
starszy mistrz
   
inż.  Kopka
Marian  
specjalista w zawodzie
22 55 46135   marian@nov.slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Kordyasz
Andrzej Jan 
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 46210   kord@slcj.uw.edu.pl
mgr  Kowalczyk
Michał  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46115   mkk@fuw.edu.pl
  Kowalska
Joanna Alicja 
referent
   
  Kowalska
Barbara Maria 
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Kozaczka
Wojciech Robert 
technik
   
  Kruszyński
Zbigniew  
starszy mistrz
22 55 46121   kruz@nov.slcj.uw.edu.pl
  Krysiak
Piotr Adam 
starszy mistrz
22 55 46135   krysiak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Łabęda
Krzysztof Norbert 
robotnik wykwalifikowany
22 55 46135   krislab@nov.slcj.uw.edu.pl
  Makowski
Kamil  
technik
   
dr inż.  Matejska-Minda
Magdalena  
adiunkt naukowy
   
mgr  Matuszczak
Jolanta Małgorzata 
starszy referent
22 55 46 114   j.matuszczak@uw.edu.pl
inż.  Matuszczak
Paweł Dariusz 
specjalista w zawodzie
   
mgr inż.  Mazur
Ireneusz  
specjalista w zawodzie
22 55 46110   imazur@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr inż.  Miszczak
Jan  
specjalista w zawodzie kier. zespołem
22 55 46121   miszczak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Morozowicz
Zygmunt Czesław 
mistrz
22 55 46135   zygmunt@nov.slcj.uw.edu.pl
dr  Napiorkowski
Paweł Jan 
adiunkt
22 55 46216   pjn@slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Palacz
Marcin Jan 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Paprzycki
Bogusław Antoni 
starszy mistrz
22 55 46222   paprz@nov.slcj.uw.edu.pl
mgr  Pęgier
Mateusz  
referent
   
prof. dr hab.  Piasecki
Ernest  
adiunkt naukowy
   
  Piątek
Wojciech Robert 
samodzielny referent inż.-techn.
   
  Piegat
Piotr Jan 
porządkowy pomieszczeń dydaktycznych
   
  Pietrzak
Andrzej Antoni 
starszy mistrz
22 55 46049   ajak@nov.slcj.uw.edu.pl
  Pietrzak
Krzysztof Piotr 
starszy technik
22 55 46135   pietrzak@nov.slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Próchniak
Leszek Stanisław 
adiunkt naukowy (hab.)
   
mgr inż.  Radomyski
Bogdan  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
prof. dr hab.  Rusek
Krzysztof Michał 
profesor zwyczajny naukowy
22 55 46341   rusek@slcj.uw.edu.pl
mgr  Samorajczyk
Justyna  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
  Sobańska
Ewa  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
22 55 46000   anna_bl@nov.slcj.uw.edu.pl
inż.  Sobolewski
Mateusz Marek 
specjalista w zawodzie
22 55 46122   sobol@nov.slcj.uw.edu.pl
  Sosnowski
Krzysztof Ignacy 
starszy mistrz
22 55 46123   bednarek@nov.slcj.uw.edu.pl
dr  Srebrny
Julian  
adiunkt naukowy
   
mgr  Standyło
Łukasz Paweł 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Steczkiewicz
Olga  
specjalista w zawodzie
22 55 46331   osteczk@nov.slcj.uw.edu.pl
dr hab.  Stolarz
Anna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Strojek
Joanna Marzena 
referent
   
dr hab.  Sura
Józef  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46330   sura@nov.slcj.uw.edu.pl
  Szczepaniak
Krystyna  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
dr hab.  Szefliński
Zygmunt  
adiunkt naukowy (hab.)
   
  Świątek
Łukasz Roman 
specjalista w zawodzie
   
mgr  Tańczyk
Roman  
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46115, 605 433 695   tanczyk@nov.slcj.uw.edu.pl
dr  Trzcińska
Agnieszka Joanna 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 46206   agniecha@slcj.uw.edu.pl
dr  Tucholski
Andrzej  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
  Wesoły
Wanda Janina 
starsza woźna
22 55 46342, 22 822 21 23   slcj@slcj.uw.edu.pl
  Włodarczyk
Katarzyna Elżbieta 
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
dr  Wolińska-Cichocka
Marzena  
specjalista naukowo-techniczny
on leave   mala@slcj.uw.edu.pl
dr  Wrzosek-Lipska
Katarzyna  
adiunkt naukowy
   

Administracja Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Błaszczyk-Duda
Anna  
starszy referent
22 55 46 342   duda@slcj.uw.edu.pl
  Klęk
Rafał Łukasz 
referent
22 55 46215   klek@slcj.uw.edu.pl
mgr  Maciejewska
Agnieszka Maria 
kierownik samodzielnej sekcji
22 55 46 114   amaciejewska@uw.edu.pl
mgr  Ormaniec
Jolanta  
specjalista
22 55 46 114   josiecka@slcj.uw.edu.pl
  Strzelczyk
Lidia Elżbieta 
specjalista
22 55 46111, 22 822 40 38   bogdan@slcj.uw.edu.pl
  Wiechowski
Andrzej  
referent
22 55 46017   klek@slcj.uw.edu.pl

Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Borowy
Paulina Anna 
specjalista
22 55 40035,
fax: 22 826 85 99
 
p.borowy@uw.edu.pl
mgr inż.  Fastyn-Biernacka
Krystyna Maria 
kierownik sekcji
22 55 40033,
fax: 22 826 85 99
 
kfastyn-biernacka@uw.edu.pl
mgr  Wójcik
Elżbieta Zuzanna 
starszy specjalista
22 55 40034,
fax: 22 826 85 99
 
ezwojcik@uw.edu.pl
mgr  Wójcik
Jacek  
specjalista naukowo-techniczny
22 55 40619,
fax: 22 826 85 99
 
j.wojcik@uw.edu.pl

Instytut Studiów Społecznych imienia Profesora Roberta Zajonca

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bendyk
Edwin Władysław 
asystent naukowy
   
dr  Borkowski
Wojciech Tomasz 
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Bujan-Kaczyńska
Monika Karolina 
referent
   
dr  Domaradzka-Widła
Anna Aldona 
adiunkt naukowy
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
anna.domaradzka@uw.edu.pl
mgr  Gregorczyk
Adam  
referent inż.-tech.
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
adam.gregorczyk@gmail.com
dr  Jerzyński
Tomasz Wiktor 
specjalista w zawodzie
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
Tomasz.Jerzynski@iss.uw.edu.pl
mgr  Józwik
Ewa Julia 
asystent naukowy
   
  Kopyto
Barbara  
specjalista inż.-tech.
   
  Maciągowska-Ataman
Aneta Marianna 
specjalista
22 55 49730, 22 55 49731, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
issinfo@iss.uw.edu.pl
  Newecka
Alicja  
specjalista
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
alicjan@adm.uw.edu.pl
dr  Praszkier
Ryszard  
adiunkt naukowy
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
ryszardpr@gmail.com
mgr  Rogaczewska
Maria  
asystent naukowy
   
mgr  Roszczyńska-Kurasińska
Magdalena Sylwia 
asystent naukowy
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
magda.roszczynska@gmail.com
dr  Rychwalska
Agnieszka Anna 
adiunkt
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
agar@engram.psych.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Siemieńska-Żochowska
Renata Wanda 
profesor zwyczajny naukowy
   
  Tarnogórska
Barbara  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
 
dr hab.  Zarycki
Tomasz Paweł 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
t.zarycki@uw.edu.pl
dr  Zieliński
Marcin Wacław 
specjalista w zawodzie
22 55 49730, 22 831 51 53,
fax: 22 831 49 33
 
Marcin.Zielinski@uw.edu.pl

Ośrodek Badań nad Antykiem Europy Południowo-Wschodniej(OBA)

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Barańska
Monika  
specjalista
   
mgr  Bura
Marta  
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 5522840, 22 5522520   marta.bura@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kozłowski
Stefan Karol 
profesor zwyczajny
   
dr  Lemke
Martin Jan 
starszy specjalista w zawodzie
22 55 22520,
fax: 22 55 22520
 
m.lemke@uw.edu.pl
mgr  Płóciennik
Tomasz Paweł 
starszy specjalista
   
mgr  Recław
Janusz Mariusz 
Zastępca Dyrektora
22 55 22520,
fax: 22 55 22520
 
j.reclaw@uw.edu.pl
  Różycka
Magdalena  
starszy referent inż.-tech.
22 55 22520,
fax: 22 55 22520
 
 
dr  Stanković
Anna Maria 
adiunkt
22 55 22520,
fax: 22 55 22520
 
anams@ibb.waw.pl
  Wirska
Elżbieta Krystyna 
specjalista
22 55 22520,
fax: 22 55 22520
 
 

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Arażny
Arkadiusz Feliks 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Barski
Piotr Lesław 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
dr  Bednarski
Marek  
starszy wykładowca (dr)
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
bednarski@wne.uw.edu.pl
  Brzezińska
Grażyna  
specjalista
   
mgr  Buchajska
Joanna  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Budka
Konrad Michał 
instruktor
   
mgr  Czajkowska
Marta  
instruktor
   
mgr  Gordon
Maciej Sebastian 
instruktor
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Grochowski
Zdzisław Mirosław 
wykładowca
   
mgr  Grygiel
Agnieszka Liliana 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Grzesiak
Weronika Magdalena 
wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Hakuba
Małgorzata  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
hakuba1@o2.pl
mgr  Kardaś
Rafał Mieczysław 
instruktor
   
mgr  Karpińska
Janina Beata 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Kieller
Małgorzata Barbara 
instruktor
   
mgr  Klimkowski
Rafał  
instruktor
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Konarzewska
Irmina Monika 
instruktor
   
mgr  Kosmol
Ewa Lidia 
starszy wykładowca
   
mgr  Kozłowska
Ilona Maria 
starszy wykładowca
   
mgr  Krzemiński
Zbigniew Leszek 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Kwaterski
Roman  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Kwiatkowski
Bogdan Ryszard 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Lubach
Krzysztof  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Mikielewicz
Jolanta Maria 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Mikołajewska
Anna Urszula 
starszy wykładowca
22 55 40852,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Morończyk
Wacław Tadeusz 
starszy wykładowca
   
mgr  Morończyk
Ewa  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Multan
Leszek Jerzy 
starszy wykładowca
   
mgr  Nawara
Maria Elżbieta 
starszy wykładowca
   
mgr  Paciukanis
Elżbieta  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Pałka
Magdalena Danuta 
instruktor
   
mgr  Perl-Cuch
Barbara  
starszy wykładowca
   
mgr  Piekarek
Joanna  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Pietrasik
Marek Leon 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Polak
Marzena Joanna 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Powsińska
Katarzyna Sylwia 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Rzemek
Marek  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Sambierski
Piotr  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Stepnowski
Artur  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Stępniewski
Roman  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Szmytke
Katarzyna Dorota 
wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Szymańska
Anna Mirosława 
instruktor
   
mgr  Szyszko
Jerzy Henryk 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Śliżewski
Robert  
wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Świątek
Wojciech  
instruktor
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Tarnowska
Justyna Ewa 
wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Tokarz
Tomasz Michał 
wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Tomaszewska
Ewa Barbara 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Tomczak
Małgorzata Renata 
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Witkiewicz
Artur  
instruktor
   
mgr  Wleciał
Alicja Mariola 
starszy wykładowca
22 55 40852,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Woszczyk
Bogumiła  
specjalista
22 55 40856,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Wysocka-Cywińska
Katarzyna Monika 
wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Wysoczańska
Barbara Maria 
starszy wykładowca
22 55 40850,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Zasuwik
Artur  
wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 
mgr  Zglinicka-Skierska
Katarzyna  
starszy wykładowca
22 55 40855,
fax: 22 55 40866
 
 

Administracja Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Gołaszewska-Molenda
Agnieszka  
specjalista
   
  Sokolewicz
Maria Małgorzata 
specjalista
22 55 40851,
fax: 22 55 40866
 
m.sokolewicz@uw.edu.pl

Szkoła Języków Obcych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Antoniuk
Anna  
lektor
   
mgr  Bartnicka
Iwona  
wykładowca
   
mgr  Baz Morán
Beatriz Inmaculada 
lektor
   
mgr  Biesiadecka
Magdalena Teresa 
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
mtbiesia@uw.edu.pl
mgr  Blichewicz
Marek Andrzej 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
m.blichewicz@uw.edu.pl
mgr  Bożko-Szepietowska
Maria  
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
mariaszepietowska@uw.edu.pl
dr  Bunina-Breś
Ekaterina  
wykładowca
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
e.bunina-bres@uw.edu.pl
mgr  Cegiełka
Anna Maria 
wykładowca
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
a.cegielka@uw.edu.pl
mgr  Czerwińska
Monika Małgorzata 
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
m.czerwińska@uw.edu.pl
mgr  Czubla
Agnieszka Joanna 
wykładowca
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
a.j.czubla@uw.edu.pl
mgr  Dąbrowska
Dorota Anna 
lektor
   
mgr  Dąbrowska
Irena Zofia 
starszy wykładowca
   
mgr  Dąbrowska
Katarzyna  
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
katazryna.dabrowska@uw.edu.pl
mgr  Dąbrowski
Andrzej  
wykładowca
22 55 20128, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
andrzej.dabrowski@uw.edu.pl
mgr  Deczewska
Justyna  
lektor
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
justynadeczewska@uw.edu.pl
mgr  Dębowska
Magdalena  
lektor
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
magdalena.debowska@uw.edu.pl
dr  Dobrowolski
Józef  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20138, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
dobrowolski@uw.edu.pl
mgr  Domżalska-Otto
Barbara Maria 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
b.otto@uw.edu.pl
mgr  Dremza
Agnieszka Jolanta 
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
a.j.dremza@uw.edu.pl
mgr  Fijałkowska-Ładak
Eliza  
wykładowca
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
e.fijalkowska@uw.edu.pl
mgr  Franciszkiewicz
Marta Olga 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
m.franciszkiewicz@uw.edu.pl
mgr  Fröhlich
Ewa Maria 
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20523,
fax: 22 55 20128
 
emfrohli@uw.edu.pl
mgr  Furgał
Janina Henryka 
starszy wykładowca
   
mgr  Górczyńska
Ewa Danuta 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
ewa.gorczynska@uw.edu.pl
dr  Górska-Poręcka
Bożena Danuta 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
bozena.porecka@uw.edu.pl
mgr  Grabowicz
Izabella Irena 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
igrabowicz@uw.edu.pl
mgr  Grzyb
Elżbieta Katarzyna 
wykładowca
   
mgr  Habielska
Elżbieta Anna 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
ehabielska@uw.edu.pl
mgr  Halbert
Julia  
lektor
   
mgr  Harrison
Agnieszka Marta 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
a.m.harrison@uw.edu.pl
mgr  Ignatowa
Wiera  
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
wignatowa@uw.edu.pl
mgr  Józefowicz-Bartczak
Elżbieta  
starszy wykładowca
   
mgr  Józefowicz-Mengü
Agnieszka  
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
a.jozefowicz@uw.edu.pl
mgr  Jurczak
Bartosz Paweł 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
bartosz.jurczak@uw.edu.pl
mgr  Jurczyk
Dorota Joanna 
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
dorota.jurczyk@uw.edu.pl
mgr  Kaczmarczyk
Hanna Dorota 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
h.kaczmarczyk@uw.edu.pl
  Kalbarczyk
Anna Małgorzata 
specjalista
22 55 21524, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
ak.szjo@uw.edu.pl
mgr  Karczewska
Bożena Małgorzata 
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
b.karczewska@uw.edu.pl
mgr  Kaska
Maria Teresa 
wykładowca
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
m.kaska@uw.edu.pl
mgr  Kasperczyk-Pliszka
Kinga  
wykładowca
22 55 20136, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
kinga.kasperczyk@uw.edu.pl
mgr  Kopij
Katarzyna Dorota 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
k.kopij@uw.edu.pl
dr  Kossakowska-Pisarek
Sylwia  
starszy wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
s.pisarek@uw.edu
mgr  Kościuk
Ewa Irena 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
ekosciuk@uw.edu.pl
mgr  Kowalewska
Agnieszka Maria 
lektor
   
mgr  Kowalska
Lidia Elżbieta 
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20523,
fax: 22 55 20128
 
lidiakow@uw.edu.pl
mgr  Kozyra
Urszula Danuta 
starszy wykładowca
22 55 34160, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
ukozyra@uw.edu.pl
mgr  Krasowski
Tomasz Janusz 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20523,
fax: 22 55 20128
 
t.krasowski@uw.edu.pl
  Książek
Iwona Dorota 
bibliotekarz
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
szjobib@uw.edu.pl
mgr  Kucia
Mirosław Władysław 
wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
mwkucia@uw.edu.pl
mgr  Kurtycz
Anna  
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
a.kurtycz@uw.edu.pl
mgr  Lemiech-Łazicka
Ewa  
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
elmiech@uw.edu.pl
mgr  Lewicki
Marek Sławomir 
starszy wykładowca
22 55 20128, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
marek.lewicki@uw.edu.pl
dr  Lewkowicz
Elżbieta Maria 
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
e.lewkowicz@uw.edu.pl
mgr  Łętowska-Mickiewicz
Anna Małgorzata 
wykładowca
22 55 31325, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
 
mgr  Maksymowicz
Renata  
starszy wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
renata.maksymowicz@uw.edu.pl
mgr  Małowiecka
Klara Karolina 
lektor
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
k.malowiecka@uw.edu.pl
mgr  Maras
Małgorzata Janina 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
m.maras@uw.edu.pl
dr  Maskiewicz
Sławomir Robert 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
maskiewicz@adm.uw.edu.pl
mgr  Mieszkowska
Hanna Kinga 
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
h.mieszkowska@uw.edu.pl
mgr  Misiak
Arkadiusz Tomasz 
lektor
   
mgr  Morytz
Jolanta  
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
j.morytz@uw.edu.pl
  Mroczkowska
Elżbieta Wanda 
specjalista
22 55 20 523, 22 55 21 524    
mgr  Mrowiec
Paweł Artur 
lektor
   
mgr  Muchalska
Urszula  
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
umuchals@uw.edu.pl
mgr  Nelicka
Jadwiga Zofia 
starszy wykładowca
22 55 21524, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
j.nelicka@uw.edu.pl
mgr  Niepytalska
Barbara  
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
b.niepytalska@uw.edu.pl
mgr  Nowacka-Okraj
Barbara  
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
b.nowacka-okraj@uw.edu.pl
mgr  Olszewska
Tatiana Elżbieta 
starszy wykładowca
22 55 20138, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
teolszew@uw.edu.pl
mgr  Orłowska-Charszlak
Renata  
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
rcharszlak@uw.edu.pl
mgr  Orzyłowska
Anna  
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
aorzyłowska@uw.edu.pl
mgr  Osiak
Marta  
lektor
   
mgr  Ozdarska
Elżbieta  
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
e.ozdarska@uw.edu.pl
dr  Parowenko
Robert  
wykładowca
   
mgr  Pawlak-Radzimińska
Joanna Elżbieta 
starszy wykładowca
22 55 20128, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
jpawlak@uw.edu.pl
mgr  Pietrucha
Katarzyna Ewa 
lektor
   
mgr  Piotrowska
Elwira Ewa 
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
e.piotrowska@uw.edu.pl
mgr  Piotrowska
Monika  
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
m.piotrowska@uw.edu.pl
mgr  Prusińska
Bożena Iwona 
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
biprusi@uw.edu.pl
mgr  Przewłoka
Agnieszka Irena 
lektor
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
a.przewloka@uw.edu.pl
mgr  Raabe
Joanna  
starszy wykładowca
   
mgr  Randzio
Violetta Anna 
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
varandzi@uw.edu.pl
mgr  Richards
Magdalena  
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
m.richards@uw.edu.pl
mgr  Różańska
Katarzyna  
lektor
   
mgr  Rudykh
Nataliia  
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
nrudykh@uw.edu.pl
mgr  Rytelewska
Małgorzata  
wykładowca
   
mgr  Sadłowska-Sołowiej
Agnieszka Małgorzata 
lektor
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
 
mgr  Sikorski
Waldemar Kacper 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
m.trela@uw.edu.pl
mgr  Sławińska
Janina Maria 
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
jmslawin@uw.edu.pl
dr  Sosnowski
Wojciech Paweł 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
wpsosnow@uw.edu.pl
mgr  Stachurski
Marcin Paweł 
lektor
   
mgr  Stempień-Chyla
Elżbieta Teresa 
wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
e.chyla@uw.edu.pl
dr  Stępień
Karol  
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
karolstepien@uw.edu.pl
mgr  Sworowska
Anna Elżbieta 
lektor
   
mgr  Śmiechowska
Jadwiga  
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
jsmiechowska@uw.edu.pl
dr  Świerk
Małgorzata Maria 
wykładowca
22 55 20128, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
m.swierk@uw.edu.pl
dr  Świrko
Krzysztof Sebastian 
wykładowca
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
krzysztof.swirko@uw.edu.pl
mgr  Takeuchi
Monika Teresa 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
mttakeuc@uw.edu.pl
mgr  Trela
Monika Anna 
wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
wksikors@uw.edu.pl
mgr  Tulska-Budziak
Magda Dorota 
wykładowca
22 55 20128, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
magda.tulska@uw.edu.pl
mgr  Twardo
Sylwia Monika 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
smtwardo@uw.edu.pl
mgr  Urbanik
Jolanta  
starszy wykładowca
22 55 21403, 22 55 21402,
fax: 22 55 21401
 
szjourb@adm.uw.edu.pl
mgr  Waśniewska
Katarzyna Magdalena 
wykładowca
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
k.wasniewska@uw.edu.pl
mgr  Wideryński
Krzysztof Jan 
starszy wykładowca
22 55 34160, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
k.widerynski@uw.edu.pl
mgr  Wiloch-Sikorska
Agnieszka Maria 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
amwiloch@uw.edu.pl
mgr  Wiśniewska-Szaran
Katarzyna Ewa 
lektor
   
mgr  Wojciechowska-Szepczyńska
Mirosława  
starszy wykładowca
   
dr  Woźniak
Maria  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
m.wozniak@uw.edu.pl
mgr  Wójcik
Karolina  
specjalista
22 55 20 133,
fax: 22 55 20128
 
k.sasin@uw.edu.pl
mgr  Zabłocki
Krzysztof Janusz 
starszy wykładowca
22 55 20136, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
k.zablocki@uw.edu.pl
mgr  Zakrzewska
Teresa Barbara 
starszy wykładowca
22 55 20139, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
tbzakrze@uw.edu.pl
mgr  Zarębska-Trzęsowska
Ewa Barbara 
starszy wykładowca
22 55 20138, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
ebzarebs@uw.edu.pl
mgr  Zasłona
Ewa  
lektor
22 55 21524, 22 55 21524,
fax: 22 55 20128
 
e.zaslona@uw.edu.pl
  Zdańska
Małgorzata  
starszy referent
22 55 20 523, 22 55 21 524   m.zdanska@uw.edu.pl
mgr  Zegadło
Katarzyna Ewa 
starszy wykładowca
22 55 20128, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
kzegadło@uw.edu.pl
mgr  Zięba
Anna  
starszy wykładowca
22 55 20157, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
anna.zieba@uw.edu.pl
mgr  Ziółek-Wojnar
Magdalena Elżbieta 
lektor
   
mgr  Zykubek
Marzena Jolanta 
wykładowca
22 55 20128, 22 55 20128,
fax: 22 55 20128
 
m.zykubek@uw.edu.pl

Administracja Szkoły Języków Obcych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Drozd
Anna  
referent
   

Uniw.Cent.Badań nad Środ.Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozw.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Batorczak
Anna Magdalena 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Kalinowska
Anna  
starszy wykładowca (dr)
22 55 40701, 22 822 22 61,
fax: 22 55 40001
 
ucbs@uw.edu.pl
mgr  Maciejewska
Agnieszka Maria 
specjalista
   
mgr inż.  Marciak
Teresa Helena 
kustosz
22 55 40701, 22 822 22 61,
fax: 22 55 40001
 
t.marciak@uw.edu.pl
mgr  Zalewska
Danuta Irena 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 40701, 22 822 22 61,
fax: 22 55 40001
 
d.zalewska@uw.edu.pl

Ośrodek Badań nad Migracjami

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Anacka
Marta Helena 
adiunkt naukowy
   
mgr  Brzozowska
Anita  
asystent naukowy
   
mgr  Cojocaru
Olga  
asystent naukowy
   
dr  Fihel
Agnieszka Zuzanna 
adiunkt naukowy
   
dr  Jaźwińska-Motylska
Ewa Maria 
asystent naukowy
   
mgr  Jóźwiak
Ignacy Jan 
asystent naukowy
   
dr  Kindler
Marta Karolina 
adiunkt naukowy
   
dr  Kordasiewicz
Anna Maria 
adiunkt naukowy
   
dr  Lesińska
Magdalena Anna 
adiunkt naukowy
22 822 91 73, 22 659 74 11,
fax: 22 659 74 11
 
m.lesinska@uw.edu.pl
mgr  Leszczyńska
Justyna  
starszy specjalista
22 822 91 73, 22 659 74 11,
fax: 22 659 74 11
 
migration.cmr@uw.edu.pl
dr  Nestorowicz
Joanna Matylda 
adiunkt naukowy
   
prof. dr hab.  Okólski
Marek Stanisław 
profesor zwyczajny naukowy
22 55 49121   moko@uw.edu.pl
mgr  Radziwinowicz
Agnieszka  
asystent naukowy
   
mgr  Stefańska
Renata Anna 
asystent naukowy
   
mgr  Zuzankiewicz
Joanna Katarzyna 
starszy specjalista
   

Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Belka
Henryk Andrzej 
starszy strażnik ochrony mienia
22 55 26 553   portiernia@cnbc.uw.edu.pl
dr inż.  Chołuj
Artur  
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Forcher
Gwenael Yohann 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
mgr  Grudzień
Krzysztof  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
mgr  Jabłonka-Salach
Katarzyna Eliza 
specjalista
22 55 26 523   sekretariat@cnbc.uw.edu.pl
mgr  Karasiński
Jakub  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
  Kosiński
Mirosław Lucjan 
portier
22 55 26 553   portiernia@cnbc.uw.edu.pl
  Kostanek
Piotr  
specjalista
22 55 26 563   p.kostanek@cnbc.uw.edu.pl
dr  Kośnik
Wioletta  
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Kozłowska
Agnieszka  
specjalista
22 55 26 524   sekretariat.adm@cnbc.uw.edu.pl
dr  Kurek
Eliza Anna 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Łuciuk
Anna Magdalena 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
mgr  Małecki
Paweł Michał 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Michalska
Malina Małgorzata 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
mgr  Michalska-Kacymirow
Magdalena Róża 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
mgr  Pikulska
Anna Maria 
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 26 532   apikulska@chem.uw.edu.pl
mgr  Pocheć
Przemysław  
samodzielny referent techniczny
22 55 26 701   ppochec@cnbc.uw.edu.pl
  Rączkowski
Leszek Edward 
portier
22 55 26 553   poriernia@cnbc.uw.edu.pl
mgr  Sidoruk
Katarzyna  
specjalista
   
mgr  Socha
Jakub Sylwester 
samodzielny pracownik inż.-tech.
22 55 26532   ksocha@chem.uw.edu.pl
mgr  Sytniczuk
Adrian  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Trzybiński
Damian  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
dr  Walaszek
Damian Maciej 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Wyrębek
Przemysław Piotr 
specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Zwoliński
Krzysztof Mirosław 
specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Żórawińska
Agnieszka  
specjalista
22 55 26 521   azorawinska@cnbc.uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników