SEARCH STAFF UW

Home University of Warsaw
University of Warsaw
SearchContactNewsStructure UW
Change language:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Katedra Ekonomii Politycznej

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
prof. dr hab.  Bednarski
Marek Józef 
profesor nadzwyczajny
22 55 49146   bednarski@wne.uw.edu.pl
dr hab.  Brzeziński
Michał  
adiunkt (hab.)
22 55 49155   mbrzezinski@wne.uw.edu.pl
dr  Bukowska
Grażyna Helena 
starszy wykładowca (dr)
   
dr  Fałkowski
Jan Michał 
adiunkt
22 55 49146, 22 55 49175   jfalkowski@wne.uw.edu.pl
dr hab.  Hardt
Łukasz Jerzy 
adiunkt (hab.)
22 55 49155   lhardt@wne.uw.edu.pl
dr  Jakubowski
Maciej Jan 
adiunkt
22 55 49146, 22 55 49175   mjakubowski@uw.edu.pl
dr  Kowalska
Katarzyna Maria 
adiunkt
22 55 49155   kkowalska@wne.uw.edu.pl
dr  Łopaciuk-Gonczaryk
Beata Agnieszka 
adiunkt
22 55 49146, 22 55 49175   bgonczaryk@wne.uw.edu.pl
dr  Metelska-Szaniawska
Katarzyna Emilia 
adiunkt
22 55 49146, 22 55 49175   kmetelska@wne.uw.edu.pl
dr  Safarzyńska
Karolina  
adiunkt naukowy
   
© University of Warsaw, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel.: +48 22 552 00 00
All rights reserved. Webmaster census workers.