SEARCH STAFF UW

Home University of Warsaw
University of Warsaw
SearchContactNewsStructure UW
Change language:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Uniwer.Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bondaruk
Anna Elżbieta 
profesor nadzwyczajny
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
bondaruk@kul.lublin.pl
dr  Chybowska
Urszula  
starszy wykładowca (dr)
   
prof. dr hab.  Cyran
Eugeniusz Wacław 
profesor nadzwyczajny
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
Cyran@kul.lublin.pl
  Davies
Stephen Paul 
lektor
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
spdaviesuk@yahoo.com
mgr  Derelkowska-Misiuna
Anna Karolina 
wykładowca
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
anna.derelkowska@post.pl
dr hab.  Diniejko
Andrzej Stanisław 
adiunkt (hab.)
   
dr  Guz
Ewa  
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Lewińska
Joanna Izabela 
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Murkowska
Anna Irena 
starszy wykładowca (dr)
22 55 31325, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
a.murkowska@uw.edu.pl
dr hab.  Nijakowska
Joanna Maria 
profesor nadzwyczajny UW
   
dr hab.  Nowakowska-Siuta
Renata  
profesor nadzwyczajny UW
   
dr  Romaniuk
Danuta Edyta 
wykładowca
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
d.romaniuk@uw.edu.pl
dr  Romaniuk
Jacek  
wykładowca
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
jromaniuk@uw.edu.pl
dr  Sokołowski
Piotr Maria 
starszy wykładowca (dr)
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
piotrs@lm.pl
dr hab.  Wącior
Sławomir  
profesor nadzwyczajny UW
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
wacior@kul.pl
mgr  Żarnotal
Anna Małgorzata 
wykładowca
22 55 31332, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
azarnotal@uw.edu.pl

Administracja UKKNJA

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
mgr  Pyśk
Anna  
starszy specjalista
22 55 31313, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
a.wyszynska@uw.edu.pl
mgr  Strzałkowska
Aleksandra Anna 
specjalista
22 55 31336, 22 55 31335, 22 55 31336,
fax: 22 55 31327
 
a.strzalkowska@uw.edu.pl
© University of Warsaw, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel.: +48 22 552 00 00
All rights reserved. Webmaster census workers.