WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Wydział Orientalistyczny

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Augustyniak
Zuzanna  
młodszy bibliotekarz
   
dr  Chashab
Thupten Kunga 
adiunkt
   
  Ciołek
Jarosław Jan 
specjalista informatyk
   
mgr  Dudzik-Rudkowska
Marta Paulina 
młodszy bibliotekarz
   
dr  Godzińska
Marzena Dorota 
adiunkt
  m.godzinska@uw.edu.pl
mgr  Kozieł
Patrycja Magdalena 
młodszy bibliotekarz
   
dr hab.  Lewicka
Anna Paulina 
adiunkt (hab.)
22 55 20343   paulina.lewicka@uw.edu.pl
dr  Nowakowska
Monika  
adiunkt
22 55 22 207   m.nowakowska@uw.edu.pl
dr  Paradowska
Anna Izabella 
adiunkt
22 827 56 04   a.paradowska@uw.edu.pl
dr hab.  Pawłowski
Józef Juliusz 
adiunkt (hab.)
  jozef.pawlowski@uw.edu.pl
dr  Rogala
Jan Stanisław 
adiunkt
22 55 20513   j.rogala@uw.edu.pl
dr  Rubinkowska-Anioł
Hanna Dorota 
adiunkt
   
dr hab.  Rynarzewska
Ewa  
adiunkt (hab.)
22 827 56 04   e.rynarzewska@uw.edu.pl
dr hab.  Sandowicz
Małgorzata Elżbieta 
adiunkt (hab.)
  msandowicz@uw.edu.pl
dr  Trynkowska
Anna Maria 
adiunkt
  a.trynkowska@uw.edu.pl
mgr  Wojakowska-Kurowska
Anna Stanisława 
bibliotekarz
22 55 23939   aswojako@uw.edu.pl
dr  Wołk-Sore
Ewa Dorota 
adiunkt
  ewawolk@hotmail.com

Katedra Arabistyki i Islamistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Danecki
Janusz Antoni 
profesor zwyczajny
   
prof. dr hab.  Dziekan
Marek Marian 
profesor nadzwyczajny
   
dr  Grodzki
Marcin Wojciech 
adiunkt
22 55 20343   marcin.grodzki@uw.edu.pl
dr  Janabi
Hatif  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20343   h.janabi@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Machut-Mendecka
Ewa Krystyna 
profesor zwyczajny
22 55 20343   e.machut@uw.edu.pl
mgr  Mousleh
Abdel Kader  
lektor
22 55 20343    
mgr  Nazmi
Dalia  
lektor
   
dr hab.  Pachniak
Katarzyna  
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Yacoub
George  
adiunkt
22 55 20343   g.jacoub@uw.edu.pl

Zakład Wschodu Starożytnego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Baranowski
Krzysztof Jacek 
adiunkt naukowy
   
dr hab.  Drewnowska-Rymarz
Olga Zofia 
adiunkt (hab.)
22 55 20439   o.drewnowska@uw.edu.pl
dr  Kopp
Edyta Małgorzata 
adiunkt
  edyta.kopp@uw.edu.pl
mgr  Kryszeń
Adam  
asystent
   
dr hab.  Kuraszkiewicz
Kamil Omar 
adiunkt (hab.)
22 55 22825   kamilomar@poczta.onet.pl
prof. dr hab.  Taracha
Piotr Andrzej 
profesor nadzwyczajny
22 55 20439   taracha@iacpan.edu.pl

Katedra Azji Południowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr hab.  Balcerowicz
Piotr Michał 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20471   p.balcerowicz@uw.edu.pl
dr hab.  Dębnicki
Krzysztof  
adiunkt (hab.)
   
prof. dr hab.  Grabowska
Barbara  
profesor nadzwyczajny
22 55 22 205   wladekgr@op.pl
dr hab.  Jurewicz
Joanna  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 22 206   j.jurewicz@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Mejor
Marek  
profesor zwyczajny
22 828 55 77   m.mejor@uw.edu.pl
dr  Panasiuk
Michał  
asystent
   
dr  Saleem
Sobia  
lektor
   
mgr  Sieklucka
Anna  
lektor
22 55 22 207    
prof. dr hab.  Stasik
Danuta Sylwia 
profesor nadzwyczajny
22 55 22 202   d.stasik@uw.edu.pl
dr hab.  Śliwczyńska
Bożena Ewa 
adiunkt (hab.)
22 55 22 206   b.sliwczynska@uw.edu.pl
dr  Turek
Aleksandra Antonina 
adiunkt
22 55 20459    
dr  Walter
Elżbieta Krystyna 
docent
22 55 22 205   e.walter@uw.edu.pl
dr  Wilanowski-Hilchen
Jakub  
asystent
   
dr  Woźniak
Jacek  
adiunkt
22 55 22 207   jacek.wozniak@uw.edu.pl

Zakład Hebraistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Adamczyk
Angelika Magdalena 
adiunkt
22 55 20518    
dr hab.  Baraniak
Marek Ireneusz 
adiunkt (hab.)
22 55 20518    
mgr  Dudzik-Rudkowska
Marta Paulina 
lektor
   
dr hab.  Ephal
Izabela Maria 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20518    
dr hab.  Marcinkowski
Roman  
adiunkt (hab.)
22 55 20518   romar@orient.uw.edu.pl
dr hab.  Ronen
Shoshana  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20518   sh_ronen@hotmail.com
dr hab.  Tomal
Maciej Janusz 
adiunkt (hab.)
   

Zakład Iranistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Chwilczyńska-Wawrzyniak
Barbara Monika 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20353   m.chwilczynska@uw.edu.pl
dr  Michalak
Mirosław Władysław 
adiunkt
   
dr  Mohammadi
Ali  
lektor
   
prof. dr hab.  Pstrusińska
Jadwiga  
profesor nadzwyczajny
   
dr  Rokni
Mohammad Amin 
wykładowca
22 55 20353   roknima@yahoo.com
prof. dr hab.  Sierakowska-Dyndo
Jolanta  
profesor nadzwyczajny
22 55 20353   j.sierakowska-dyndo@uw.edu.pl
dr  Surdykowska
Sylwia  
adiunkt
  s.surdykowska@uw.edu.pl
mgr  Yazdan Panah
Hedieh  
lektor
   
dr  Zaborowska
Magdalena  
adiunkt
22 55 20353    

Zakład Islamu Europejskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Kass
Georges  
starszy wykładowca (dr)
22 55 22201   g.kass@uw.edu.pl
dr hab.  Nalborczyk
Agata Irena 
adiunkt (hab.)
22 55 22201,
fax: 22 826 3683
 
a.nalborczyk@uw.edu.pl
dr  Widy-Behiesse
Marta Anna 
adiunkt
22 55 22201   m.widy-behiesse@uw.edu.pl
dr  Zasztowt
Konrad Olgierd 
asystent
   

Zakład Japonistyki i Koreanistyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Choi
Jeong In  
wykładowca
   
mgr  Fujii
Yoko  
lektor
   
dr  Janasiak
Christoph Jan 
starszy wykładowca (dr)
22 827 56 04   c.janasiak@uw.edu.pl
dr  Kaiho-Przybylska
Shinobu  
wykładowca
   
dr hab.  Kordzińska-Nawrocka
Iwona Elżbieta 
adiunkt (hab.)
22 826 34 57   i.nawrocka@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kozyra
Agnieszka Helena 
profesor nadzwyczajny
22 55 20464   a.kozyra@uw.edu.pl
dr hab.  Kubiak Ho-Chi
Beata Barbara 
adiunkt (hab.)
  kubiak@post.pl
mgr  Mach-Bryson
Urszula Maria 
lektor
   
dr  Najbar-Miller
Justyna Agata 
adiunkt
   
prof. dr hab.  Pałasz-Rutkowska
Ewa Tatiana 
profesor nadzwyczajny
   
dr  Starecka
Katarzyna Violetta 
adiunkt
22 55 20464   k.starecka@uw.edu.pl
dr  Zalewska
Anna  
adiunkt
   
dr  Żuławska-Umeda
Agnieszka  
adiunkt
   

Katedra Języków i Kultur Afryki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Asfaw
Makonnen  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20517    
dr hab.  Kraska-Szlenk
Iwona Ewa 
adiunkt (hab.)
22 55 20517   i.kraska@uw.edu.pl
dr  Krawczuk
Marcin Konrad 
adiunkt
   
dr hab.  Krzywicki
Janusz Andrzej 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20517   jjanusz.krzywicki@uw.edu.pl
mgr  Okoth
John Martin 
lektor
   
prof. dr hab.  Pawlak
Nina  
profesor nadzwyczajny
22 55 20517   n.pawlak@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Piłaszewicz
Stanisław  
profesor zwyczajny
22 55 20357   s.pilaszewicz@uw.edu.pl
dr  Podobińska
Zofia Anna 
adiunkt
22 55 20517   z.a.podobinska@uw.edu.pl
dr hab.  Siwierska
Ewa Grażyna 
adiunkt (hab.)
22 55 20517   e.g.siwierska@uw.edu.pl
dr  Will
Izabela Barbara 
adiunkt
   
dr  Wójtowicz
Beata  
adiunkt
22 55 20517   b.wojtowicz@uw.edu.pl

Zakład Sinologii

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Cieciura
Włodzimierz Michał 
adiunkt
   
dr  Jacoby
Marcin Jan 
adiunkt
22 55 20689    
dr hab.  Kałużyńska
Irena Stefania 
profesor nadzwyczajny UW
22 55 20689   i.kaluzynska@uw.edu.pl
prof. dr hab.  Kasarełło
Lidia Maria 
profesor nadzwyczajny
   
mgr  Li-Piszczek
Qian  
lektor
22 55 20689    
dr  Paśnik-Tułowiecka
Ewa Joanna 
adiunkt
   
dr  Religa
Małgorzata Bożena 
starszy wykładowca (dr)
22 55 20689   malgorzata.religa@uw.edu.pl
  Zhan
Jianhua  
lektor
   

Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Bareja-Starzyńska
Agata  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20513   a.bareja-starzynska@uw.edu.pl
mgr  Cichocki
Dariusz Stanisław 
wykładowca
22 55 20353   dariusz.cichocki@uw.edu.pl
dr hab.  Emiroglu
Ozturk  
adiunkt (hab.)
22 55 20513   o.emiroglu@uw.edu.pl
dr  Kazimova
Shahla  
adiunkt
   
mgr  Ragchaa
Byambaa  
lektor
   
dr  Stanek
Kamila Barbara 
adiunkt
   
mgr  Sulimowicz
Anna Akbike 
starszy wykładowca
22 55 20353   anna.sulimowicz@uw.edu.pl
dr hab.  Tulisow
Jerzy  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20513   j.tulisow@uw.edu.pl
mgr  Uysal-Cevgin
Asli  
lektor
   
dr  Zastawna-Templin
Agnieszka  
starszy wykładowca (dr)
22 55 20513   a.zastawna@uw.edu.pl

Studium Europy Wschodniej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Ananicz
Andrzej  
docent
22 55 22555    
mgr  Brutyan
Diana  
specjalista
22 55 22555    
mgr  Buczyński
Andrzej Tadeusz 
specjalista
22 55 22555    
dr hab.  Gierowska-Kałłaur
Joanna Maria 
adiunkt (hab.)
22 55 22555   j.gierowska-kallaur@uw.edu.pl
mgr  Gryźlak
Aleksandra  
samodzielny referent
22 55 22555,
fax: 22 55 22222
 
a.gryzlak@uw.edu.pl
dr  Halili
Rigels  
adiunkt
   
dr hab.  Hnatiuk
Aleksandra  
adiunkt (hab.)
   
dr hab.  Jurczak
Kazimierz Aleksander 
profesor wizytujący
   
mgr  Kamińska
Magdalena  
starszy referent
   
dr  Kolbaia
David  
adiunkt
22 55 22555   d.kolbaia@uw.edu.pl
mgr  Kotańska
Inga Maria 
wykładowca
22 55 20 963    
dr hab.  Kowalski
Mariusz  
adiunkt (hab.)
22 55 22555    
dr  Kozakiewicz
Jerzy Mieczysław 
docent
22 55 22555   jerzykozakiewicz@wp.pl
dr  Maciak
Dariusz Krzysztof 
starszy wykładowca (dr)
22 55 22555   d.k.maciak@uw.edu.pl
mgr  Malicki
Jan  
asystent naukowy
22 55 22555   j.malicki@uw.edu.pl
dr  Michta
Andrew Alexander 
profesor wizytujący
   
  Przyborowska
Elżbieta  
samodzielny referent
   
dr  Rodkiewicz
Witold  
adiunkt
   
dr  Ross
Wiktor  
docent
22 55 22555    
dr hab.  Sadowski
Jakub Konrad 
profesor wizytujący
   
mgr  Saifullayeu
Anton  
starszy referent
   
mgr  Skydan
Oleksandr  
starszy referent
   
mgr  Stasiak
Elżbieta  
starszy referent
   
  Szumska
Teresa  
starszy referent
   
dr hab.  Tsependa
Igor  
profesor wizytujący
   
mgr  Widźgowska
Katarzyna Mirosława 
referent
   
mgr  Wieremiejuk
Łukasz  
referent
   
  Wilczyński
Maciej Konrad 
referent
   
dr  Włodek-Biernat
Ludwika Maria 
adiunkt
   
mgr  Wójtowicz
Sylwia  
starszy referent
   
dr  Wóycicki
Kazimierz  
adiunkt
22 55 22555    
prof. dr hab.  Zasztowt
Leszek Olgierd 
profesor nadzwyczajny
22 55 22555   zasztowtles@poczta.onet.pl
prof. dr hab.  Znamierowska-Rakk
Elżbieta Maria 
profesor nadzwyczajny
22 55 22555    
prof. dr hab.  Żbikowski
Andrzej  
profesor nadzwyczajny
22 55 22555    

Biblioteka Wydziału Orientalistycznego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Bartoś
Iwona Danuta 
starszy magazynier biblioteczny
   
  Bień
Monika  
młodszy bibliotekarz
   
mgr  Hanczka-Wrzosek
Bożenna  
kustosz
   
mgr  Jelski
Aleksander Ładysław 
kustosz
   
dr  Kapełuś
Magdalena Maria 
kustosz
   
mgr  Kozłowska
Maria  
kustosz
22 55 20353, 22 55 20513   m.kozlowska@uw.edu.pl
mgr  Marczuk
Wiesława Marta 
starszy bibliotekarz
22 55 20 459    
mgr  Nowicka
Ivonna  
starszy bibliotekarz
   
mgr  Piszczek
Marek  
młodszy bibliotekarz
   
mgr  Trojanowska
Marta Katarzyna 
młodszy bibliotekarz
   
mgr  Wiśniewska-Singh
Justyna  
młodszy bibliotekarz
55 20 459    
mgr  Wrona
Barbara Elżbieta 
kustosz
22 55 20343    
mgr  Wróblewska
Małgorzata  
młodszy bibliotekarz
   
mgr  Zwolińska
Danuta Maria 
kustosz
   

Administracja Wydziału Orientalistycznego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Baca
Bogusław Stefan 
kierownik obiektu dydaktycznego
   
  Bengsz
Anna Maria 
specjalista
   
mgr  Kryśkiewicz
Beata Monika 
specjalista
22 55 22 511,
fax: 22 55 22 511
 
beatabest@adm.uw.edu.pl
  Kryśkiewicz
Irena  
specjalista
22 55 22053    
inż.  Kulka
Agnieszka  
starszy specjalista
22 826 36 83   a.kulka@uw.edu.pl
mgr inż.  Lemieszek
Ewa Antonina 
specjalista
   
mgr  Marczak
Ewa  
specjalista
   
mgr  Mirończuk
Andrzej Tadeusz 
referent
  a.mironczuk@uw.edu.pl
mgr  Sczaniecka
Monika Maria 
starszy specjalista
22 826 36 83   orient@uw.edu.pl
dr  Stanek
Kamila Barbara 
specjalista
   
mgr  Szczerkowska
Ewa  
kierownik dziekanatu
22 55 22402   e.szczerkowska@uw.edu.pl
  Tyszkiewicz
Anna  
specjalista
22 55 22200    
  Wołkowyska
Lena  
referent
   

Obsługa Wydziału Orientalistycznego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Gaszyńska
Teresa  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Janiszewska
Kalasania Agnieszka 
starszy pedel
   
  Sobczak
Nina  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Sosnowska
Jadwiga  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Sosnowski
Łukasz  
starszy portier
   
  Staszałek
Urszula  
porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
   
  Wrześniewski
Piotr  
starszy woźny
   
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników