SEARCH STAFF UW

Home University of Warsaw
University of Warsaw
SearchContactNewsStructure UW
Change language:PolskiEnglish

Wybrane jednostki:

Ośrodek Komputerowy Wydziału Fizyki

Tytuł: Nazwisko i imię: Stanowisko: Telefon służbowy: Adres e-mail:
dr  Budzyński
Robert Janusz 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 521   Robert.Budzynski@fuw.edu.pl
dr  Gromisz
Marcin Mirosław 
administrator sieci komputerowej
22 55 32 536   Marcin.Gromisz@fuw.edu.pl
mgr  Jankowski
Michał Jerzy 
starszy specjalista naukowo-techniczny
22 55 32 535   Michal.Jankowski@fuw.edu.pl
  Kacprzak
Mariusz  
starszy mistrz
22 55 32 536   Mariusz.Kacprzak@fuw.edu.pl
mgr inż.  Szadkowski
Krzysztof Jerzy 
specjalista w zawodzie
22 55 32 521, 601 303 731   Krzysztof.Szadkowski@fuw.edu.pl
  Szymaszczyk
Krzysztof Bogdan 
specjalista w zawodzie
22 55 32 535   krzysztof.szymaszczyk@fuw.edu.pl
© University of Warsaw, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa, tel.: +48 22 552 00 00
All rights reserved. Webmaster census workers.