WYSZUKIWARKA PRACOWNIKÓW UW

Powrót na stronę główną UW
Uniwersytet Warszawski
WyszukiwarkaKontaktAktualnościStruktura UW
Zmień język:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Sekretariat Prorektora ds.Zasobów Ludzkich i Kszt.Ustawiczn.

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Lepa
Grażyna  
starsza woźna
   
  Szreter
Urszula Elżbieta 
specjalista
22 55 20443   uszreter@adm.uw.edu.pl

Biuro Spraw Pracowniczych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Burczyński
Jarosław  
kierowca
   
mgr  Dembecka
Ewa Danuta 
starszy specjalista
22 55 20543, 22 55 24015,
fax: 22 55 24015
 
ewadem@adm.uw.edu.pl
  Hamulec
Henryk Marian 
kierowca
22 826 18 47,
fax: 22 55 24015
 
 
  Jurgawka
Zdzisław Marek 
kierowca
22 55 20494,
fax: 22 55 24015
 
 
mgr  Kołtuniak
Grzegorz Jarosław 
główny specjalista - kier. biura
22 55 20543,
fax: 22 55 24015
 
grjako@adm.uw.edu.pl
  Maciejuk
Jacek  
kierowca
22 55 20558    
  Michałowska
Magdalena Agnieszka 
starszy referent
   
  Ponichter
Urszula Anna 
specjalista
22 55 20307,
fax: 22 55 24015
 
ponichter@adm.uw.edu.pl
  Walczak
Tomasz Sławomir 
kierowca
22 822 80 30,
fax: 22 55 24015
 
 
  Żera
Natalia  
pomoc administracyjna
   

Sekcja Spraw Nauczycieli Akademickich

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Gaczyńska
Magdalena Anna 
z-ca kierownika biura
22 55 20543,
fax: 22 55 24015
 
gaczynska@adm.uw.edu.pl
mgr  Guzik
Maria Magdalena 
starszy specjalista
22 55 20340,
fax: 22 55 24015
 
maciagmag@adm.uw.edu.pl
mgr  Michałowska
Renata  
starszy specjalista
22 55 20554,
fax: 22 55 24015
 
reni@adm.uw.edu.pl
mgr  Płodowska
Marta Magdalena 
specjalista
22 55 20 340,
fax: 22 55 24015
 
mplodowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Sowińska
Katarzyna  
starszy specjalista
22 55 20340,
fax: 22 55 24015
 
ksolecka@adm.uw.edu.pl
mgr  Synoś-Skorek
Magdalena Joanna 
starszy specjalista
22 55 20554, 22 55 20340,
fax: 22 55 24015
 
magdas@adm.uw.edu.pl
mgr  Wilczewska
Jonata  
specjalista
22 55 20114,
fax: 22 55 24015
 
jonata.wilczewska@adm.uw.edu.pl
  Wójcik
Anna Zofia 
specjalista
22 55 20577, 22 55 20543,
fax: 22 55 24015
 
anwik@adm.uw.edu.pl
mgr  Ziemińska
Monika  
starszy specjalista
22 55 20577,
fax: 22 55 24015
 
nika@adm.uw.edu.pl

Sekcja Spraw Pracowników nie będących Naucz. Akademickimi

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Bodytko
Alina Janina 
z-ca kierownika biura
22 55 20 515,
fax: 22 55 20 515
 
bodytko@adm.uw.edu.pl
mgr  Dąbrowska
Halina Teresa 
starszy specjalista
22 55 20 113   dabrowska@adm.uw.edu.pl
mgr  Jurkiewicz
Anna  
starszy specjalista
22 55 24 016   annajurk@adm.uw.edu.pl
mgr  Karpowicz
Karolina Magdalena 
starszy referent
22 55-20-430, 22 55-24-019,
fax: 22 55-24-035
 
k.karpowicz@uw.edu.pl
mgr  Socha
Elżbieta Mieczysława 
starszy specjalista
22 55 20367   elaso@adm.uw.edu.pl
mgr  Stachlewska
Aldona  
starszy specjalista
22 55 20 489   aldona.stachlewska@adm.uw.edu.pl

Sekcja ds. Emerytur i Rent

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Rafał
Mirosława Barbara 
specjalista
22 55-24-017, 22 55-20-731,
fax: 22 55 24035
 
miraf@adm.uw.edu.pl
  Szmit
Ewa Agnieszka 
specjalista
22 55 20731, 22 55 24017,
fax: 22 55 24035
 
eszmit@adm.uw.edu.pl

Sekcja Etatowa

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Kalinowska
Katarzyna  
specjalista
22 55 20598   kasiak@adm.uw.edu.pl

Sekcja ds. Ubezpieczeń

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Górska
Marzena Beata 
starszy specjalista
22 55 20840, 22 55 20851, 22 55 24018   magor@adm.uw.edu.pl
  Szczęsnowicz
Joanna  
specjalista
22 55 24018, 22 55 20840, 22 55 20851   joasiasz@adm.uw.edu.pl

Sekcja Obrony Cywilnej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Gizka
Andrzej Szymon 
kierownik sekcji
22 55 31650,
fax: 22 55 31604
 
Andrzej.Gizka@adm.uw.edu.pl
  Kukulska
Agnieszka  
specjalista
22 55 31602,
fax: 22 55 31604
 
Agnieszka.Kukulska@adm.uw.edu.pl
  Potrykus
Edmund Jan 
specjalista
22 55 31605,
fax: 22 55 31604
 
Edmund.Potrykus@adm.uw.edu.pl

Sekcja Ochrony Informacji Niejawnych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
  Potrykus
Danuta  
specjalista
22 55 40875   dpotrykus@adm.uw.edu.pl
mgr  Warchulski
Antoni Stanisław 
starszy specjalista
22 55 40228   awarchulski@adm.uw.edu.pl

Biuro ds. Studiów Doktoranckich i Kształcenia Podyplomowego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Adamczyk
Anna Małgorzata 
samodzielny referent
22 55 24036,
fax: 22 55 24059
 
anna.adamczyk@adm.uw.edu.pl
inż.  Adaszewska
Izabela Grażyna 
specjalista
22 55 24038,
fax: 22 55 24059
 
nauczanie@adm.uw.edu.pl
mgr  Balcerzak
Daria Maria 
starszy referent
   
mgr  Glińska
Anna  
starszy referent
   
mgr  Marszałek
Małgorzata  
kierownik biura
22 55 24054,
fax: 22 55 24059
 
Malgorzata.Marszalek@adm.uw.edu.pl
mgr  Morski
Michał Zbigniew 
z-ca kierownika biura
22 55 24039,
fax: 22 55 24059
 
m.morski@uw.edu.pl
mgr  Tuszyńska
Małgorzata Ewa 
starszy referent
  m.tuszynska@uw.edu.pl
© Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel. (centrala) +48 22 552 00 00, NIP 525-001-12-66
Wszelkie prawa zastrzeżone. Webmaster spisu pracowników