SEARCH STAFF UW

Home University of Warsaw
University of Warsaw
SearchContactNewsStructure UW
Change language:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Teorii Oddziaływań Silnych i Elektrosłabych

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Chankowski
Piotr Henryk 
profesor nadzwyczajny
55 32 816   Piotr.Chankowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Głazek
Stanisław Dobiesław 
profesor nadzwyczajny
55 32 824   Stanislaw.Glazek@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Kalinowski
Jan Henryk 
profesor zwyczajny
22 55 32 842   Jan.Kalinowski@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Krawczyk
Maria Teresa 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 833   Maria.Krawczyk@fuw.edu.pl
prof. dr hab.  Misiak
Mikołaj Krzysztof 
profesor nadzwyczajny
22 55 32 823   Mikolaj.Misiak@fuw.edu.pl
dr  Rolbiecki
Krzysztof Piotr 
adiunkt
22 55 32 840   krzysztof.rolbiecki@fuw.edu.pl
© University of Warsaw, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel.: +48 22 552 00 00
All rights reserved. Webmaster census workers.