WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Wydział "Artes Liberales"

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Abramowicz
Maciej  
profesor zwyczajny
  mabramowicz@top.lublin.pl
prof. dr hab.  Axer
Jerzy  
profesor zwyczajny
22 55 20131, 22 828 02 84,
fax: 22 828 02 85
 
axer@obta.uw.edu.pl
mgr  Bergier
Aleksandra Mirosława 
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Borowska
Małgorzata  
profesor zwyczajny
22 55 20298, wew. 120,
fax: 22 828 02 85
 
hobbit@obta.uw.edu.pl
mgr  Brylak
Agnieszka Ewa 
asystent naukowy
   
prof. dr hab.  Bujnicki
Tadeusz Józef 
profesor zwyczajny naukowy
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
tadeusz.bujnicki@neostrada.pl
dr  Burton
Simon James Gowan 
adiunkt
   
dr  Cechosz-Felczyk
Iwona Bogumiła 
adiunkt naukowy
   
mgr  Chmielak
Tomasz  
starszy bibliotekarz
22 55 01131, wew. 116,
fax: 22 828 02 85
 
chmielak@ibi.uw.edu.pl
dr  Choptiany
Michał Paweł 
adiunkt naukowy
   
dr  Ciechanowski
Jan Stanisław 
adiunkt
22 55 20298, wew. 152,
fax: 22 828 02 85
 
j_s_ciechanowski@yahoo.com
dr  Czetwertyńska
Grażyna Ewa 
adiunkt
22 55 20131, 22 828 02 84, 22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
gracz@obta.uw.edu.pl
mgr  De La Cruz Cruz
Victoriano  
asystent naukowy
   
mgr  Dębowczyk
Barbara Lidia 
samodzielny referent
22 55 20131, wew. 118,
fax: 22 55 20131 w. 216
 
debowczyk@obta.uw.edu.pl
dr  Dimitrijević
Ivan  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Elżanowski
Andrzej  
profesor wizytujący
   
prof. dr  Finikov
Taras  
profesor wizytujący naukowy
22 55 20131, wew. 111    
dr  Gapski
Marcin Henryk 
adiunkt
   
dr  Gonzalez Caizan
Cristina  
adiunkt
22 55 20298, wew. 152,
fax: 22 828 02 85
 
cgcaizan@yahoo.com
mgr  Gorlińska
Magdalena Ewa 
starszy specjalista
22 55 20298, wew. 122,
fax: 22 828 02 85
 
magdag@obta.uw.edu.pl
dr  Grala
Hieronim Czesław 
starszy wykładowca (dr)
   
mgr  Gruszczyńska
Agnieszka  
asystent
   
dr  Hicks
Thurston Cleveland 
adiunkt naukowy
   
  Jakubiec
Ewa  
samodzielny referent
22 55 20298, wew. 217,
fax: 22 55 20131 w. 216
 
 
dr hab.  Janocha
Michał Robert 
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Jasiewicz-Betkiewicz
Agnieszka  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
mgr  Jasińska-Zdun
Katarzyna Barbara 
specjalista naukowo-techniczny
   
  Jesiotr
Marzena Halina 
specjalista
22 55 20131, wew. 218, 22 55 20298, 22 55 20202,
fax: 22 55 20131 w. 216
 
marzena@obta.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kalinowska
Maria Ewa 
profesor zwyczajny
22 55 20298, wew. 224,
fax: 22 828 02 85
 
mariakalin@gmail.com
dr  Kaniecki
Przemysław Adam 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Kieniewicz
Jan Oskar 
profesor zwyczajny
   
dr  Kijanowska
Anna Maria 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Kloch
Zbigniew Jakub 
profesor nadzwyczajny
22 55 20298, wew. 224, 22 828 02 84,
fax: 22 828 02 85
 
zkloch@obta.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Konarzewski
Marek  
profesor wizytujący
   
dr  Konieczna-Sałamatin
Joanna  
starszy specjalista naukowo-techniczny
   
dr  Kopczyńska
Teresa Elżbieta 
Dyrektor Administracyjny
22 55 20298, wew. 124,
fax: 22 828 02 85
 
kopczynska@obta.uw.edu.pl
dr  Kordasiewicz
Stanisław Mikołaj 
adiunkt naukowy
   
dr  Kordos
Przemysław  
adiunkt
22 55 20298, wew. 120,
fax: 22 828 02 85
 
pkordos@obta.uw.edu.pl
dr  Kot
Małgorzata Anna 
adiunkt
   
mgr  Kraszewska
Monika Agnieszka 
samodzielny referent
   
mgr  Kucharski
Michał Witold 
wykładowca
   
dr  Kuczara
Konrad Dariusz 
adiunkt
   
  Kwas
Elżbieta  
starszy referent
22 55 20227, wew. 226,
fax: 22 55 20228
 
rodak@obta.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Lasota-Moskalewska
Alicja Barbara 
profesor zwyczajny
   
dr  Lepri
Valentina  
adiunkt
   
mgr  Łagodzka
Dorota Kinga 
asystent naukowy
   
  Łempicki
Rafał Andrzej 
starszy referent techniczny
22 55 20180, 22 826 82 50,
fax: 22 826 82 50
 
rlemp@obta.uw.edu.pl
dr hab.  Łukaszyk
Ewa Anna 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
ewaluk@obta.uw.edu.pl
dr  Madajczak
Julia Anna 
asystent naukowy
   
mgr  Majchrzyk
Joanna Beata 
specjalista
   
dr hab.  Marciniak
Katarzyna  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
kamar@obta.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Miernowski
Jan Jakub 
profesor wizytujący
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
jmiernow@wisc.edu
dr  Mizera
Michał Łukasz 
wykładowca
   
dr  Miziołek
Jan Krzysztof 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 20131, 22 55 20202,
fax: 22 828 02 85
 
jkm@obta.uw.edu.pl
  Miziołek
Jakub  
starszy operator komputerów
22 55 20298, wew. 114,
fax: 22 828 02 85
 
jakub@ibi.uw.edu.pl
dr hab.  Morochojewa
Zoja  
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 20131, wew. 151, 22 828 02 84,
fax: 22 828 02 85
 
zoja@obta.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Nowicka-Jeż
Alina Maria 
profesor zwyczajny
   
dr  Olechowska
Elżbieta  
adiunkt
22 55 20298, wew. 215,
fax: 22 828 02 85
 
elzbieta.olechowska@gmail.com
dr  Olko-Bajer
Justyna Agnieszka 
adiunkt
22 55 20298, wew. 151,
fax: 22 828 02 85
 
jolko@obta.uw.edu.pl
dr  Paulouskaya
Hanna  
adiunkt
   
prof. dr hab.  Pawłowski
Bogusław Zbigniew 
profesor wizytujący
   
prof. dr hab.  Poprzęcka
Maria Joanna 
profesor zwyczajny
22 55 20338   mpoprzecka@uw.edu.pl
dr  Prządka-Giersz
Patrycja Monika 
adiunkt
22 55 20298, wew. 151,
fax: 22 828 02 85
 
p.przadka@uw.edu.pl
  Przybysz
Robert Tadeusz 
kierownik pracowni informatycznej
22 55 20298, wew. 114,
fax: 22 828 02 85
 
robert@ibi.uw.edu.pl
dr  Raszewski
Jacek Maria 
adiunkt
   
dr  Rączewska
Violetta Elżbieta 
starszy specjalista
22 69 63 315, 22 55 31307,
fax: 22 628 10 12
 
raczka@obta.uw.edu.pl
dr  Redaelli
Stefano  
adiunkt
   
mgr  Rodnyenkova
Tetyana  
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
mgr  Rokoszewska
Bogusława Natalia 
starszy specjalista
22 55 20131, 22 55 20227   bogusiaw@obta.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Rotfeld
Adam Daniel 
profesor zwyczajny naukowy
   
dr  Rudnicka
Ewa Maria 
adiunkt
  ewa.rudnicka@uw.edu.pl
dr hab.  Rutkowski
Krzysztof Daniel 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
christophe2@mac.com
dr  Ruz Barrio
Miguel Angel 
adiunkt naukowy
   
dr  Sadkowska
Katarzyna  
adiunkt
22 55 20180, 22 826 82 50,
fax: 22 826 82 50
 
ksadkowska@yahoo.de
prof. dr hab.  Salwa
Piotr  
profesor zwyczajny
22 55 21131,
fax: 22 828 02 85
 
piotr.salwa@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Samsonowicz
Henryk Bohdan 
profesor zwyczajny naukowy
22 55 01131,
fax: 22 828 02 85
 
 
dr hab.  Savelieva
Irina  
profesor wizytujący naukowy
22 55 20131, wew. 111,
fax: 22 828 02 85
 
isavelieva@yandex.ru
dr hab.  Skolimowska
Anna  
adiunkt naukowy (hab.)
22 55 20298, wew. 112, 22 828 02 84,
fax: 22 828 02 85
 
annaskolimowska@gmail.com
mgr  Sobótka
Agnieszka Maria 
specjalista
22 55 20180, 22 826 82 50,
fax: 22 826 82 50
 
ligatura@obta.uw.edu.pl
mgr  Staniewski
Włodzimierz  
asystent naukowy
   
dr hab.  Stępień
Paweł Jerzy 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 01131   pawel.stepien@adm.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Styka
Jerzy  
profesor wizytujący
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
jerzy.styka@uj.edu.pl
dr hab.  Sucharski
Robert Andrzej 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20298, wew. 215, 22 828 02 84,
fax: 22 828 02 85
 
sucharsk@obta.uw.edu.pl
dr hab.  Sujecka
Jolanta Natalia 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
jolanta.sujecja@ibi.uw.edu.pl
dr  Sullivan
John Joseph 
profesor wizytujący naukowy
   
mgr inż.  Sunderland
Zofia Anna 
samodzielny pracownik inż.-tech.
   
mgr  Szczypek
Marek  
starszy referent inż.-tech.
22 55 20298, wew. 151,
fax: 22 828 02 85
 
mars@obta.uw.edu.pl
  Szczytyńska
Krystyna Anna 
kierownik sekcji
22 828 28 75, wew. 111, 22 828 02 84,
fax: 22 828 02 85
 
krystyna@obta.uw.edu.pl
mgr  Szewczyk
Ilona  
starszy referent
   
dr  Tatarova
Irina  
adiunkt
22 55 20298, wew. 151,
fax: 22 828 02 85
 
irina@obta.uw.edu.pl
mgr  Tomaszuk
Katarzyna Elżbieta 
specjalista naukowo-techniczny
22 55 01131, wew. 127, 22 828 02 84,
fax: 22 828 02 85
 
kato@obta.uw.edu.pl
dr  Tymowski
Andrzej  
adiunkt
22 55 01131   tymowski@acls.org
mgr  Wielecki
Kamil Maria 
referent techniczny
   
prof. dr hab.  Wilczek
Piotr Antoni 
profesor zwyczajny
  piotr.wilczek@al.uw.edu.pl
prof. dr hab.  Wodziński
Cezary Waldemar 
profesor zwyczajny
   
mgr  Wojtyniak
Małgorzata Anna 
starszy referent inż.-tech.
   
prof. dr hab.  Wołodkiewicz
Witold Ludwik 
profesor zwyczajny
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
w.wolodkiewicz@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Wróbel
Szymon Michał 
profesor zwyczajny
22 55 20298,
fax: 22 828 02 85
 
wrobelsz@gmail.com
dr  Zalewska
Agata Bogumiła 
starszy wykładowca (dr)
22 826 82 50, 22 55 20180,
fax: 22 826 82 50
 
agata.zalewska@uw.edu.pl
mgr  Zieliński
Krzysztof  
starszy referent
   
  Żołędziowska
Isabella  
starszy referent inż.-tech.
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników